![]() |
Opel
4 Attachment(s)
Opel Vectra_SV
|
draguta masina :wink:
|
Frumusica!!! :wink:
.... posteaza si aici https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=11633 topic special pt Vectra A :lol: |
N-ai o poza chiar din fatza masinii?
|
Nu ai mai multe detali? Sau vrei sa ghicim?
|
DC NU DAI DETALII MAI MULTE?
DC NU AI PUS UN FILMULETZ?ORICAT DE MIC... :?: :!: :!: :!: |
Re: Opel
ce sa va spun am muncit mult la ea ca sa arate cat de cat sa placa la lume
|
Re: Opel
apropo este de vanzare
|
Re: Opel
1 Attachment(s)
ce sa va spun am muncit mult la ea ca sa arate cat de cat sa placa la lume
|
Re: Opel
imi place imi place imi place :) super bine dar aiurea ales vinylul nu prea da bine vinyl cu stema japoniei pe masina europeana asta da in kitsch dar se compenseaza cu restu masini care e demetial:) adik mie imi place f mult
|
Re: Opel
sincer nu vad ceva spectaculos
|
Re: Opel
nici eu....oricum conteaza sa arate bine numai zic ...ca baieteii nostrii de pe forum nu prea puncteaza daca piesele sunt originale sau sunt fibra la ne-a petrica....
|
Re: Opel
Am dat jos vinilul
|
Re: Opel
foarte bine ....arata mai bine asa
|
Re: Opel
chiar ca e mai bine fara el , adica acela nu prea mergea ... incearca ceva mai mare un pic sau ceva mai in contrast cu restu masini
|
Re: Opel
nu am nici un model care sa se potrivasca cat de cat si asta lam gasit greu adica lam copiat oricum vreau sa o vand
|
Re:DOZZA
Cine Se Pricepe La Golf 4 18t???????
|
Re: Opel
Este versiune la golf 4 18turbo de 180 de cai???
|
Re: Opel
cu cat o dai??poate poate??
|
Re: Opel
Daca te intereseaza 5500 euro neg sau vb la tel la 0743566565 sau 0741101172
|
Re: Opel
frumoasa masina, arata bine pt varsta ei... bafta la vanzare
|
Re: Opel
1 Attachment(s)
Daca am sa o vand urmeaza un golf 4 ,,,,,binenteles ca TUNING
|
Re: Opel
unde ai facut spoilarele
|
Re: Opel
cati km are...?
poate dai mai multe detalii despre ea... ;) ... |
Re: Opel
salut:D....nu cumva ai cumparat masinuta gata modificata din bv?:D...era mai demult pe autovit...tot cu 5500 mi se pare....de ce vrei sa o vinzi?...in fine...e foarte frumoasa sa o tii sanatos kt o mai tii...si bafta la vanzare...baga un anunt si la bazar...poate poate...;)
|
Re: Opel
super marfa masian bvbv
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:15. |
- Copyright 2026 4Tuning