![]() |
Pachet de styling pentru noul Audi A4
4 Attachment(s)
Tunerul elvetian, Caractere, a pregatit un pachet de styling pentru noul Audi A4. Acesta cuprinde un spoiler fata mai agresiv, praguri laterale, un nou spoiler spate si un eleron. Optional, clientii pot alege si tobe de esapament trapezoidale. Cei de la Caractere au anuntat ca noul pachet de styling va dispune de 5 ani garantie si va fi disponibil la sfarsitul acestui an.
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
chiar frumos
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
superb spatele
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
prea tare :shock:
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
pfff...e criminal!!! audi rullz :X:x:x
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
Cat de bine ii sta... Foarte reusit acest audi... superb
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
arata super... negru perlat e imposibil de frumos :D
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
MULT PREA FRUMOS...e mai frumos chiar si decat kit-ul de la ABT....:-D mai ales ala gri inchis de tot dupa al 2lea rand ultimul :love: dar oare la comanda si cu rugaminti nu se poate face rost si de jantele alea?? sunt bestiale. cred ca daca as avea bani un audi A4 mi-as lua cu asa ceva p el :love::love:
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
unul din cele mai frumoase kit-uri pentru audi ... e chiar super tare , iar jantele sunt bestiale ... foarte frumos
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
cu adevarat frumos......
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
imi place evacuarea
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
hehehhe
:dribble::dribble: |
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
Chiar arata super kitul. Merita cumparat !
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
Sincer mie nu prea imi place spatele,cel putin in poza....jantele sunt :shock: fata e ok8)
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
e reusit kit..ji mai ales pe negru.
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
Arata f. bine.
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
iubesc asa ceva :D
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
superb.
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
Frumos tuningul de la Caractere dar sunt cam scumpi .
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
e unul dintre cele mai frumoase kituri pe care le-am vazut la audi a4...e foarte reusit
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
imi place masina. Chiar este un super car, si de la A4, deci foarte tare.
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
intotdeauna ne-au incantat cei de la audi,superba masina
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
oricum a4 era un model super frumos acuma cu kitu asta a devenit superb..le face concurenta modelelor s-line
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
Foarte frumos:shock::shock::shock:...imi place foarte mult...;););)
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
nota 10 pt caractere :)
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
WOW ! CRI - MI - NAL ! Foarte frumos, agresiv, placut, are tot ce ii trebuie. Intr-adevar un kit cu CARACTERE !
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
e reusit kitul.....dar si masina....e super
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
arata f bine kitul ....love it
|
Re: Pachet de styling pentru noul Audi A4
e chiar reusit kit-ul.....imi place :D.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning