![]() |
Ka-facatura neagra
10 Attachment(s)
Buna seara si bine v-am gasit pe acest forum.Sunt si eu unul dintre multii proprietari de Ka.Azi am rasfoit forumul si acum am sa postez si eu niste fotografii cu masina mea.
|
Re: FORD Ka
Salut ! te stiu de pe club ford parca; ai un post unde ziceai ca ti-ai vopsit etrierii; frumoasa masinuta.
|
Re: FORD Ka
Pai ma gandeam la un moment dat sa o vand dar am zis ca mai bine mai bag niste bani in ea decat sa o vand.Vreau sa-i schimb luminile la bord,si dupa concediu sa-i montez xenoane.Si ce o mai fi pe la ea.
|
Re: FORD Ka
sal pune si u o poza cu masina din fata pls ma intereseaza grila in fata
|
Re: FORD Ka - negru
Am deschis eu un thread nou si am mutat posturile aici, daca proprietarul nu il doreste activ il voi inchide la cerere, daca doreste un alt nume threadului sa imi spuna si il voi modifica.
PS: parerea mea - merita un thread separat deoarece e o masina frumoasa si din ce vad foarte ingrijita. PPS: te asteptam in usergroupul FORD, mai multe detalii gasesti >> AICI <<. |
Re: FORD Ka - negru
1 Attachment(s)
Quote:
Claubmw2 am o poza dar nu e foarte edificatoare.O postez si mai tarziu am sa atasez alta. |
Re: Ka-facatura neagra
Ka-ul se afla acum la firma de tuning pentru ceva modificari exterioare.Fotografii probabil maine dupa amiaza.
|
Re: Ka-facatura neagra
ce i-ai facut ?
|
Re: Ka-facatura neagra
FOlie neagra pe spate si ceva mai deschisa la culoare pe fata.Incepem modificarea luminilor la interior.(sper)
|
Re: Ka-facatura neagra
December grila pe fata e vopsita de tine sau asa ai luat-o ???
|
Re: Ka-facatura neagra
Asa a fost de noua.
|
Re: Ka-facatura neagra
4 Attachment(s)
Murdara,poze facute cu telefonul mobil.dar poate se intelege cate ceva...
|
Re: Ka-facatura neagra
se vede super bine;etrierii i-ai vopsit pe masina sau i-ai demontat ?
|
Re: Ka-facatura neagra
Pe masina.A invelit discurile apoi s-a ocupat de etriere.
|
Re: Ka-facatura neagra
cat te-au costat pusul folilor???
|
Re: Ka-facatura neagra
350 de lei folia. Tocmai am terminat de dat masina cu ceara...straluceste al naibii de tot. Luni merg sa vedem cum punem niste neoane de interior,pe sub scaune(ceva de genul) si probabil pe la sfarsitul saptamanii neon sub masina(dar asta nu e foarte sigur). Oricum alea de sub masina daca vor fi vreau sa fie cu intrerupator cumva....
|
Re: Ka-facatura neagra
Nu am mai pus neoane....m-a tamponat un berbec.Pusti de 18 ani,incepator,cu permis de o luna se uita dupa femei pe strada si a intrat la semafor in mine.Partea buna e ca e flapsul de pe dreapta care era usor zgariat dar oricum nu necesita vopsire.Acum va fi inlocuit. Si tare urasc lucrurile astea...
|
Re: Ka-facatura neagra
care flaps ? spate sau fata ?
|
Re: Ka-facatura neagra
Dreapta spate.
|
Re: Ka-facatura neagra
bine ca nu e tabla
|
Re: Ka-facatura neagra
asta e naspa....tu bagi bani in masina si vine un fraier si intra in tine din neatentie...si banuiesc ca tot el comenta...ma rog...prea multi incepatori cu masini puternice!!!!
|
Re: Ka-facatura neagra
O masina foarte frumoasa dar eu i-as micsora garda la sol!
|
Re: Ka-facatura neagra
Quote:
I-am pus neoane azi.Pentru kitul de neoane exterioare inca astept oferte de preturi. |
Re: Ka-facatura neagra
unde ai pus neoanele ?
|
Re: Ka-facatura neagra
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Ka-facatura neagra
Arata foarte bine neoanele astea!
|
Re: Ka-facatura neagra
Quote:
Flapsul meu ajunge tocmai saptamana viitoare cel tarziu joi. Intre timp va trebui sa "tatuez" pe masina un scorpion mic roz. Asa vrea nevasta-mea...:D |
Re: Ka-facatura neagra
Ar fi ca nu ca in perete pe masina, incerca sa o convingi sa renunte la idee :D
|
Re: Ka-facatura neagra
mai bine vopseste toata masina roz si scorpionul negru :)
|
Re: Ka-facatura neagra
Roz va fi trabantul. Unul decapotabil...
|
Re: Ka-facatura neagra
Luni intra in service pentru inlocuirea flapsului.Sper foarte mult ca nu va fi nici o diferenta de nuanta la ea....
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning