![]() |
Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Fiecare din noi si-a ales pentru avatar o imagine?
Ce este in acea imagine? Masina care o aveti, masina la care visati, o alta imagine? Ce reprezinta ea? La avatarul meu e o poza cu masina mea |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine este simplu owner lancia delta II
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Clubul fondat de mine si niste prieteni :) (de fapt e stikerul) :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine este o poza cu masina mea...:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine este visul meu :
un motor M pe un e36 :shock: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina mea.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un logo al unui site cu continut de muzica electronica.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masinuta mea
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
o limba care mi-ar face placere s-o gust :))
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
o poza cu masina mea si cu cea a celui mai bun prieten...
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Sigla :D GolfuletzStudio .tk
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la fel ca la o femeie, si la masina mea, fundul spune totul despre ea :D :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un mod de viaţă (?) :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
scuteru meu, in spate masina mamei:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
creatia mea cu numele in photoshop :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Al meu vehicul...
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina care sper sa o am vara viitoare :-)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masina la care visez....sper sa arate si a mea asa:D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
simply me
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
marca masinii mele
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Avatarul meu reprezinta modul cum as vrea sa arate masina tatalui cand o sa implinesc 18 ani:lol:. Simple styling:tetter::love:.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
cam cum as vrea sa arate buburuza mea...:lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
imaginea mea...hmm..o faţa suparata cu limba scoasă :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
doua echipe de fotbal si un arbitru in mijloc :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
O chestie verde destul de fericita....
Habar n-am ce este dar sigur e nebuna ca mine :)!!!! |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
un iepure cersetor si atrnator:D...este gif de fapt..da nu vrea sa se gifuiasca:lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine o turbina t3t4
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
o albinuta laptareasa:D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
avatarul meu e simplu:me cred sau cel putin asa ar trebui sa fie.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine e o masina la care visez de cam mult timp si care s-ar putea sa devina realtitate chiar pana la sharsitul acestui an este un VW Golf 4 v6 2.8l 204 cai:twisted::twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
pai eu vad o butelie de nos si un pispirel mic si galben care scoate fum :lol:
unde-i golful?:) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
nu stiu ce a fumat,dar vreau si eu :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
numele meu de cont :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
A mea masina
multumit de ea.. ;) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masina mea
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
1 Attachment(s)
avataru' meu :arrow:
L.E : scz...nu m`am uitat la ce am uploadat :) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
pai unde e legatura intre gaina(cocosul?)din fotografia de la avatar, si fotografia cu cele 2 jante oz?
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:10. |
- Copyright 2026 4Tuning