![]() |
Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
14 Attachment(s)
Tunerul japonez Wald International a prezentat un bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5.
Kit-ul aerodinamic consta intr-o prelungire pentru spoilerul fata, praguri laterale, noi prize de aer, o grila noua, un nou spoiler spate si eleron pentru portbagaj. Toate accesoriile sunt din fibra de carbon si pot fi combinate cu un set de jante negre. |
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
superb...eleronul parca nu prea se incadreaza..dar in rest e super
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Nu prea ma omor eu dupa E60, fiind un mare fan E39, dar M5`ul asta arata bine.
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
este frumos foc ce sa mai discutam :P
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Da , foarte frumos!
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
si cam cat costa piesele alea mici de carbon?
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
categoric E39 bate rau E60 la design, insa totusi e un M5 si asta zice totul
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
off:imi place masina asta cu orice kit.....m-am dat cu m5 ieri si este o masina incredibila...nu mi-am putut imagina ca poate o masina sa mearga asa....
on:foarte frumos kit-ul..eleronul mergea vopsit in culoarea masini dar e frumos si asa... |
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
cine nu si`ar dori o asemenea masina ? e frumoasa.. n`am ce comenta :)
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Marfa intradevar!:twisted:
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
mai mult imi place hamann negru....
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
nimic de comentat....SUPER :shock:
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
e suuperb..printre cele mai reusite bmw-uri
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
dap..e super:)
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
:)) si au ajuns japonezii sa construiasca Bodykit-uri pentru masini nemtesti. Pe asta nu vedeam intamplandu-se
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Finut kit-ul. Imi place!
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Parca mai mult ii complica designul. Iar prelungirea spoilerului spate e cam nasoala.
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
avand in vedere ca cinciarul e visul meu, nu pot sa spun decat ca e criminal! absolut superb! din toate punctele de vedere! :-X
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
in afara eleronului,masina e dementiala
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
e prea vis kitul
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
discret si cu bun gust
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Nu as vrea sa fiu rautacios...dar acest bmw nu e pe gustul meu..
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
M5-ul arata bine si de serie dar cu elementele astea de carbon e MORTAL .
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
spoileru fata e chiar frumos, spate mai putin
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
nimic de zis....
|
Re: Bodykit din fibra de carbon pentru BMW M5
Arata mai bine daca era alta culoare masina.....gri-ul asta e prea plictisitor....oricum kit-ul asa e frumos, n-am ce zice :D.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:42. |
- Copyright 2026 4Tuning