Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW - Alte serii (https://forum.4tuning.ro/123-masina-mea-bmw-serii.html)
-   -   E70 - X5 3.0sd (https://forum.4tuning.ro/123-masina-mea-bmw-serii/84774-e70-x5-3-0sd.html)

Bulbucan 18-07-08 00:40

E70 - X5 3.0sd
 
7 Attachment(s)
Ultima achizitie 3.0sd 286 CP... acum e noua dar urmeaza tuning la ea! Deocamdata am pus numai folie protectoare incolora peste vopsea.
PS: RS de langa e de vanzare cu 3000 Euro si predare leasing, sa scap de leasingu la el, k nu mai umblu cu el deloc acum :)

Bulbucan 18-07-08 00:42

Re: BMW X5 3.0sd
 
aaa si nu va speriati cand vedeti ce-i pe acolo pentru ca e santier in lucru :))

~ EWN ~ 18-07-08 00:47

Re: BMW X5 3.0sd
 
Sa o stapanesti sanatos! Foarte frumoasa masina, ce modificari ai de gand sa ii faci pentru inceput?

dragos002 18-07-08 22:19

Re: BMW X5 3.0sd
 
Super tare masina. Am vazut la consiliere ca vrei sa-i pui nishte jante mari pe ea. Bafta !

13tsp 19-07-08 17:24

Re: BMW X5 3.0sd
 
Foarte frumoasa,tu parca mai ai si un seria 5 nu?
Sa ai parte de.Pune niste poze cu interiorul;)

dragos002 19-07-08 18:53

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 1653632)
Foarte frumoasa,tu parca mai ai si un seria 5 nu?
Sa ai parte de.Pune niste poze cu interiorul;)

Are un seria 5 foarte meserias 530xd. m paket exterior

weedboy 20-07-08 00:31

Re: BMW X5 3.0sd
 
ultimul model de x3 si x5 mi se par foarte tari,reusite,frumoase etc.....sa o stapanesti sanatos

DoDo NSL 22-07-08 12:32

Re: BMW X5 3.0sd
 
foarte frumos .... sa`l stapanesti sanatos ..
si cum a intrebat cineva mai sus... care sunt primele modificari care vrei sa i le aduci ?

central 09-08-08 12:25

Re: BMW X5 3.0sd
 
pai bine domnu liviu tre sa caut eu sa vad ca ti-ai luat x5? FELICITARI!!!
hai poate ne vedem cu skoda la un meeting in bucuresti

Bulbucan 09-08-08 12:27

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by ~ EWN ~ (Post 1651304)
Sa o stapanesti sanatos! Foarte frumoasa masina, ce modificari ai de gand sa ii faci pentru inceput?

I-am pus deja evacuarea Remus, arata super belea! O sa fac poze si pun.

Bulbucan 09-08-08 12:27

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by central (Post 1687253)
pai bine domnu liviu tre sa caut eu sa vad ca ti-ai luat x5? FELICITARI!!!
hai poate ne vedem cu skoda la un meeting in bucuresti

Ok domnule! Numai bine! ;)

central 09-08-08 12:29

Re: BMW X5 3.0sd
 
da si mie un link catre 530

Bulbucan 09-08-08 12:31

Re: BMW X5 3.0sd
 
a car is like a woman, nobady can touch her, drive her, have her...

central 09-08-08 12:32

Re: BMW X5 3.0sd
 
ai mai schimbat ceva la ea?

Bulbucan 10-08-08 12:05

Re: BMW X5 3.0sd
 
3 Attachment(s)
Uita cateva poze cu cinciaru!

Bulbucan 10-08-08 12:33

Re: BMW X5 3.0sd
 
7 Attachment(s)
Poze cu noua evacuare Remus... e super murdara masina... dar se vede! Si interiorul...

Alex_55 12-08-08 13:03

Re: BMW X5 3.0sd
 
since sa fiu o fii ea remus dar se vede foarte urat, sunt iesite tipsurile prea mult !

Hori 13-08-08 00:13

Re: BMW X5 3.0sd
 
sustin si eu ideea lui Alex_55... putin iesite cam inafara... si abtibildul ala cu remus... da`i jetu` :D

Bulbucan 14-08-08 20:31

Re: BMW X5 3.0sd
 
sincer si eu am zis ca-s umpik cam iesite... o sa le pun o idee mai in interior!

Alex_55 15-08-08 16:57

Re: BMW X5 3.0sd
 
vreo 2cm

sebilica455 13-04-09 23:16

Re: BMW X5 3.0sd
 
Sa o stapanesti sanatos!
am si eu un suv https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/118666-my-2005-mitsubishi-endeavor.html

Bulbucan 13-04-09 23:43

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by sebilica455 (Post 2235882)
Sa o stapanesti sanatos!
am si eu un suv https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=118666

Ms si u la fel ;)

13tsp 14-04-09 11:42

Re: BMW X5 3.0sd
 
Quote:

Originally Posted by Bulbucan (Post 1688667)
Poze cu noua evacuare Remus... e super murdara masina... dar se vede! Si interiorul...

Cum se aude? :D

jipianu 15-04-09 09:37

Re: E70 - X5 3.0sd
 
un clip ceva cu suntetul?

VladM 28-05-09 17:51

Re: E70 - X5 3.0sd
 
Frumoasa rau.

Champion 28-05-09 19:57

Re: E70 - X5 3.0sd
 
Foarte frumos X5-ul tau..mai ales pe culoarea asta :) sa il stapanesti sanatos.

slacker. 22-06-09 02:09

Re: E70 - X5 3.0sd
 
Frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme!


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning