Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

Black Pearl 12-08-08 19:37

Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Fiecare din noi si-a ales pentru avatar o imagine?
Ce este in acea imagine?
Masina care o aveti, masina la care visati, o alta imagine? Ce reprezinta ea?

La avatarul meu e o poza cu masina mea

markizu 12-08-08 20:00

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine este simplu owner lancia delta II

VaLeX 12-08-08 20:25

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Clubul fondat de mine si niste prieteni :) (de fapt e stikerul) :D

TheFasterMan 12-08-08 21:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine este o poza cu masina mea...:)

DannyKid 12-08-08 22:10

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine este visul meu :
un motor M pe un e36 :shock:

Jdm-Motors 13-08-08 02:27

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina mea.

Mustang 13-08-08 08:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un logo al unui site cu continut de muzica electronica.

bmwm5 13-08-08 08:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masinuta mea

disr 13-08-08 10:25

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
o limba care mi-ar face placere s-o gust :))

22VIN 13-08-08 10:38

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
o poza cu masina mea si cu cea a celui mai bun prieten...

GolfuletzS 13-08-08 10:48

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Sigla :D GolfuletzStudio .tk

phaeton 13-08-08 13:24

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la fel ca la o femeie, si la masina mea, fundul spune totul despre ea :D :D

Gabi 13-08-08 13:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un mod de viaţă (?) :)

quick_silver 13-08-08 14:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
scuteru meu, in spate masina mamei:)

cryssl 13-08-08 15:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
creatia mea cu numele in photoshop :lol:

Snapy_xxl 13-08-08 23:16

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Al meu vehicul...

Brian 13-08-08 23:21

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina care sper sa o am vara viitoare :-)

Danutz Bratosin 13-08-08 23:26

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masina la care visez....sper sa arate si a mea asa:D

DaViD TL 14-08-08 02:41

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
simply me

c0s<> 14-08-08 03:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
marca masinii mele

turbonetta© 15-08-08 15:53

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Avatarul meu reprezinta modul cum as vrea sa arate masina tatalui cand o sa implinesc 18 ani:lol:. Simple styling:tetter::love:.

Dominic 16-08-08 01:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
cam cum as vrea sa arate buburuza mea...:lol:

CmI-user 16-08-08 13:50

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
imaginea mea...hmm..o faţa suparata cu limba scoasă :)

Alex-Rahova 16-08-08 14:50

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
doua echipe de fotbal si un arbitru in mijloc :lol:

Dark Side 17-08-08 14:56

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
O chestie verde destul de fericita....
Habar n-am ce este dar sigur e nebuna ca mine :)!!!!

razvanell 18-08-08 02:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
un iepure cersetor si atrnator:D...este gif de fapt..da nu vrea sa se gifuiasca:lol:

synu 18-08-08 14:26

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine o turbina t3t4

aleks 18-08-08 15:38

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Mustang 18-08-08 16:02

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1702109)
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Al dracu' mercedes =))

dagosh88 18-08-08 20:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
o albinuta laptareasa:D

Ingerasul99 18-08-08 23:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
avatarul meu e simplu:me cred sau cel putin asa ar trebui sa fie.

Victor_WRC 22-08-08 14:03

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine e o masina la care visez de cam mult timp si care s-ar putea sa devina realtitate chiar pana la sharsitul acestui an este un VW Golf 4 v6 2.8l 204 cai:twisted::twisted:

aleks 22-08-08 14:43

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
pai eu vad o butelie de nos si un pispirel mic si galben care scoate fum :lol:
unde-i golful?:)

bmwm5 22-08-08 14:47

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
nu stiu ce a fumat,dar vreau si eu :)

Victor_WRC 22-08-08 15:02

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1709730)
pai eu vad o butelie de nos si un pispirel mic si galben care scoate fum :lol:
unde-i golful?:)

:lol::lol:oups....gata acuma e bine:lol::lol: nu se salvase
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 1709743)
nu stiu ce a fumat,dar vreau si eu :)

:lol::lol::mrgreen: mai stii:lol::lol:glumesc

TFK 22-08-08 16:24

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
numele meu de cont :)

RD-Woo 22-08-08 16:38

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
A mea masina
multumit de ea.. ;)

WNS 24-08-08 00:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masina mea

chickenbv 26-08-08 19:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
1 Attachment(s)
avataru' meu :arrow:




L.E : scz...nu m`am uitat la ce am uploadat :)

aleks 27-08-08 18:14

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
pai unde e legatura intre gaina(cocosul?)din fotografia de la avatar, si fotografia cu cele 2 jante oz?


All times are GMT +2. The time now is 16:10.

- Copyright 2026 4Tuning