![]() |
Broscuta 1965 Cabrio
44 Attachment(s)
Broasca, 1965, cabrio, motor Porche 912
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
felicitari....
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
oo zagu ai terminat si broscuta :D felicitari :D
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
excelenta masina :shock: sunt impresionat :shock:
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
frumoasa foc masinuta.singurul lucru care cred eu ca nu se potriveste pe masina sunt jantele.parerea mea.in rest foarte frumoasa masinuta.
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Jantele sunt problema proprietarului, eu am facut masina, cap coada, iar la capitolul jante ,doar recomandari, nu pot pune din buzunarul meu
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Cele mai radicale wide body-uri ! Felicitări ! Arată bestial maşina !!! :peace:
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
e monstruasa...si asta o spun ca propietar de brotac..e monstruasa!
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Foarte frumos brotacul... Jantele trebuie schimbate
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
albert, este monstruoasa dpdv al unui purist, care vrea un originala, ca din fabrica.altii le considera pe acelea depasite, daca vrei pun una din 54, cu totul reconditionat pe original, cu gume cu banda alba, instalatie pe 6v, semnale laterale care ies din stalpi etc. daca esti pasionat stii. inclusiv radio pe lampi
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Masina arata destul de bine desi ca posesor de broscuta mie nu imi plac cele cabrio, singurul minus ar fi ca nu inteleg de ce proprietarul a chinui saracu motoras cu caburatorul ala Solex , si nu a pastrat carburatoarele originale macar se bucura de 90 de ponei ... .
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Sincer nu ma impresioneaza deloc, masina arata de enspe mii de ori mai bine daca era una stock cum a iesit de la mama ei din fabrica.....pacat de banii bagati in ea.
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
prea incarcata ....duce mai mult a hot rod ..si la body kit-ul ala mergeau jante mari cu balonaj mic
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
jantele alea strica totu...schimbale cat mai repede
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
tare rau frate ! ... cati cai are ?
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Quote:
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
ha ha:lol: masina lu cata a aj aici, nici nu stiam. masina este din brasov, propietaru sta in noua si nu iese cu ea decat vara. bravo celui care a adus.o in stadiul asta. masina intoarce multe capete pe strada,e unicat. bravo inca odata celui care a facut acest proiect
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
masina arata super tare!nu mai are nimeni niste poze mai recente?
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
am sa incerc eu sa.i fac cand ajung la el la garaj zilele astea
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
La cati bani au fost investiti in masina asta, putea sa iasa o bomba de masina. Fara supapare, oricat de conservator sau neconservator ar fi proprietarul, parerea mea e ca s-a intrecut mult masura.
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
salut.am de vanzare piese porsche 944,pentru cei ce vor un upgrade la broscute(punte spate complecta),ptr fata,fuzete,amortizoare, arcuri,discuri,etrieri.ceasuri bord,scaune piele,jenti.....daca e cineva interesat....tel.0722.627.188.
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
nimic impresionant, e foarte urat, are multe defecte kitul ala (ridicaturi)... finisarile sunt proaste...
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Urata, foarte urata masina..cred ca singuru lucru care imi place e motorul desi si acolo se putea face muult mai bine.Mai bine o reconditionai!
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Se vede ca sau investit bani, pasiune si munca, insa bumperul din fata nu se potriveste deloc, si jantele strica tot...
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Se vede cum ti-ai batut joc de o adevarata clasica....
PACAT ...MARE PACAT pentru masina!!!! Imi e mila sa vad niste masini asa simpatice ca un brotac duse spre ridicol!!!! |
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Gusturile nu se discuta :) Insa si eu sunt de parere ca o masina clasica trebuie sa ramana originala...ca sa nu vorbim de valoare la o eventuala vanzare.
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Masina e frumoasa , nu pot sa zic ca nu
Doar ca , parca nu era chiar potrivita , pentru un "proiect de tuning " Acuma , gusturile nu se discuta Felicitari pentru masina |
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Omg.. broscuta furioasa... superbaaaa!
Felicitari! |
Re: Broscuta 1965 Cabrio
o fi ea unicat,dar eu unu nici macar nu as vrea sa ma vada cineva in asa masina...era mult mai frumoasa originala si mai apreciata!
|
Re: Broscuta 1965 Cabrio
Super tare masinuta. Cea mai originala broscuta vazuta in ultima vreme.Desi se vede ca nu te-ai zgarcit deloc la fibra, i-ai dat cata ai vrut tu.
:) Sigur atragi toate privirile pe strada cu ea, iar muzica cred ca o 'aud' si surzii, nu? :) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:18. |
- Copyright 2026 4Tuning