![]() |
Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
8 Attachment(s)
Buna, in continuare va voi prezenta cateva poze cu noul kit de logan, realizat de Prostreet Baia Mare.Voi pune poze incepand de la faza de proiect si terminand cu poze cu barile vopsite.Pozele vor vorbi de la sine.
Mentionez ca masina nu e inca gata, va fi gata in aproximativ 2 saptamani, oricum va mai tin la curent cu poze din evolutia tuningului.Sper ca masina sa fie pe gustul tuturor.;) |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
2 Attachment(s)
scuze pentru postari succesive, dar mai am ceva poze de pus.Scuze inca odata
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
6 Attachment(s)
inca cateva poze.
Mentionez ca bara e pusa provizoriu pe masina, nu e inca fixata si urmeaza sa se puna in ea plasa neagra tip fagure |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Deci am ramas gura casca ....foarte frumos noul kit....poate ma incriu si eu :D:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
graaaaaaaaaaaaaaaaav :D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Si mie imi place. La prima vedere chair vine bine pe Logan.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Frumos kitu:D sa vedem pozele cu masina terminata si atunci ne vom putea da cu parerea mai bine;) Bafta!..
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
merci mult de aprecieri.Saptamana viitoare va fi gata masina , cu tuningul montat pe ea.Va tin la curent cu poze
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
hai cu pozele!!!!!!!!! :) :) :)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumoasa. va iesi super :D asteptam pozee:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Daca ar fi sa vindeti...cat ar fi pretul?pt spoiler fata+spate?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
foarte frumos kit-ul.....felicitari....un pret ?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
poi tot kitul, din spusele celor de la prostreet, va fi in jur de 25 milioane, nevopsit
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
adi tu nu cumva esti propietarul may-ului???:?:;)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
in primu rand,bun venit ady pe acest forum; iar in al 2 rand sa stapanesti sanatos acest kit si sa ai grija de el si de masina. e super marfa.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Merci mult, si tie iti doresc sa te bucuri de masina si sa ai grija de ea.S-a apucat deja si de masina ta, si in scurt timp o vei avea si tu asa cum tio doresti.Astept poze si cu masina ta cand va fi gata
Pt yacone: da, eu sunt proprietarul May:lol:, ne stim noi, te salut |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ma gandeam eu ca ne stim;)...oricum frumos kit ai acum...;)
p.s.; nu uita sa-ti faci si plafonul negru;) |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
merci merci.O sa revin cu poze.Azi mi sa pus bara fata definitiv si mainemi se prind pragurile, urmand ca saptamana viitoare marti, cred, sa mi se montaze si bara spate.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
a iesit f mishto!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
hai cu poze.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
chair asa...suntem nerabdatori...cel putin eu :))
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
dada hai cu poze:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Am montat si pragurile pe masina, arata beton, dar din pacate nu am apucat sa pun poze cu masina.In curand va fi gata vopsit si spoilerul spate si dupa ce il montez si e gata masina revin cu poze.Poate si maine daca apuc, voi face niste poze sa vedeti cum arata si pragurile
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
6 Attachment(s)
pun cateva poze cu masina lui adi desi nu e gata.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Vreau sa va zic ca eu unul sunt super multumit de rezultatul final al lucrarii, de aspec si mai ales de calitatea lucrarii, care e IREPROSABILA.Acum astept pareri si din partea voastra, sper sa va placa tuturor.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
foarte frumoasa ! ! ! felicitari si sa o stapanesti sanatos fara incindente..
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
O parere personla :spoilerul fatza e foarte frumos dar pragurile si spoilerul spate...mai bine ma abtzin(nu e locul lor acolo),dar nah fiecare cu gusturile lui,gusturile nu se discuta
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
masina arata super bine.... si eu sunt de parere ca pragurile mai puteau fi modificate , dar ele urmeaza lunia masinii.. sa o stapanaesti sanatos
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Daca ai vedea masina in realitate, ti-ai skimba parerea.Una e sa o vezi in poze si alta e sa o vezi live.Oricum, merci de aprecieri tuturor
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
asta cam asa este...pozele nu corespund cu realitatea...mie imi place si in poze :lol: bravo felicitari tuturor celor care au lucrat...:peace:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
E superba. Felicitari . super kit-ul !!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
as vrea sa stiu de unde se pot achizitiona kit-uri de logan....eu am un logan prestige 1.6 16v si as vrea sa-i pun un kit, ceva de genul celui din poze.....astept niste sugestii si indrumari!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
9 Attachment(s)
Dupa cum am promis, acum revin cu poze cu masina finalizata.Sper sa va placa
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumoasa intr-adevar! :) sa ai grija de ea.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos si fara incidente ;)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
In rest este foarte MARFA, sa o stapanesti SANATOS :D:idea::arrow: |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Merci mult pentru complimente.Roti mai mari i-as pune si eu, dar vezi tu.....vesnica problema cu drumurile din Romania, care dupa cum stim toti sunt sub orice critica.Rotile, momentan, vor ramane astea pana, probabil, se va rezolva problema drumurilor, macar la mine in oras.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning