Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/86662-shaq-cumparat-smart-fortwo.html)

boy_wonder 06-08-08 15:50

Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
3 Attachment(s)
Masurand in inaltime 2.16 metri si cantarind aproximativ 150 kg, Shaquille O'Neal poate fi considerat un gigant. Asta inseamna ca ar trebui sa conduca o masina clasica si lunga, nu-i asa? Ei bine, nu chiar. Starul de la Phoenix Suns a fost surprins recent in noua sa achitizie in materie de masini, un Smart fortwo. Si, surprinzator, chiar incapea in el! Nu ne credeti? Urmariti fotografiile de mai jos!

RobertGadau 06-08-08 15:58

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Damn nigga`:shock:

JustMeB 06-08-08 16:00

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Mdea

Product Placement - mai face si Saq un ban :)

andi_cimpean 06-08-08 16:15

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
boy_wonder...cred ca mai ai decompletat ca altfel nu cred. Cat i-a dat Mercedes lui Shaq sa fie in acea masinutza... s-au sa fie imaginea Smart-ului?

strik3ru 06-08-08 16:28

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Ce tare :lol:, cred ca masina ar trebui sa aiba volanul pe mijloc si pedalele despartite una intr-o parte si un in cealalta parte ca vad ca ocupa ambele locuri :D.

Brynk 06-08-08 16:56

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
moama...:)

SV25MBN 06-08-08 16:59

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Ha ! Parca e intr-un kart :)

Biker21 06-08-08 17:31

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
haha ... cum arata in masinutza aia :P

Marius_mym89 06-08-08 17:45

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
:lol::lol:...mdaa...o fi vrand omu sa protejeze natura...:lol:

sir_sanjei 06-08-08 17:54

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
ce tare, inseamna ca daca el are loc eu ma ratacesc in masina aia.

SKR* 06-08-08 18:02

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
in caz de ploaie tre` sa bage capu "la cutie", ca daca n`ar fi decapotabila nu vad unde`ar incapea

edi2peu 06-08-08 18:54

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
pun pariu ca a incheiat vrun contract cu Shaq, ca altfel nici eu nu m-as sui in masina aia de golf

norbi_bidi 06-08-08 20:05

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
am ajuns la concluzia ca voi sunteti de genu: "tot ce zboara se mananca" (ma refer ca credeti orice)... ganditiva putin, de ce si-ar lua asemenea masina? eu daca m-as sui intrun bugati lumea ar crede ca e a mea? :))))) smart a vrut sa isi faca putina reclama si a pozat cu shaq ;)

death_race 06-08-08 20:43

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
cum arata sa dea naiba...ditamai omu in masinuta aia...da probabil iistia d la smart au vrut sa arata ca poate incapea si o namila fiind o reclama

marcelcrisan 06-08-08 21:26

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
vad ca se promoveaza tot mai mult la americani masinile econome si/sau ecologice,asta e o sa ajunga si ei ca noi o sa se gandeasca la cat consuma cand or alege o masina

83 kys 06-08-08 21:29

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
astea sunt fitze la ce masini are shaq numai asta mai lipseasa se plimbe

bmw_360cp 06-08-08 21:45

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
e calar ca este pentru imagine..:)

BaiMaReAnU 06-08-08 23:57

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Perfecta alegere

Chucky bmw 07-08-08 00:15

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
daca trage carpa de sus :))) ii iese capu :)))) pe sus nush cum are loc in el :)))

no limits design 07-08-08 00:26

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
pentru el e un scaun de birou cu motor.....

cristy_sofy 07-08-08 01:01

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Quote:

Originally Posted by strik3ru (Post 1682404)
Ce tare :lol:, cred ca masina ar trebui sa aiba volanul pe mijloc si pedalele despartite una intr-o parte si un in cealalta parte ca vad ca ocupa ambele locuri :D.

:lol::lol:

ICE-M 07-08-08 01:31

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
smart raportat la locurile din fata e mare mah fata de orice masina.e reclama ca aia numai pot cu benzina la americani. nu ca la noi de dam 1.20 euro pe litru aia au facut infart cand le-au cerut 3,7$ pe gallon (3,7litri). si nu stiu cum sa mai scape de truck-uri si de 3 litri, 3 tone si 120 de cai :)).

RUDY20140TDI 07-08-08 10:06

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Eu cred ca cei de la Mercedes la-u umplut pe Shaq de lovele pentru reclama asta .

dog99 07-08-08 10:43

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
bani astia,nu mai stie omu ce sa faca,sau poate reclama la masina;)

adrian_tl30 07-08-08 12:24

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
poate si-a luat-o ca sa se plimbe prin gradina cu ea ... sau din fata casei pana in garaj :)

Insanerzw 08-08-08 18:37

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Stau si ma intreb .. Cat de in fata o sta cu scaunul :lol: :lol: :lol: :crazy: alta masina mai "mica" nu gasea si el :arrow::idea::?:

al3cs 08-08-08 23:19

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
face reclama toata ziua ca sa vada lumea ca mini smartul e incapator...e destul de evident pentru ca nu zambeste ala asa frumos, pentru ca ii ajung genunchii in gura:))))

aleks 09-08-08 09:23

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
este a lui, nu e doar pt fotgrafii, pe un forum din u.s.a. userii de acolo vorbeau despre jantele lui, iar cineva a sunat la firma unde si le-a pus el pe masina:
Quote:

Just talked to Orlando Smart Center. They told me they are 17" and chrome.
They said they are from the UK.
I asked who makes the wheels and the woman didnt know. She said she would have a guy call me back and let me know. Will see...

Anyway, they cost $2550 (the wheels with tires).

They kinda look like the Alba Wheels to me that I have a quote of $1080 for rims only
si ca sa apara confirmarea pentru asta, pe un alt forum se spune despre masina:
Quote:

Yes, The smart was purchased through the Orlando Smart Center and had some custom work to move the seat back and remount it to fit Shaq's frame.

markizu 09-08-08 10:08

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
adica custom made ... pana la urma
dar de ce Smart forTwo nu inteleg pt consum ?

aleks 09-08-08 12:41

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
pentru imaginea socanta, e tipic starurilor nba sa socheze prin orice :)

T u p 3 u 20-08-08 02:08

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
are cumva interior la comanda ...k nu vad sa intre ditamai omu in smart

Strainger 03-09-08 11:35

Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
 
Damn nigga`


All times are GMT +2. The time now is 03:19.

- Copyright 2026 4Tuning