![]() |
Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Mie unul, sincer, nu-mi plac, pentru ca mi se pare ca strica aspectul curat al masinii, se vede de la 1km ca sunt aplicate acolo. dupa mine un element de tuning reusit este cel care iti da impresia ca face parte din masina, ca asa ar fi trebuit sa fie de la inceput. prefer o capota prelungita peste faruri decat pleoape. si vad ca obiceiul de a monta chestiile astea de plastic pe faruri e din ce in ce mai des intalnit
Voi ce credeti? http://autozone.phg.ro/pictures/anun..._VW_Golf_V.jpg http://https://forum.4tuning.ro/newth...ewthread&f=408 |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Strica liniile masinii. Ajuta cu ceva? Bat mai tare farurile? Fac forme pe pereti? :D
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Pe masina mea [Peugeot 307] sigur nu ar da bine pleoapele. Sunt in schimb, multe alte masini pe care pica super bine si le schimba si aspectul! D
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Capota prelungita, se vede pe masinutza!!!
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
E inutil ... cica tuning :))) o aplice daia din plastic :P ... capota prelungita e mult mai misto .. dar adevarat mai multi bani .. eh ...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Capota prelungita sau nimic.
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
mie îmi plac , dar , depinde de maşini... că nu pot pune pleoape pe un Ferarri:rolleyes2
în schimb pe Dacia Solenza cred că merg , deci mi-ar placea să am... |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
cu toate ca am pe masina pleoape, prefer capota prelungita!da un alt aspect, de bad ass!insa la masina mea nu s-a putut face prelungirea capotei peste faruri deoarece capota mea nu ajunge la faruri,asa ca am adoptat stilul pleoapelor!
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
1 Attachment(s)
Am, imi plac, sunt Kamei.
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
da preferabil ar fi o capota putin mai lunga... dar cum costa mult mai multi bani si mult mai mult timp... ROMANU E IN ROMANIA;) deci trageti concluzia
Si la unele masini merg niste pleoape , nu mai are aspectu ala de faruri de neam prost si par un pic mai finute |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
depinde de masiana . la unele dau chiar f bine , la altele ... dau in kitch .
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Deci nutzuXXL u ce masina ai/.?? sau ce ti-ai pune ploape sau capota alungita??
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
taicamiu are un golf 3 . la masina asta pleoapele arata destul de bine , dar o alungire a capotei " bad boy loock " ar arata demential :twisted: . deci daca e sa dau un ban , il dau pe "bad boy loock" |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
dap ai dreptate ar fi belea... la golf;) SPOR LA BANI!!:D
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
am pleoape si sunt si montate si mie chiar imi place cum dau pe masina, acuma fiecare cu gusturile lui
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Acu' depinde de masina si de gusturile fiecaruia...si cateodata de calitatea pleoapelor..unii le au din plastic/fibra de sticla...altii din autocolante...na..
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
4 Attachment(s)
La Calibra am avut si pleoape si ochelari la triple cand am luat-o, au zburat imediat, niste jeguri. In schimb la Fuego zic eu ca arata mult mai bine cu capota prelungita.
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Nu mi-as pune...desi sunt masini pe care se aseaza bine pleoapele
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
mi-as pune doar daca as avea si un kit pe ea + jante si ar da bine si ar sta si f misto pe far! in rest mai bine alte faruri
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
nu am pleoape dar in schimb am capota prelungita peste faruri. bad boy look!
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
sunt masini si masini care pe unele s e prind bine si pe altele ba
eu cred ca fac parte si ele din tuning dar cum am spus mai sus nu pe toate le aranjaza eu sunt pro daca sunt cum trebuie |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Din pacate,nu ma incadrez la nici o categorie din cele trei raspunsuri.
Imi plac pe masinile la care se potrivesc,imi plac cele de calitate si cu toate ca romanul e in Romania sa nu uitam ca prima data s-au inventat afara de catre firme renumite.Ca romanul e inventiv(sau mai ...altfel)este cu totul altceva. Pe masina mea nu am,nu o sa am si nici nu mi-ar placea sa am pentru ca mie mi se pare ca nu se potrivesc deloc(am vazut tentative la altii si mie mi se par de prost gust). |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Pe unele masini chiar arata bine cu pleoape, dar pe altele este de preferat fara. Pacat ca multi nu fac diferenta intre astea 2 categorii de masini. Oricum pleoapele nu se compara cu o capota prelungita peste capota si grila si un aspect bad boy veritabil.
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
normal ca pe unele arata bine si pe altele nu, dar mie unul nu-mi plac pe nici o masina pe motiv ca se vad evident ca sunt aplicate, nu se pot monta discret... de aceea prefer capota prelungita
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
1 Attachment(s)
Bad boy for life !:wink:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Mult mai frumos decat cu pleoape.. am zis si iti mai zic.. frumos Espero.
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
nu mi-as pune, prefer capota prelungita,cu toate ca sunt costuri mai mari,dar merita pentru o lucrare de calitate
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
pleoapele din capota arata binisor, la corsa-uri merg destul de bine
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
cum sunt alea "pleoape din capota"?
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Am si nu ma mai pot lipsi de ele,m-am obisnuit atat de mult cu ele incat mi se pare ca arata ridicol masina fara:D
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
AM pleoape si sunt o solutie rapida si ieftina pt un look mai agresiv... Va veni si capota prelungita cand voi avea mai mult de 4 zile libere pe luna...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Arata frumos la o masina,dar mie personal pe a mea nu-mi plac.fiecare cu gusturile lui...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Sincer mai demult imi placea cum dadea pe masinia dar deja m-am saturat si nu-mi mai place. In schimb un bad boy lock m-ar incanta:lol:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Nu imi plac pleoapele pe faruri...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
nu am..dar tare mult as vrea:)
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
Quote:
:arrow: Am pe masina pleoape care sunt bune momentan. Bad boy look-ul cu prelungirea capotei ar da mult mai bine :D |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
am votat ca le am montate , dar am mintit ... am dat comanda , a fost trimisa, dar inca nu a ajuns coletul
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
1 Attachment(s)
da imi plac ...am si montate..
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
nu`mi plac, nu se compara cu prelungirea capotei...cum spunea si cineva mai sus ori capota prelungita ori fara...parerea mea :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:26. |
- Copyright 2026 4Tuning