Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Ce sa-mi cumpar (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/805-cumpar.html)

Gsx_18 30-03-04 13:24

Ce sa-mi cumpar
 
Bai zictetimi cam ce merita sa cumpar intre 5-10 mil, mama gandit la ceva mz mai sportiv
datimi o parere

U R S U 30-03-04 17:13

Tu vb serios? Nu-i asa ca vrei sa fie si inmatriculata, si necazuta, si an nou?

Parerea mea: SA NU TE FACI MOTOCICLIST!

browny 30-03-04 22:18

mai,URSULE,nu descuraja baiatul :lol: :lol: :lol:


mai strange bani GSX_18,mai trebuie \"ceva\".spor la adunat :wink:

Gratzian 30-03-04 22:34

daca iti cumperi, la 5-10 mil, ia 2, sa imi dai si mie una cu un milon in plus :mrgreen:

b99sha 31-03-04 04:07

Stati mai k el o fi vrut sa zica ceva de 5+1o milioane. Hei, GSX, iti dau eu un GSX (Suzuki :wink: ) la 15 milioane. Are \"mici\" lipsuri dar motorul merge nota 1o :wink:

U R S U 31-03-04 11:27

!!!


NO COMMENT!

disco3 31-03-04 14:30

cu tot respectul frate dar la banii astia altceva in afara de sovietica nu prea vad ce..., si incearca sa mergi pe patru timpi, emai bine dupa..., o sa vezi.

Anonymous 31-03-04 15:11

Re: Ce sa-mi cumpar
 
Quote:

Originally Posted by \"Gsx_18\"
Bai zictetimi cam ce merita sa cumpar intre 5-10 mil, mama gandit la ceva mz mai sportiv
datimi o parere

la banii astia iti poti permite o macheta foarte pretentioasa. go for it!

OVI 31-03-04 15:35

la banii aia si-ar putea lua un simson vechi si in timp sa-l aranjeze in stil harley :lol:

b99sha 01-04-04 12:22

Quote:

Originally Posted by \"mms\"
cu tot respectul frate dar la banii astia altceva in afara de sovietica nu prea vad ce..., si incearca sa mergi pe patru timpi, emai bine dupa..., o sa vezi.

Taci mai k tu nu stii...sau stii( :wink: ) :D
Suzuki GSX '86, 55o cc, 5o cai - 15.ooo.ooo lei

Tassman 01-04-04 22:37

:>
 
gsx_18, cum adica MZ sportiv ? ce intelegi printr-un mz sportiv ? :) la 5-10 mil, iti sugerez un cauciuc de 18 de kawasaki zxr..
Acum serios vorbind, nu cred ca ai vreo sansa sa iti iei un motor cu 5-10 milioane la care sa emiti pretenii...mai strange si tu pana la vreo 18-20 si atunci poti lua ceva mai acatarii... Bafta oricum :)

Gsx_18 18-05-04 11:44

bah,io n-am zis motorcicleta sport, ci una care sa consume putin si sa mearga cat de cat bine,

bobbyadr 18-05-04 20:48

viziteaza www.motociclism.ro si cauta la vanzari
acolo reusesti sa-ti faci o idee :wink:

n0namee 19-05-04 20:26

:lol: ma bag si eu aiurea ...
dupa parerea voastra la ce suma poate ajunge un motor decent ... pentru un incepator ma refer! incepator = (eu :D) . Eu nu m-am suit in viata mea pe un motor in afara de un scuter cu care m-am dat de 2,3 ori! nu sunt curios sa fac nu stiu ce jmecherii cu el! da vreau sa arate cat de cat bene!

bobbyadr 21-05-04 10:26

Quote:

Originally Posted by \"n0namee\"
:lol: ma bag si eu aiurea ...
dupa parerea voastra la ce suma poate ajunge un motor decent ... pentru un incepator ma refer! incepator = (eu :D) . Eu nu m-am suit in viata mea pe un motor in afara de un scuter cu care m-am dat de 2,3 ori! nu sunt curios sa fac nu stiu ce jmecherii cu el! da vreau sa arate cat de cat bene!

DACA TU CREZI CA AI O MATURITATE IN GANDIRE SI POTI SA NU TE SUPRA APRECIEZI POTI SA MERGI SI CU O SPORTIVA
daca nu ai incredere un suzuki gs 500 ar fi indicat,in germania este considerat motor pentru incepatori :wink:

n0namee 21-05-04 22:28

8) hmmm ... nu vreau sa ma risc ... maturitate eu zic ca am ... dar nu imi place ideea unei sportive ... dalea ... adica nah ... e ok ... da vreau ceva mai de inceput. si mai ieftina sincer !

ferik 24-09-05 14:30

...
 
io zic de un scuteras cu pedale...consuma putin...merege incet...sau o bicicleta si o drujba....vezi tu :lol:

AleXuTz 20-10-05 20:10

nimika
 
poti sa-ti cumperi un piaggio si1,si2,ciao,grillo,bravo. cu pedale gsesthi ff. multe.
dak vrei un mz,java gasesthi dar cauta pe net,o sa gasesthi
iti dau un pont.:

www.bikeshop.ro


SUCCES

AleXXL 20-11-05 22:23

mai pune vreo 40 de mil shi itzi dau scuterashu meu knd e gata :lol: :lol: :wink:

Gsx_18 26-12-05 21:32

mi-am motor, deja de mult, pe vremea cand am postat topicu asta habar nu aveam de motoare, si ca sa vedeti la 5 mil poti sa iei motor, nu scooter si nu moped,

am io motor de vanzare, ideal pt incepatori, cum am fost eu amu 2 ani si ceva, motivul vanzarii : vreau sa iau ceva mai performant

AleXXL 26-12-05 22:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gsx_18\"
mi-am motor, deja de mult, pe vremea cand am postat topicu asta habar nu aveam de motoare, si ca sa vedeti la 5 mil poti sa iei motor, nu scooter si nu moped,

am io motor de vanzare, ideal pt incepatori, cum am fost eu amu 2 ani si ceva, motivul vanzarii : vreau sa iau ceva mai performant

shi ce motor tzi`ai luat cu 5 mil ? ...
de jucarie ? :))))

Gsx_18 27-12-05 18:22

etz mi-am luat, da nu cu 5 mil.
da sa stii ca si la 5 gasesti motor, si inca in stare buna (minsk, es 175)


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning