Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Citroen tuning (https://forum.4tuning.ro/200-citroen-tuning.html)
-   -   Citroen c2 sq \"extraterestrul\" :D (https://forum.4tuning.ro/200-citroen-tuning/8299-citroen-c2-sq-extraterestrul.html)

RA_2fast4u 22-09-05 14:05

Citroen c2 sq \"extraterestrul\" :D
 
4 Attachment(s)
eu am ramas cu gura cascata cand am vazut-o...e superba.....mai mult nu cred ca se poate face....enjoy si spuneti-mi si mie daca va place;)


cateva date: sistem audio 15.780 w(alpine)>20 boxe,8 subwoofere 11 statii amplificare>>>valoare....32500 EU!!!!!!!!!!!
oglinzi laterale inlocuite cu camere de laut vederi(imaginea poiectata pe ecrane lcd din masina :D)
exterior: kit de evazare a caroseriei, avacuare dubla jante de 20\" suspensie pnetumatica, vopsea in valoare de 22.000 EU!!!!!!!!! si multe altele

pret total.....160 000 EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


p.s. sper ca am postat bine si sper ca nu mai este un topic sau ceva dedicat tot pentru modelul acesta

GolfuletzS 22-09-05 14:40

super misto masina :D priam data credeam ca e alta Bomba dl Alpine :D

KrugeR 22-09-05 17:25

GolfTuning, daca ai fi fost atent ai fi vazut ca e facuta de Alpine. Oricum, n-am cuvinte pentru ce reusesc sa faca oamenii aia.

mike20 22-09-05 21:08

prea adevarata masinuta...pacat k e prea scumpa....aia masina kre se face remarcata... :shock: :shock:

RA_2fast4u 22-09-05 21:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"KrugeR\"
GolfTuning, daca ai fi fost atent ai fi vazut ca e facuta de Alpine. Oricum, n-am cuvinte pentru ce reusesc sa faca oamenii aia.

nu e facuta de alpine! sistemul audio este alpine, masina este facuta de cei de la SQ plus :wink:

Race 23-09-05 09:42

160.000 EURO ?
:D :D :D :D :D
Cat de idiot sa fii sa ceri atat pe un playstation pe roti ? Sunt si multi care ar zice \"da,o sa renunt la F430-ul pe care aveam de gand sa-l cumpar pentru un C2 vopsit diferit si plin de difuzoare,cu care o sa-mi fie rusine sa ies pe strada\".
Acum au si cei care l-au facut dreptate,ca nu e prost cine cere,e prost cine da...

BASU 23-09-05 16:29

nice 8)

HolySoul 24-09-05 00:22

nu-mi place

RA_2fast4u 27-09-05 17:19

that's all? numai atatea opinii ? mi se pare o masina interesanta care marita admirata si comentata :D

SHOGUN-A8 30-09-05 11:27

E logic ca nu isi ia nimeni masina aia pentru a merge cu ea normal pe strada.Masina aia va fi luata de un colectionar sau ceva de genul asta.

Mustang 03-10-05 10:32

superba masina...asta da tuning frate...singurul citroen care imi place si mie modificat :D

PiX 03-10-05 10:42

e frumoasa masina,da paca e prea spatziala :roll:
Intr-un fel e marfa,ca te vede lumea cu ea pe strada si zic,ca au venit extraterestrii :lol: :lol: :lol:

dexter_20 25-01-06 21:45

frate am vazut masina asta intr-un autoshow da nu mai tin minte ce numar si parca zicea si de un pret cu 6 cifre... da parka l-as alege in locul unui ferrari sau altceva

Cosmin255 31-01-06 22:52

Doamne nebun sa fii sa-ti iei asa ceva :lol: ce carici ... dar cred ca un cunoscator mi-ar da peste nas la comentariu....mare e gradina ta Doamne... :roll:

Rokket 01-02-06 20:52

e misto dar nu as da atatia bani nici dak i-as avea :)
cu 160.000 EU iti cumperi altceva mult mai performant si mai...normal

Dodo_AMJ 02-02-06 03:20

mah e misto masina si din cate stiu este un singur exemplar, in fine nu e de vanzare e ca sa se dea tari Alpine la expo


All times are GMT +2. The time now is 17:07.

- Copyright 2026 4Tuning