![]() |
Gumball 3000 editia 2008
49 Attachment(s)
Editia de anul acesta a celebrului raliu de 3000 de mile va dura 8 zile si se va desfasura in perioada 9-16 august. Gumball 2008 va porni din San Francisco si se va sfarsi la Beijing, ruta fiind urmatoarea: San Francisco - Los Angeles - San Diego - Las Vegas - Pyongyang - Shanghai - Xuzhou - Beijing.
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
:dribble::dribble::dribble::dribble:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
e ceva peacolo....
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
deabia asteptam sa inceapa....cred ca cei de la lotus au trimis masinutza aia electrica mai mult ptr reclama si foarte bine fac....
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
unde naiba spera sa ajunga ala cu jante pe 40? :))))
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Din ce in ce mai tare este gumball`ul....intr-un cuvant: SUPERB
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Mie mi-a plcxut mult Ford GT ala!
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
super jmecher .....am vazut si editiile trecute.........vreau si eu sa particip/////:):):) :))
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Hopa.. ia uite cum un Corvette este imbracat in autocolant. Mai spuneti ca e Kitch? Parca asa auzeam la topicul cu BMW-ul acela facut din negru alb. Asa ca vedeti si voi ca se mai practica si prin alta parte acest lucru.
Superbe masini |
Re: Gumball 3000 editia 2008
da e adevarat......superbe masini
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
:shock: :shock:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Lexion te astept si pe tine cu poze.. nu pune doar pe GTspirit :-)
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Uau ce de avioane la Gumball 3000 .
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
ontopic: unde e team polizei ? |
Re: Gumball 3000 editia 2008
noi dece nu facem un raliu prin Romania
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
frumos:X
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
N-am putut participa ca ii ziua mea pe parcursul raliului :-P
enjoy: https://www.youtube.com/watch?v=PjE1TAolD9Y https://www.youtube.com/watch?v=eB5K2...eature=related |
Re: Gumball 3000 editia 2008
hai lexion cu detaliile!
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
56 Attachment(s)
.....
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
sper sa ne tineti la curent cu cat mai multe filmari si poze .... succes
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
1 Attachment(s)
oare o fi platit taxa de participare si pentru el? :D:D:D
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
ce masini :-s pici langa ele
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
sub 100.000 euro sigur nu e nici o masina, dar cred ca toate adunate depasesc 10 mil :((((..... vreau si eu o masina sa partip acolo
:((( |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Kat o costa km cu taxiu ala( corvette c6 cred) ??:)))))))))
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
de fapt mai multe masini sunt sub 100.000 uitativa mai atenti.
tare gumball-u asta. dar ma intreb de ce in mare parte participa numai supercaruri? |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
asta e visu sa particip la cursa asta
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Superb
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
mda...moarte crunta acolo.......as sta asa zile intregii sa vad masini din astea trecand pe langa mine
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
foarte tare cursa
am vazut mai toate Gumball de cand au inceput ... cel putin astea de au aparut pe toreents |
Re: Gumball 3000 editia 2008
:))
Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia;) |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
taxa de participare este doar dew 60.000 de lire...bafta |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia... 60.000 de lire |
Re: Gumball 3000 editia 2008
1 Attachment(s)
Quote:
cu toate astea a casitgat premiul de "spirit of the gumball" sau ceva de genul |
Re: Gumball 3000 editia 2008
tare rau 2CV-u
sunt multe supercar-uri, e adevarat, dar se pare ca iti trebuie doar taxa de participare{care din cate am citit nu e deloc mica}, si o masina functionala |
Re: Gumball 3000 editia 2008
referitor la bubitza are motor de nustiu ce Porsche pe ea :D :D
nici in cel mai frumos vis nu as putea sa ma vad participand la un astfel de concurs...foarte tare !!! |
Re: Gumball 3000 editia 2008
:shock: superbe masini:shock:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
absolut superb
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:09. |
- Copyright 2026 4Tuning