Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Broscuta 1965 Cabrio (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/80083-broscuta-1965-cabrio.html)

zag38 04-06-08 23:54

Broscuta 1965 Cabrio
 
44 Attachment(s)
Broasca, 1965, cabrio, motor Porche 912

B-11-AYG 04-06-08 23:56

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
felicitari....

GolfuletzS 04-06-08 23:57

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
oo zagu ai terminat si broscuta :D felicitari :D

B-01-PYF 04-06-08 23:59

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
excelenta masina :shock: sunt impresionat :shock:

DannY_SmekeruL 05-06-08 00:01

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
frumoasa foc masinuta.singurul lucru care cred eu ca nu se potriveste pe masina sunt jantele.parerea mea.in rest foarte frumoasa masinuta.

zag38 05-06-08 10:38

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Jantele sunt problema proprietarului, eu am facut masina, cap coada, iar la capitolul jante ,doar recomandari, nu pot pune din buzunarul meu

Gabi 05-06-08 11:27

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Cele mai radicale wide body-uri ! Felicitări ! Arată bestial maşina !!! :peace:

albert_md2004 14-06-08 18:41

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
e monstruasa...si asta o spun ca propietar de brotac..e monstruasa!

dragos002 14-06-08 18:44

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Foarte frumos brotacul... Jantele trebuie schimbate

zag38 15-06-08 13:21

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
albert, este monstruoasa dpdv al unui purist, care vrea un originala, ca din fabrica.altii le considera pe acelea depasite, daca vrei pun una din 54, cu totul reconditionat pe original, cu gume cu banda alba, instalatie pe 6v, semnale laterale care ies din stalpi etc. daca esti pasionat stii. inclusiv radio pe lampi

TheEnZo 16-06-08 00:03

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Masina arata destul de bine desi ca posesor de broscuta mie nu imi plac cele cabrio, singurul minus ar fi ca nu inteleg de ce proprietarul a chinui saracu motoras cu caburatorul ala Solex , si nu a pastrat carburatoarele originale macar se bucura de 90 de ponei ... .

*-_Speed_-* 16-06-08 00:13

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Sincer nu ma impresioneaza deloc, masina arata de enspe mii de ori mai bine daca era una stock cum a iesit de la mama ei din fabrica.....pacat de banii bagati in ea.

aleyx_oltcit 26-06-08 22:58

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
prea incarcata ....duce mai mult a hot rod ..si la body kit-ul ala mergeau jante mari cu balonaj mic

SoulTrain 16-12-08 20:43

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
jantele alea strica totu...schimbale cat mai repede

ko5y-KVL 24-12-08 14:36

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
tare rau frate ! ... cati cai are ?

paul_ral 24-12-08 16:44

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by *-_Speed_-* (Post 1593534)
Sincer nu ma impresioneaza deloc, masina arata de enspe mii de ori mai bine daca era una stock cum a iesit de la mama ei din fabrica.....pacat de banii bagati in ea.

X2 .

SASU5 14-10-09 20:30

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
ha ha:lol: masina lu cata a aj aici, nici nu stiam. masina este din brasov, propietaru sta in noua si nu iese cu ea decat vara. bravo celui care a adus.o in stadiul asta. masina intoarce multe capete pe strada,e unicat. bravo inca odata celui care a facut acest proiect

vwgolf_trei 17-10-09 12:49

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
masina arata super tare!nu mai are nimeni niste poze mai recente?

SASU5 21-10-09 17:44

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
am sa incerc eu sa.i fac cand ajung la el la garaj zilele astea

BULLDOG 21-10-09 18:04

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
La cati bani au fost investiti in masina asta, putea sa iasa o bomba de masina. Fara supapare, oricat de conservator sau neconservator ar fi proprietarul, parerea mea e ca s-a intrecut mult masura.

cata_pcr 12-12-09 18:08

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
salut.am de vanzare piese porsche 944,pentru cei ce vor un upgrade la broscute(punte spate complecta),ptr fata,fuzete,amortizoare, arcuri,discuri,etrieri.ceasuri bord,scaune piele,jenti.....daca e cineva interesat....tel.0722.627.188.

xtazy 28-12-09 13:49

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
nimic impresionant, e foarte urat, are multe defecte kitul ala (ridicaturi)... finisarile sunt proaste...

mnc.risty 28-12-09 23:51

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Urata, foarte urata masina..cred ca singuru lucru care imi place e motorul desi si acolo se putea face muult mai bine.Mai bine o reconditionai!

Shuba88 04-02-10 17:22

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Se vede ca sau investit bani, pasiune si munca, insa bumperul din fata nu se potriveste deloc, si jantele strica tot...

U_TUNING 02-04-10 12:47

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Se vede cum ti-ai batut joc de o adevarata clasica....

PACAT ...MARE PACAT pentru masina!!!!

Imi e mila sa vad niste masini asa simpatice ca un brotac duse spre ridicol!!!!

mobiles_de 02-04-10 14:24

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Gusturile nu se discuta :) Insa si eu sunt de parere ca o masina clasica trebuie sa ramana originala...ca sa nu vorbim de valoare la o eventuala vanzare.

Luc1fer 02-04-10 23:39

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Masina e frumoasa , nu pot sa zic ca nu
Doar ca , parca nu era chiar potrivita , pentru un "proiect de tuning "
Acuma , gusturile nu se discuta
Felicitari pentru masina

en_garde 03-04-10 09:21

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Omg.. broscuta furioasa... superbaaaa!
Felicitari!

Calin_CGM 04-04-10 11:14

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
o fi ea unicat,dar eu unu nici macar nu as vrea sa ma vada cineva in asa masina...era mult mai frumoasa originala si mai apreciata!

ondin 12-04-11 13:39

Re: Broscuta 1965 Cabrio
 
Super tare masinuta. Cea mai originala broscuta vazuta in ultima vreme.Desi se vede ca nu te-ai zgarcit deloc la fibra, i-ai dat cata ai vrut tu.
:)
Sigur atragi toate privirile pe strada cu ea, iar muzica cred ca o 'aud' si surzii, nu?
:)


All times are GMT +2. The time now is 10:18.

- Copyright 2026 4Tuning