![]() |
LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
5 Attachment(s)
"I put Lamborghini doors on that Es-ca-lade"
Asa zicea rapper-ul 50 Cent intr-un videoclip de-al sau in timp ce conducea un Escalade cu usile deschise, bineinteles in sus. Dar de aceasta data, textul nu se potriveste, masina in cauza fiind un Mercedes-Benz GL. Kit-ul LSD este oferit de tunerul german ART si probabil ca va impresiona pe oricine. Si nu atat kit-ul in sine, ci masina pe care se afla. Probabil ca acum si cei de la ART canta ceva in genul 'we put Lamborghini doors on that Mercedes GL'. |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Fara suparare dar kitul mi se pare tiganesc iar LSD-ul nu se potriveste de nicio culoare.
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
e frumos nu ai ce zice..ca ne-am saturat de masini americane cu usile in sus prin videoclipurile la toti..sa vedem acum care e primu care adopta in videoclipul sau acest model...
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
replici de petale pt audi, hehehehhehe
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
imi place chiar daca multi zic ca e tiganesc, daca apari cu asa ceva oriunde ai fi faci senzatie, insa prefer niste croame pe 24' decat jantele care sunt pe a2 a poza
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
nu prea merg usile Lambo pe Mercedesu asta
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
pe o asemenea masina nu prea dau bine LSD-urile, este o masina masiva totusi
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
este reusit pentru cei care prefera asa ceva
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Agresiva, imi place, dar parca ar merge alte jante...
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
me like this car!
e reusita si mai tiganesti mi se par masinile alea kitchoase cu 11000 de culori si briz-brizuri fara rost. masina este neagra, este masiva, ft ft ft ft autoritara, si cu body asta arata mijto iar partea cu usile e o chestiune de gust. sal'tare |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Desi nu prea sunt de acord cu LSD`uri pe orice masina, cu atat mai putin pe o masina ca GL`u, pot spune ca arata bine. Cu un singur lucru insa nu sunt deloc de acord : cate 3 proiectoare? Deja 2 erau multe, de acum ART se intrece.. vom vedea in curand cate 4 proiectoare in fiecare parte ?
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
LSD-uri p asa ceva ...totusi....si oare chiar era nevoie de 3 proiectoare pe fiecare parte? :?:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Quote:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
prea tare mashina:X:X
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
flowe power
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
eu zic ca arata demential masina
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Quote:
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
mie imi place cum ii sta cu LSD uri arata bengos :D shi ar fii fost shi mai mishto daca ar fii avut nishte jante cromate
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Dap....masina per ansamblu ar fi ok....fara LSD-urile alea ar fi si mai ``bengos``...ca sa-l citez pe dl deasupra.... poate un cd cu Gutza ar fi si mai ``bengos`` nu..?
Urat cu spumeeeeeeee...pacat ca Gl este o masina frumoasa...au stricat-o astia... Mai au sa puna LSD-urile alea pe Actros....sau cum se numeste camionul ala......de la Mertz...urmeaza Scania,Volvo,Iveco.......:D... |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
urat...nu imi place ce fac ....primu a fost Cayenne cu 2 proiectoare dupa a fost Touaregul si acum GL asta cu 3....pacat de masina
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
va treziti sa comentati ca masina e facuta tiganeste, bravo ma, daca nu va place mergeti cu loganurile voastre in continuare!!! ce nu puteti avea, puteti sa criticati ...
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
cam urat spoilerul ala, prea multe prize de aer si in plus au si niste plasa d-aia ordinara, si mi se pare aiurea sa-i pui unui mercedes jante care nu au sigla mercedes pe ele. la fele de aiurea mi se pare sa incadrezi intr-o priza de aer atatea proiectoare incat acestea sa o acopere in totalitate
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Quote:
Asta e parerea noastra si dupa cum stii gusturile nu se discuta...pur si simplu la unii nu ne place cum arata ....nu ca nu ne-ar place sa o detinem...:P....peace...:evil: |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
senzatie arata bine in poze da in realitate si mai bine
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Bai fratilor da nu se potrivesc de nici o culoare LSD-URILE la un suv .
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Era odata la MTV CRIBS pe la TV si era un nene care avea un H2. Si el o facuse pentru teren pentru ca "Nu e masina sport", dupa cum zicea el. Asa si cu Mercedusul asta.
1. Mie mi se pare un motiv suficient 2. Mercedeul nu prea inseamna sportivitate, Mercedesul inseamna traditie, siguranta, confort deci poate nu arata rau dar pur si simplu nu se potrivesc. 3. Arata urat masina per total. |
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
da arata bine rau..da cu jentile din a 2a poza
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
Oribila bara fata :|
|
Re: LSD-uri pentru Mercedes-Benz GL
bah nene cum poti spune de bara fata ca e oribila
bah masina asta per total e super tare e senzatie bah astia mai rautaciosi sunteti nu pot sa spun ca imi iar ban |
| All times are GMT +2. The time now is 15:41. |
- Copyright 2026 4Tuning