![]() |
Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
18 Attachment(s)
Veno Automotive este o noua companie din Polonia controlata de britanicii de la Heros Capital. Chiar daca se afla la inceput, firma poloneza a dezvaluit un plan ambitios de a construi un supercar in editie limitata, insa numele acestuia nu a fost inca dezvaluit. Cel mai simplu ar fi sa il numeasca Reventon Replica.
Conform celor de la Veno, supercarul va concura cu unele dintre cele mai puternice masini printre care Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Koenigsegg, Ascari si Pagani. Oare cum intentioneaza sa faca acest lucru - in afara de designul de la Reventon? Gratie unui sasiu dezvoltat de ei capabil sa faca fata unei puteri de.. 1000 CP. Mai mult de atat, supercarul polonez va fi disponibil in versiunile coupe si roadster si va beneficia de componente din fibra de carbon, night vision, internet si usi care se deschid la atingerea unui buton. Puterea va veni de la un propulsor Audi V8 de 4.2 litri care va dezvolta 350, 450 si 700 cai putere. Pentru 2009, Veno doreste si implementarea unor motoare V8 de pe Corvette. |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
arata forte bine :D
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Mi se pare o gluma de prost gust.In loc sa faca ceva nou , se chinuie sa faca ceva deja existent. Puteau sa scoata alt design.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Incercarea lui Predator de a face un Lamborghini, ghinonul lui ca i-au furat polonezii planurile :lol:
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
clar replica reventon
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
batman e gelos si yo uimit :))
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
arata bine dar puteau sa vina cu ceva mai original .....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
copie dupa reventon :))) makar pretul sa fie mai mic :)) urmeaza sa faca o masina copie dupa dacia 1310 dar sa o faca Muscle car ;))
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
photoshop
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
ma arata frumos da e o mare REPLICA a lu lamborghini reventon
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
mult mai frumos e reventon...!!!
asteptam ceva original |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Da chair ca seamana cu Reventon, acum dk s-or supara cei de la Lamborghini!?
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Quote:
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
este chiar tare modelul ala :)
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Quote:
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
ha ha ha, jur au invadat chinezi polonia sau........?
masina poate ar avea ceva performante dar puteau si ei sa vina cu un design cat de cat mai original, oricum ei au folosit un design care are succes, nu au copiat niste caricaturi de masini. |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Acum ca e copie a lui Reventon, se vede de la o posta. Sa vedem in ce plaja de preturi se va inscrie masina.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
...lamborghini
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
probabil pt cine nu are bani de lambo :) rusinos sa faci asa ceva, mai ales la inceput de drum !
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
daca vrei sa fii in ton cu cerintele trebuie sa ai imaginatie si sa nu copiezi tot ***u care'l vezi la alte masini...compania asta sigur nu e din china?:)))
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
forma spatelui aduce a replica de REVENTON + COUNTACH..oricum..un nou supercar
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Arata superb dar daca mai costa si mult la finalul zilei nu vei avea decat o copie de Lambo la un pret probabil similar.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
un Lambo ceva mai aranjat si pusa insigna de la alta marca asa fac si eu masini dar nu se face asa ceva cand vrei sa fii original....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
volanu' n-are nici-o treaba....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
deci... asta e noua DACIE ? sau carei treaba peaici? :-?? asta e tot ce am inteles eu... =P~
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
:))
ia citeste inca odata :P de la prima pagina |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
as lua una :)))
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
:sad:.....astia ar trebui batuti:bat::lol:...il loc sa gandeasca un design nou se chinuie sa fure de la lambotghini ....cred ca cei de la Lambo nu or sa fie prea incatnati...
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
aici depinde daca astia nu ar da bani ... pt model ;)
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
eu spun sa nu isi mai bata atat capul...noua firma...nou bla bla...sa cumpere lambo si sa ii puna boykit nou si sa ii spuna Veno...PUNCT...ca asta o sa faca defapt ;)
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Nu stiu de ce cei de la Lamborghini nu sau luat de viata lor ?
Chiar asa au ajuns sa se faca replici la orice ? |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
E replica lui reventon CLAR!!...Urat din partea polonezilor....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
lamboo furat clar.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
o fi el copie, da e frumos !
interesant e sa vedem replica lambo la toata treaba asta ! |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
of :))
sa fure si astia de la dacia un model de dodge viper sau un bugatti :)) sa vezi atunci :X toti pe dacie =)) ieftina si misto |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
nu imi plac copiile
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
arata foarte bine, dar e kitch...:|
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
HOOO plagiatorii:lol::lol::lol:
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
nu mai spuneti voi k e e o mare replica..e una M I C A .
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
should fail
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:49. |
- Copyright 2026 4Tuning