Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   e normal ? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/7874-normal.html)

road_menace 06-09-05 09:56

e normal ?
 
1 Attachment(s)
poza e de pe mobile.de. mie mi se pare foarte ciudata. nici macar in romania nu am vazut asa ceva

orlando 06-09-05 10:53

scuza-ma daca pun o intrebare prosteasca...
la ce zici tu ca nu e normal in poza aia?
ca eu nu imi dau seama... :?

GolfuletzS 06-09-05 11:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
scuza-ma daca pun o intrebare prosteasca...
la ce zici tu ca nu e normal in poza aia?
ca eu nu imi dau seama... :?

ai probleme cu ochii..nu vezi \"covorasele\" =))

andrey2003 06-09-05 11:12

:lol: :lol: :lol: o fi vreun roman care s-a dus sa-si vanda masina p-acolo :shock:

orlando 06-09-05 14:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
scuza-ma daca pun o intrebare prosteasca...
la ce zici tu ca nu e normal in poza aia?
ca eu nu imi dau seama... :?

ai probleme cu ochii..nu vezi \"covorasele\" =))


imi cer scuze nu am vaz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
super tare...
daca era si vreun corvette sau vreun viper cu covorashe dastea era o treaba :lol: :lol: :lol:

needBrain 06-09-05 20:53

ce vreti fratilor,unii sunt mai \"originali\"

R-NOS15 06-09-05 21:11

buey... poate s-or potrivi cu culoarea masinii... mai stii? :blink: :blink: :blink:

EvLSant0S 07-09-05 03:15

Nu vad ce tzii se pare anormal , am vazut in Spania , un E-Classe , ala 2004 , cu MILEURI ..... din alea de pui pe masa ...
so .. nimic neobisnuit , da , mertzul era al unui roman ;)

Michael 07-09-05 10:56

eu vad in fiecare zi la universitate un mercedes E Classe full option cu piele...dar are un cearsaf mereu pe scaune. wtf ???

mike20 07-09-05 14:52

poate conduce in papuci de casa...si de aia si`a pus covorase :))))

Mr.Nice 08-09-05 09:02

Eu in locul lui, puneam d-alea de baie kre absoarbe apa...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




PEACE
:peace:

Vladutzzz_sv 08-09-05 21:17

asd
 
Daca masina este a doua casa pt proprietar a incercat si el sa o aranjeze cat de cat :))...nah ce sa faci....produsele turcesti au ajuns si prin germanica

xxdadixx 08-09-05 22:31

Mai mult ca sigur e al unui turc. Astia au obiceiul sa-si puna covoare prin masini tiruri etc :wink:

liviu_ro93 30-09-05 22:36

bine ca nu a pus gresie SAU PARCHET si faianta :lol: :lol:

fiderzen 01-10-05 00:57

nu mai cobi ca nu se stie..... :lol: ..........mai ales faza cu parchetul :shock:

aleks 19-10-05 10:16

lipseste pestele pe televizor... a scuze pe bord :lol:

Mustang 19-10-05 12:55

si posterul cu michael jackson :D


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning