Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 07-08-08 02:12

Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:) cum ii zice si numele, e creat special pt. offtopic... am sa incep eu.. cu o poza caldutza ce il are ca protagonist pe gay-ul nostru coleg Dan DUB (multumesc viruss)

fiderzen 07-08-08 12:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eee...isi arata si el putin latura feminina :lol: :P

Lucian_GXZ 07-08-08 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Si o poza ceva mai veche cu mine :P daca o sa ma bata lumea pe strada acum stiu de ce...

fiderzen 07-08-08 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
cine`i personaju? :D

Dan_Dub 08-08-08 02:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa faceti stop cardiac. si tu luciane si viruss sa-mi sugeti coaiele aman2 _|_

Dan_Dub 08-08-08 02:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poze cu tine cand faci bot nu pui.....pui d'astea cu steaua...arzate-ar focu'

KimiInferno 08-08-08 08:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vrei tu sa ajungi undeva cu topicul asta....Ai grija...Aveti grija....Aveti MARE grija....

DRK*DeSiGn 08-08-08 18:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cunoshteam latura asta a lu DUB :))))))))

DRK*DeSiGn 08-08-08 18:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kt despre poza adusa de viruss....asat e fatza lui normala...e km stramb de fel =))) (personajul)

fiderzen 08-08-08 20:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care ma ca DAN e un baiat de nota 10 :P...cam ciufulit el :lol: dar nu sunt multi in club ca el :)

KimiInferno 11-08-08 22:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vor urma niste poze si o caterinca greu de imaginat in acest topic....:lol:

Lucian_GXZ 15-08-08 01:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by KimiInferno (Post 1691156)
Vor urma niste poze si o caterinca greu de imaginat in acest topic....:lol:

n-ai idee cat ma abtzin :))

kyd_ursu 15-08-08 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic mai bine da ti drumul ca pe urma e nasol :))

Dan_Dub 17-08-08 08:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kimi, kimi...te iert :))) stim noi 3 mai bine :)))

KimiInferno 17-08-08 22:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucik daca pui pozele alea cand ma kkm nu pune mai mult de doua da ???

Lucian_GXZ 17-08-08 22:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:D trebuia sa apari si tu pe topicu asta

Lucian_GXZ 17-08-08 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Drk - fa si tu poza asta wallpaper =))

gabitzUU 17-08-08 22:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))) Zici k se caca pioneze =)))))))))))

fiderzen 17-08-08 23:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol:

Lucian_GXZ 18-08-08 02:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am uitat sa specific ca eram ruptzi amandoi =)) si dub se juca de-a stars wars... laser frate :lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 18-08-08 04:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Si pentru ca tot venii vorba de dub...

KimiInferno 18-08-08 08:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O sa-l vedeti pe fondatorul Inferno intr-o postura greu de imaginat...:)

Lucian_GXZ 19-08-08 00:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu ce poze detzii tu cu mine dar eu mai am poze cu tine asa ca nu te risca aiurea (macar sa merite) :)) :D

Lucian_GXZ 19-08-08 00:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:o aaaaaa stiu =)) fmm =)) baga :-j

Lucian_GXZ 19-08-08 01:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si una cu racy, sper sa mai gasesc una criminala tot cu el, o aveam prin calc si radeam la greu mereu cand dadeam peste ea!

Ace MNE 19-08-08 03:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:D:D:D

Lucian_GXZ 19-08-08 10:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bine aceeeeeeeeee!!!!

KimiInferno 19-08-08 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ace tu-ti Dumnezeii matii de drac impielitat...:evil:

Dan_Dub 19-08-08 16:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
AHAHAHHAHAH =)))))))))))))))))))))))))))

fiderzen 19-08-08 17:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
erai cam fitzos in poza aia kimi :lol::lol::lol: =))

kidu2006 19-08-08 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ace MNE (Post 1703349)
:D:D:D

Who`s that bitch maaa??:lol::lol::lol:,zici ca erai copilul campiei batut cu stuf si alungat in mlastini:shock:
Iar lucian nastea gemenii aia 3 100%;)
Cat despre DUB,omu padurii8)

Daniel_Toa 19-08-08 21:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ai de capul meu ce am mai ras uitandu-ma la pozele postate de voi, tare de gasca mai sunteti .

DRK*DeSiGn 17-09-08 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dappzz...suntem un fel de 2 feluri -=)))) totul se rezuma la caterink unde e kterink hop si INFERNO MOTORSPORT si respectiv ANARCHY :)

DRK*DeSiGn 17-09-08 00:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
haideti fratzilor cu posturile.......nu mai zice nimeni nimik?

johnny325 18-09-08 04:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne pregatim cu poze DRK-ule,sa vezi atunci kterink:)

DRK*DeSiGn 18-09-08 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
topicul este cu diverse :) deci putem posta despre orice :D tu ia 19 ani mah?? =))))))

stefan_88 19-09-08 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am si eu o intrebare ... voi unde va intalniti ....ca as veni la o intalnire de-a voastra ...sa fac niste poze ...la masini :)...normal cu conditia ..sa fiti si voi de acord cu asta :)... va multumesc :)

Lucian_GXZ 19-09-08 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa-mi un id de YM pe privat si vorbim acolo :D

kyd_ursu 20-09-08 05:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DRK cand mai editezi niste poze?....k m ai uitat uratule

DRK*DeSiGn 20-09-08 16:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Kyd-ule.....se anuntzao shedintza foto in curand :) Duffy se va ocupa de poze...va fi fotograf mai nou :) (si-a cashtigat azinoapte acest post :)))) )te vom chema pt o noua sesiune :)


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning