![]() |
E70 - X5 3.0sd
7 Attachment(s)
Ultima achizitie 3.0sd 286 CP... acum e noua dar urmeaza tuning la ea! Deocamdata am pus numai folie protectoare incolora peste vopsea.
PS: RS de langa e de vanzare cu 3000 Euro si predare leasing, sa scap de leasingu la el, k nu mai umblu cu el deloc acum :) |
Re: BMW X5 3.0sd
aaa si nu va speriati cand vedeti ce-i pe acolo pentru ca e santier in lucru :))
|
Re: BMW X5 3.0sd
Sa o stapanesti sanatos! Foarte frumoasa masina, ce modificari ai de gand sa ii faci pentru inceput?
|
Re: BMW X5 3.0sd
Super tare masina. Am vazut la consiliere ca vrei sa-i pui nishte jante mari pe ea. Bafta !
|
Re: BMW X5 3.0sd
Foarte frumoasa,tu parca mai ai si un seria 5 nu?
Sa ai parte de.Pune niste poze cu interiorul;) |
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: BMW X5 3.0sd
ultimul model de x3 si x5 mi se par foarte tari,reusite,frumoase etc.....sa o stapanesti sanatos
|
Re: BMW X5 3.0sd
foarte frumos .... sa`l stapanesti sanatos ..
si cum a intrebat cineva mai sus... care sunt primele modificari care vrei sa i le aduci ? |
Re: BMW X5 3.0sd
pai bine domnu liviu tre sa caut eu sa vad ca ti-ai luat x5? FELICITARI!!!
hai poate ne vedem cu skoda la un meeting in bucuresti |
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: BMW X5 3.0sd
da si mie un link catre 530
|
Re: BMW X5 3.0sd
a car is like a woman, nobady can touch her, drive her, have her...
|
Re: BMW X5 3.0sd
ai mai schimbat ceva la ea?
|
Re: BMW X5 3.0sd
3 Attachment(s)
Uita cateva poze cu cinciaru!
|
Re: BMW X5 3.0sd
7 Attachment(s)
Poze cu noua evacuare Remus... e super murdara masina... dar se vede! Si interiorul...
|
Re: BMW X5 3.0sd
since sa fiu o fii ea remus dar se vede foarte urat, sunt iesite tipsurile prea mult !
|
Re: BMW X5 3.0sd
sustin si eu ideea lui Alex_55... putin iesite cam inafara... si abtibildul ala cu remus... da`i jetu` :D
|
Re: BMW X5 3.0sd
sincer si eu am zis ca-s umpik cam iesite... o sa le pun o idee mai in interior!
|
Re: BMW X5 3.0sd
vreo 2cm
|
Re: BMW X5 3.0sd
Sa o stapanesti sanatos!
am si eu un suv https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/118666-my-2005-mitsubishi-endeavor.html |
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: BMW X5 3.0sd
Quote:
|
Re: E70 - X5 3.0sd
un clip ceva cu suntetul?
|
Re: E70 - X5 3.0sd
Frumoasa rau.
|
Re: E70 - X5 3.0sd
Foarte frumos X5-ul tau..mai ales pe culoarea asta :) sa il stapanesti sanatos.
|
Re: E70 - X5 3.0sd
Frumoasa masina. Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning