Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

adi28 30-06-08 17:50

Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
8 Attachment(s)
Buna, in continuare va voi prezenta cateva poze cu noul kit de logan, realizat de Prostreet Baia Mare.Voi pune poze incepand de la faza de proiect si terminand cu poze cu barile vopsite.Pozele vor vorbi de la sine.

Mentionez ca masina nu e inca gata, va fi gata in aproximativ 2 saptamani, oricum va mai tin la curent cu poze din evolutia tuningului.Sper ca masina sa fie pe gustul tuturor.;)

adi28 30-06-08 18:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
2 Attachment(s)
scuze pentru postari succesive, dar mai am ceva poze de pus.Scuze inca odata

adi28 30-06-08 18:14

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
6 Attachment(s)
inca cateva poze.
Mentionez ca bara e pusa provizoriu pe masina, nu e inca fixata si urmeaza sa se puna in ea plasa neagra tip fagure

spark88 30-06-08 21:57

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Deci am ramas gura casca ....foarte frumos noul kit....poate ma incriu si eu :D:D

b-02-rtd 01-07-08 01:00

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
graaaaaaaaaaaaaaaaav :D

strik3ru 01-07-08 01:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Si mie imi place. La prima vedere chair vine bine pe Logan.

b-02-rtd 01-07-08 01:04

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by strik3ru (Post 1622447)
Si mie imi place. La prima vedere chair vine bine pe Logan.

vine perfect...n-am cuvinte :) gj

mareo 01-07-08 13:35

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Frumos kitu:D sa vedem pozele cu masina terminata si atunci ne vom putea da cu parerea mai bine;) Bafta!..

adi28 01-07-08 16:03

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
merci mult de aprecieri.Saptamana viitoare va fi gata masina , cu tuningul montat pe ea.Va tin la curent cu poze

iuly_007 02-07-08 13:22

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
hai cu pozele!!!!!!!!! :) :) :)

Norby89 02-07-08 15:59

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumoasa. va iesi super :D asteptam pozee:D

ynp_46 02-07-08 23:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Daca ar fi sa vindeti...cat ar fi pretul?pt spoiler fata+spate?

W Y P 03-07-08 12:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
foarte frumos kit-ul.....felicitari....un pret ?

adi28 03-07-08 22:44

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
poi tot kitul, din spusele celor de la prostreet, va fi in jur de 25 milioane, nevopsit

Yackone 03-07-08 23:21

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
adi tu nu cumva esti propietarul may-ului???:?:;)

ggd_87 04-07-08 00:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
in primu rand,bun venit ady pe acest forum; iar in al 2 rand sa stapanesti sanatos acest kit si sa ai grija de el si de masina. e super marfa.

adi28 04-07-08 07:48

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Merci mult, si tie iti doresc sa te bucuri de masina si sa ai grija de ea.S-a apucat deja si de masina ta, si in scurt timp o vei avea si tu asa cum tio doresti.Astept poze si cu masina ta cand va fi gata

Pt yacone: da, eu sunt proprietarul May:lol:, ne stim noi, te salut

Yackone 04-07-08 14:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
ma gandeam eu ca ne stim;)...oricum frumos kit ai acum...;)

p.s.; nu uita sa-ti faci si plafonul negru;)

adi28 04-07-08 14:15

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
merci merci.O sa revin cu poze.Azi mi sa pus bara fata definitiv si mainemi se prind pragurile, urmand ca saptamana viitoare marti, cred, sa mi se montaze si bara spate.

bolidu' 04-07-08 17:36

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
a iesit f mishto!

ggd_87 06-07-08 17:21

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
hai cu poze.

W Y P 06-07-08 18:54

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
chair asa...suntem nerabdatori...cel putin eu :))

Norby89 07-07-08 14:23

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
dada hai cu poze:D

adi28 07-07-08 23:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Am montat si pragurile pe masina, arata beton, dar din pacate nu am apucat sa pun poze cu masina.In curand va fi gata vopsit si spoilerul spate si dupa ce il montez si e gata masina revin cu poze.Poate si maine daca apuc, voi face niste poze sa vedeti cum arata si pragurile

pro street remus 08-07-08 20:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
6 Attachment(s)
pun cateva poze cu masina lui adi desi nu e gata.

adi28 08-07-08 23:47

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Vreau sa va zic ca eu unul sunt super multumit de rezultatul final al lucrarii, de aspec si mai ales de calitatea lucrarii, care e IREPROSABILA.Acum astept pareri si din partea voastra, sper sa va placa tuturor.

W Y P 09-07-08 07:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
foarte frumoasa ! ! ! felicitari si sa o stapanesti sanatos fara incindente..

adi.schumi_tm 09-07-08 08:05

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
O parere personla :spoilerul fatza e foarte frumos dar pragurile si spoilerul spate...mai bine ma abtzin(nu e locul lor acolo),dar nah fiecare cu gusturile lui,gusturile nu se discuta

danelu 09-07-08 10:14

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
masina arata super bine.... si eu sunt de parere ca pragurile mai puteau fi modificate , dar ele urmeaza lunia masinii.. sa o stapanaesti sanatos

adi28 09-07-08 12:42

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Daca ai vedea masina in realitate, ti-ai skimba parerea.Una e sa o vezi in poze si alta e sa o vezi live.Oricum, merci de aprecieri tuturor

W Y P 09-07-08 22:38

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
asta cam asa este...pozele nu corespund cu realitatea...mie imi place si in poze :lol: bravo felicitari tuturor celor care au lucrat...:peace:

Norby89 10-07-08 00:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
E superba. Felicitari . super kit-ul !!

rinflo 10-07-08 16:34

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
as vrea sa stiu de unde se pot achizitiona kit-uri de logan....eu am un logan prestige 1.6 16v si as vrea sa-i pun un kit, ceva de genul celui din poze.....astept niste sugestii si indrumari!

pro street remus 10-07-08 16:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by rinflo (Post 1639052)
as vrea sa stiu de unde se pot achizitiona kit-uri de logan....eu am un logan prestige 1.6 16v si as vrea sa-i pun un kit, ceva de genul celui din poze.....astept niste sugestii si indrumari!

Pentru contact telefon 0723-188821 Remus.

adi28 11-07-08 15:02

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
9 Attachment(s)
Dupa cum am promis, acum revin cu poze cu masina finalizata.Sper sa va placa

Norby89 11-07-08 20:16

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumoasa intr-adevar! :) sa ai grija de ea.

marcmarian 11-07-08 21:33

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by pro street remus (Post 1635393)
pun cateva poze cu masina lui adi desi nu e gata.

nenea REMUS felicitari, si bafta in continuare.Imi pare bine ca ti -ai scos nasul di colivie.

W Y P 15-07-08 10:01

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos si fara incidente ;)

Xel'Naga 16-07-08 10:15

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by adi28 (Post 1640469)
Dupa cum am promis, acum revin cu poze cu masina finalizata.Sper sa va placa

Foarte frumos KITUL dar vezi ca cere niste jante mai mari ;):arrow:
In rest este foarte MARFA, sa o stapanesti SANATOS :D:idea::arrow:

adi28 16-07-08 18:27

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Merci mult pentru complimente.Roti mai mari i-as pune si eu, dar vezi tu.....vesnica problema cu drumurile din Romania, care dupa cum stim toti sunt sub orice critica.Rotile, momentan, vor ramane astea pana, probabil, se va rezolva problema drumurilor, macar la mine in oras.


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning