![]() |
Daca vati saturat de Crazy Frog :)
|
Re: Daca vati saturat de Crazy Frog :)
Quote:
|
suuper :lol: :lol:
|
oau thanx ... cat urasc melodia aia
|
Re: Daca vati saturat de Crazy Frog :)
Quote:
|
as
chestia asta e buna dupa ce vii acasa nervos ca iar te-ai certat cu un gabor...
|
mie imi palce melodia da e deja fumata :D a fost misto la inceput :D
Sadicilor :D |
tare linku`
..deja e prea stresanta melodia |
Face beton cand ii dai in cap! :P
|
In cate feluri l-ati omorat? :D
|
marfa :)
|
pe broasca ala abia il sufar iar melodia s-a cam dus :D
|
Super tare joculetzul.... :roll: L-am omorat de vreo 10 ori !
|
ce prostie de flash :lol: :lol: :lol:
e mijto daca ai boala pe melodie |
cel care a facut-o era deranjat VIZIBIL de tzestoasa poolii :))
cacat de melodii ce au... cum se scrie si in videoclip : DA MOST ANNOYING THING IN DA WORLD !!! |
'gamiaj...acu' a aparut popcorn...da-le-as foc alora care compun melodiile :evil:
|
nam inteles c ai vrut sa spui :D
|
a aparut videoclipul de la rahatul de melodie POPCORN a broastei alei fwutute :D
iar bring bring ding capu' meu :D |
Re:
Quote:
|
broasca in colaborare cu axel baia si-a scos un album intreg de ceva vreme...
deci are vreo 12 melodii :wink: mi-e unele mi se par ok :wink: |
da alta melodie...si iar bring bring ding ding .... si vai de capu' meu :(
|
click p link si rupei capu :D
|
poi asta fac de fiecare data :D cand aud de broasca pwulii :D
|
nu-i kiar antipatica melodia, la inceput kiar imi placea, dar am auzit-o de prea multe ori....
|
sa faca un joc exact k asta si sa il bati pe ala care scumpeste benzina...cred k ar surclasa jocul asta cu broasca :D :D :D
|
tot in broasca dau momentan mai cu drag :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:53. |
- Copyright 2026 4Tuning