Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Raliu de amatori pe cartodrom!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/8470-raliu-amatori-cartodrom.html)

lam 28-09-05 21:06

Raliu de amatori pe cartodrom!!!
 
Din ce am auzit este in data pe 8-9octombrie pe cartodromul din Cluj. Masinile participante (oltcit si dacie pregatite de curse) sunt cele ale organizatorilor. Pot participa cei care sunt amatori si au minim un an de cand au obtinut categoria B si cei care au dreptul de la medic ca nu sufera de boli ale inimi. Taxa de inscriere este de 1mil pt 2 zile de concurs. Mai multe detalii nu stiu, poate reusesc sa aflu de la voi!!!

Piry 28-09-05 21:12

so discutat despre asta in iarna da acuma aflu primele detalii concrete.

unde ai auzit?

vlad vino cu stirile 8)

lam 28-09-05 21:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
so discutat despre asta in iarna da acuma aflu primele detalii concrete.

unde ai auzit?

vlad vino cu stirile 8)

am vazut la TV pe europa nova si am si sunat organizatorul si ceea ce v-am spus, am aflat de la respectivul organizator. Inscrierile incep de pe data de 30.09.2005 atunci cand o sa le vina fisele de inscrieri!!!
Pot sa va ofer numarul de tel: 0745976875

bobo32 28-09-05 21:36

scuzati, dar vorbim de acelasi cartodrom din gheorgheni pe care in afara de zona pentru carturi nu poti face nici macar 2 pasi (ca sa nu zic 2 metri cu masina) fara sa dai de niste cratere similare cu cele din al doilea razboi mondial?

lancerEvo 28-09-05 22:29

o sa fie o cursa cu masini date de organizator.. ii un olcit cu motor in spate si doua dacii cu rollbar alea alea... sa vina romani sa le dea span...si tin cat tzin.. ma gandesc ca putzi ca is cotetze si pe ce drum ii acolo ii clar ca le rup rotile

mai multe detalii maine

DACIA-Wrc 28-09-05 23:20

si eu si eu vreau mai vrea careva sa rupa masina pe gratis? :wink: :D :D :D :D

lancerEvo 29-09-05 00:01

pe masinile lor man!!!!

DACIA-Wrc 29-09-05 21:46

clar dooar nu pe avionul meu :))

tekno 30-09-05 00:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lancerEvo\"
ii un olcit cu motor in spate si doua dacii cu rollbar alea alea...

oltcitu ala cu motor pe spate l-am vazut in zorilor... ii pe butuci deocamdata :)

Piry 30-09-05 09:56

soferoc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dog_Tony 02-10-05 23:35

am vazut si eu la tv, cica taxa de inscriere e vreo 2 milioane... pai cu banii aia imi cumpar oltcit nu tre' sa mi-l dea ei

lancerEvo 02-10-05 23:42

taxa ii un milion, si nu te obliga nimeni sa te dai, daca vrei cumparati un olcit si date cu el cat vrei, astea is regulile concursului, cine ii de acord cu ele si da banu se da cine nu sta pe margine!

Dog_Tony 02-10-05 23:45

si premii sunt ceva?

lancerEvo 02-10-05 23:55

sunt ceva premii interesante da inca nu stiu despre ce e vorba

Detman 03-10-05 16:29

mie nu imi place ... ca, tre sa ai 1 an de experienta... sa ai carnetu de 1 an :((
ca, in rest ... as vrea si eu :)

hg 03-10-05 17:08

mah lancer, nu te da! ca dupaia te palngi ca nu maiai bani sa mergem la bucale la SIAB

DACIA-Wrc 03-10-05 18:53

si daca il ai dupa redobandire si am un ana cu asta nou in 25 oct ma lasa sa ma dau?

strengaritza 08-10-05 17:34

hi hii!!! felicitari pt vlad care s-a calificat la raliu asta din cartodrom. a fost chiar amuzant :)
la al doilea concurent, dacia din dotare si-a pierdut o roata..si daca aveai ghinion sa ti moara motorul trebuia impinsa.biata masina...

ce sa zic.. vlad a dat clasa!!!! sa vedem duminica cum se va descurca

junkie 08-10-05 17:40

m`ash da shi eu....da` n`am lei :cry:

strengaritza 08-10-05 18:04

pai eu zic sa facem coleta si luam la gramada o coaja de dacie cum era cea de astazi si ii umplem rezervorul, ne dam o saptamana si nu ajungem la 1 mil de caciula

Crystal81 08-10-05 18:11

maine pe la ce ora este activitate pe cartodrom?

lancerEvo 08-10-05 20:53

de la 11 ii maine...
te astept, adica va astept pe toti

Eagle_flyaway 08-10-05 21:25

sunt curios care reuseste sa rastoarne unu din cele 3 \"masini preparate\"!!! :ciggy:

lancerEvo 08-10-05 21:28

mah pot sa iti zic ca azi cotetzu ala de dacie numa pe 3 roti o fost in toate virajele si nu so rasturnat, poate daca cineva vrea cu adevarat o rastoarna, da nu cred ca o sa verea ca pe maine orgoliile o sa fie fff mari :)

Eagle_flyaway 08-10-05 21:57

pai sa vrea aia e ideea, ... \"provocarea\" ... treci linia de final si in primu viraj .... oops .... s-o rasturnat !!! (daca tot zici de orgolii)
sa-l vad io pe ala care are \"orgoliu\" s-o dea de-a dura! :mrhappy:

Eagle_flyaway 08-10-05 21:59

desi tamai ca o sa vretzi totzi sa castigatzi, itzi fortza \"bolidu\" si ... poate poate!!! :twisted: :twisted: :twisted:
bafta! :wink:

DACIA-Wrc 09-10-05 16:14

ceva detalii?
eu am ajuns abea azi cand era premierea :( treaba asta cu femeile ma omoara :(

Piry 09-10-05 16:26

ce femei ma? 8)

Motor 09-10-05 17:37

Vlade,Vlade
 
Vlade nu esti normal
atat am avut de zis

Motor 09-10-05 17:39

Vlade,Vlade
 
pana nu iai calat motoru nu teai lasat

lancerEvo 09-10-05 19:32

apai daca am mers fara apa in radiator...

DACIA-Wrc 09-10-05 19:33

poi am stat cu femeia vietii in loc sa fiu si eu acolo :((

DACIA-Wrc 09-10-05 19:34

poi ce el ii devina ca masina era epava si trebuia casata de mult?
cam acuma vreo 15 ani :))

Crystal81 09-10-05 19:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
poi am stat cu femeia vietii in loc sa fiu si eu acolo :((

macar ai facut ceva placut...ca eu , la ora aia, incercam sa imi revin din betia de aseara... :drdodgy:

DACIA-Wrc 09-10-05 20:10

aia fac in fiecare noapte, m`am cam saturat, ea nu :)

Crystal81 09-10-05 20:41

eu nu ma imbat in fiecare seara :D
si de aia cred ca nu m-am saturat........de betie....a fost nasol azi, dar acum , la ora asta ar merge ceva...:D,

PS cred , poate mi se pare, dar suntem cam in afara topicului

Eagle_flyaway 09-10-05 20:58

.... si per total ... mi-o implinit careva visu? s-o rasturnat vreun \"bolid\"? :twisted: :twisted: :twisted:

Clasamentul final : ...... zicetzi!!!! :roll:

strengaritza 10-10-05 01:07

eu zic ca vlad o rupt normele.. si masina.
premiul 1, premiu de popularitate... si de cel mai tare driver de sambata :))
parerea mea...

go! go! go! cal!

DACIA-Wrc 10-10-05 11:50

:) pacat ca n`am fost
s`o duca dracu de tastatura, nu`mi face`ti cadou de ziua mea una buna fara butoane lipsa?
noah, sa revenim, o fo ceva spectaculos?
poze, filme, nimeni nimica?
poi ii posibil asa ceva? :(

strengaritza 11-10-05 09:25

1 Attachment(s)
vlad in actiune!!!


All times are GMT +2. The time now is 05:49.

- Copyright 2026 4Tuning