Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   e30 320i 90' (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/87417-e30-320i-90-a.html)

runceanumircea 13-08-08 19:16

e30 320i 90'
 
10 Attachment(s)
motor de 2000 motronic 1.3, axa came noua, culbutori noi, supape noi, semeringuri supape, pompa apa noua, distributie noua,semeringuri noi+ garnituri.. si altele.
abs, geamuri el., trapa, oglinzi el, radiator ulei, electroventilator, angel eyes, volan mthenik2 ,schimbator piele, mp3 player cu usb nou ,scaune recaro noi, servo directie si frana, discuri fata spate, evacuare noua, suspensie sport noua.. si altele... detalii la telefon. 0742100363
pret 5000 euro

AlexRo 13-08-08 23:04

Re: e30 320i 90'
 
unu din cei mai frumosi ursi stock de pe forum :D Respect !

runceanumircea 14-08-08 15:47

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by AlexRo (Post 1694925)
unu din cei mai frumosi ursi stock de pe forum :D Respect !

ms ....... :D

runceanumircea 02-09-08 19:08

Re: e30 320i 90'
 
variante cu masini mai noi

runceanumircea 07-09-08 15:12

Re: e30 320i 90'
 
cumpar A/C pt e30.... ofer pret rezonabil
complet

RSK 07-10-08 12:25

Re: e30 320i 90'
 
schimb accepti?

runceanumircea 07-10-08 22:37

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by RSK (Post 1796726)
schimb accepti?

da dar depinde cu ce.....

Spot 07-10-08 23:11

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by runceanumircea (Post 1737296)
cumpar A/C pt e30.... ofer pret rezonabil
complet

salut,ti-am lasat PM referitor la ce cauti ;)

RSK 08-10-08 09:59

Re: e30 320i 90'
 
cu un golf II g60 https://forum.4tuning.ro/showthread.p...19#post1798419

runceanumircea 08-10-08 21:35

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by RSK (Post 1798421)

sry.. ma gandeam la ceva mai nou..

runceanumircea 16-10-08 19:07

Re: e30 320i 90'
 
am si carte de service BMW

gandacu 27-10-08 12:58

Re: e30 320i 90'
 
schimbi cu un logan 2006? 0767173047

runceanumircea 28-10-08 16:55

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by gandacu (Post 1829453)
schimbi cu un logan 2006? 0767173047

doar daca e diesel si are a/c si sub 50000km

AAlpine1 29-10-08 15:09

Re: e30 320i 90'
 
arata super bine ! te-am vazut in trafic de mai multe ori ! am un kawasaki 636 albastru ;)

runceanumircea 29-10-08 18:17

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 1833284)
arata super bine ! te-am vazut in trafic de mai multe ori ! am un kawasaki 636 albastru ;)

multumesc.. si tu sa-l calaresti sanatos :D (kavasaki-ul)

runceanumircea 05-11-08 22:58

Re: e30 320i 90'
 
uppppppppppppp

runceanumircea 07-11-08 14:50

Re: e30 320i 90'
 
uppppss

runceanumircea 11-11-08 00:44

Re: e30 320i 90'
 
upppppppp

runceanumircea 12-11-08 12:49

Re: e30 320i 90'
 
are si cauciucuri de iarna acum :)

Cipilica 15-11-08 22:54

Re: e30 320i 90'
 
salut. hai ca va certati frumos......... de ce numai la noi nu se poate lua un pret bun pe urs intr-o satare f buna? si la nemti se cer bani buni pe o masina in stare f buna. nu cred ca are rost o cearta dintr-un astfel de motiv (de fapt nici nu vad un motiv). cred ca toate cele trei masini merita un pret cat mai bun. nu mi-o luati in nume de rau, nu cunosc pe niciunul dintre voi.
considerati asta un up

runceanumircea 16-11-08 15:48

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by Cipilica (Post 1866463)
salut. hai ca va certati frumos......... de ce numai la noi nu se poate lua un pret bun pe urs intr-o satare f buna? si la nemti se cer bani buni pe o masina in stare f buna. nu cred ca are rost o cearta dintr-un astfel de motiv (de fapt nici nu vad un motiv). cred ca toate cele trei masini merita un pret cat mai bun. nu mi-o luati in nume de rau, nu cunosc pe niciunul dintre voi.
considerati asta un up

multumim.. cipilica.. un baiat de treaba..
hai mai bine sa ingropam securea razboiului. :)

bix 17-11-08 01:02

Re: e30 320i 90'
 
vorbiti decent...!

IuLiaNo 18-11-08 22:05

Re: e30 320i 90'
 
te-ar interesa un e36 coupe din 93 ?

runceanumircea 19-11-08 14:19

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 1872985)
te-ar interesa un e36 coupe din 93 ?

ai cumva niste poze?? si da-mi te rog mai multe detalii

IuLiaNo 19-11-08 16:44

Re: e30 320i 90'
 
Uite aici https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/97999-vand-bmw-e36-320-a.html

runceanumircea 20-11-08 12:22

Re: e30 320i 90'
 
in curand si bloacnt de 3.91

Corneliu26 20-11-08 15:41

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by runceanumircea (Post 1876005)
in curand si bloacnt de 3.91

Pe maine ajunge :P

runceanumircea 20-11-08 18:27

Re: e30 320i 90'
 
Quote:

Originally Posted by Corneliu26 (Post 1876381)
Pe maine ajunge :P

multam... abia astept


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning