![]() |
Bugatti Veyron negru mat
2 Attachment(s)
Dupa cum am mai spus, multi prefera culoarea negru mat pentru supercarurile lor de sute de mii de euro. Si totusi, un arab a decis ca negrul mat nu este de ajuns pentru Veyron-ul sau, asa ca a optat si pentru o capota cromata. Oare o fi multumit acum de masina sa?!
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
marfa rau.... cum arata:dribble:
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Cum poate sa arata . Criminal.
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Interesant. Mai putin capota cromata...
But who cares? It's a Veyron! :D |
Re: Bugatti Veyron negru mat
Si surprinzator...numere arabe:-|
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
sa mi-o dea si roz ca nu ma supar :) extraordinara
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Nu ma omor dupa matt dar asta e frumoasa!
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
nnnniiiice :X
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
evident un arab...
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Kitchoasa combinatie! Ii lipsesc spinerele.
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Quote:
mda cum apar masini vopsite genu asta te duce cu gandu la arabi :)) |
Re: Bugatti Veyron negru mat
exista o singura explicatie soarele de acolo a matuit vopseaua mai multor masini asa se explica de ce arabii au masiniile mate :D
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
dai atatia bani pe o asemenea masina, esti intre fericitii 300 de cumparatori, te zbati asa mult si totusi nu iti place si vrei sa o modific :)), am vazut k cineva a votat k e kitch si nu sar urca la volan, chiar nu ai conduce asa ceva??
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
O masina oricum urata in stare "latenta"....si arabi au niste gusturi cel putin discutabile....Simbioza duce la un scarabeu in platose......
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Quote:
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
criminal..
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
I n f r i c o s a t o a r e
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
...IMPERIALA...
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
periculos de frumos
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
cand te enerveaza banii , de n-ai ce-i face...
oricum sunt tare curios cum a reusit sa o vopseasca , stiam ca parca nu ai voie sa schimbi culoarea |
Re: Bugatti Veyron negru mat
si mata si orice culoare, e incredibila.
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
masina asta poate sa fie si vopsita in galben mustar combinat cu verde pistruiat ca tot arata bestial...iar singurul lucru urat la ea sunt jentile care sunt mult prea normale(parca at fi KM-uri :D glumesc) nu sunt asa speciale nu au un design placut ochiului
in rest :shock: |
Re: Bugatti Veyron negru mat
super tare....nu ai ce sa ii zici :D
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Quote:
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
deci m`am uitat la rezultatele de la poll ... 3 spuneau ca nu s`ar urca la volan ... multa lume incredibil de proasta si de aberanta. Cred ca daca ar trece una de asta pe langa ei nu ar sti cum sa scoata telefonul mai repede, sa faca poze si ar povesti si la stra stra stra nepoti ce au vazut ei intr`o zi pe strada. Sau poate ii judec eu gresit - poate au bani si ajung sa spuna despre un veyron ca e kitsch.
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
nu prea conteaza culoarea atata timp cat e Veyron...:-)
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Bai fratilor de la BUGATTI mai aveti de gand sa scoateti si alte variante ca ati inebunuit lumea cu cate modele de VEYRON-URI ati scos .
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
<< Oare o fi multumit acum de masina sa?! >>
ma daca nu mai e multumit ... sa mi-o dea mie ca o iau eu ... ON TOPIC: e prea bestiala masina.... ma intreb oare ce masini or conduce aia care zic ca e kitch ??:?: |
Re: Bugatti Veyron negru mat
frumoasa... imi place negru mat... mi-ar placea orice culoare ar fi... doar e vorba de Bugatti Veyron
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
no coment.
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Frumoasa....ce poti sa zici....
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
misto mata..desi capota daca e cromata e aiurea
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
vad ca tot apar masini negru mat.........
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
nice..
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
ba da arabi astia isi fac cele mai extarvagante lucruri de pe pamant...bine si la cati bani au.....
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
am vazut discovery channel ca unu a cumparat ferrari enzo si nu ia placut jentile si lea schimbat a facut la comanda si a iesit frumos :) poate ati vazut si voi emisiunea ;)
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
bineinteles ca arata bine
|
E frumos intr-adevar, dar nu extraordinar. Nu ma omor dupa combinatia de culori.
Quote:
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
parerea mea e ca ii sta bine si ruginit numai sa fie al meu
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
e bestial rau de tot ... haine frumoase care ise potrivesc extraordinar ..
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning