Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Pachet de styling pentru noul Audi A4 (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/84847-pachet-styling-noul-audi-a4.html)

boy_wonder 18-07-08 19:33

Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
4 Attachment(s)
Tunerul elvetian, Caractere, a pregatit un pachet de styling pentru noul Audi A4. Acesta cuprinde un spoiler fata mai agresiv, praguri laterale, un nou spoiler spate si un eleron. Optional, clientii pot alege si tobe de esapament trapezoidale. Cei de la Caractere au anuntat ca noul pachet de styling va dispune de 5 ani garantie si va fi disponibil la sfarsitul acestui an.

ciprian.20 18-07-08 19:43

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
chiar frumos

DiavoLLo 18-07-08 19:50

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
superb spatele

cryssl 18-07-08 21:04

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
prea tare :shock:

allexutzzu 18-07-08 21:46

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
pfff...e criminal!!! audi rullz :X:x:x

bogdan gba 18-07-08 23:29

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
Cat de bine ii sta... Foarte reusit acest audi... superb

norbi_bidi 19-07-08 00:31

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
arata super... negru perlat e imposibil de frumos :D

Marius_mym89 19-07-08 00:50

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
MULT PREA FRUMOS...e mai frumos chiar si decat kit-ul de la ABT....:-D mai ales ala gri inchis de tot dupa al 2lea rand ultimul :love: dar oare la comanda si cu rugaminti nu se poate face rost si de jantele alea?? sunt bestiale. cred ca daca as avea bani un audi A4 mi-as lua cu asa ceva p el :love::love:

adrian_tl30 19-07-08 01:27

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
unul din cele mai frumoase kit-uri pentru audi ... e chiar super tare , iar jantele sunt bestiale ... foarte frumos

Radoo_84 19-07-08 01:56

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
cu adevarat frumos......

steffan 19-07-08 11:02

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
imi place evacuarea

Sasha 19-07-08 12:28

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
hehehhe
:dribble::dribble:

dragos002 19-07-08 12:43

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
Chiar arata super kitul. Merita cumparat !

~Ada~ 19-07-08 13:25

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
Sincer mie nu prea imi place spatele,cel putin in poza....jantele sunt :shock: fata e ok8)

bmw_360cp 19-07-08 14:27

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
e reusit kit..ji mai ales pe negru.

UNLORD 19-07-08 15:58

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
Arata f. bine.

BaiMaReAnU 19-07-08 17:01

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
iubesc asa ceva :D

Gyo*TDS 19-07-08 18:10

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
superb.

RUDY20140TDI 20-07-08 14:17

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
Frumos tuningul de la Caractere dar sunt cam scumpi .

miha38 20-07-08 16:01

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
e unul dintre cele mai frumoase kituri pe care le-am vazut la audi a4...e foarte reusit

andi_cimpean 20-07-08 16:42

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
imi place masina. Chiar este un super car, si de la A4, deci foarte tare.

83 kys 20-07-08 22:39

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
intotdeauna ne-au incantat cei de la audi,superba masina

adrian78bmw 20-07-08 22:46

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
oricum a4 era un model super frumos acuma cu kitu asta a devenit superb..le face concurenta modelelor s-line

tuner_cata_05 21-07-08 01:56

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
Foarte frumos:shock::shock::shock:...imi place foarte mult...;););)

zGb 21-07-08 04:03

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
nota 10 pt caractere :)

SV25MBN 22-07-08 00:53

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
WOW ! CRI - MI - NAL ! Foarte frumos, agresiv, placut, are tot ce ii trebuie. Intr-adevar un kit cu CARACTERE !

$ole 03-08-08 18:16

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
e reusit kitul.....dar si masina....e super

no limits design 03-08-08 18:20

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
arata f bine kitul ....love it

~ EWN ~ 03-08-08 21:31

Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
 
e chiar reusit kit-ul.....imi place :D.


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning