Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Mazda 323 "inflacarata" (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/78734-mazda-323-inflacarata.html)

Ed_Crane_1983 23-05-08 16:38

Mazda 323 "inflacarata"
 
8 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6d6a105370.jpg
Mazda 323 "inflacarata"

Ce se poate spune despre o masina ca asta? Lasam pozele sa vorbeasca in locul nostru si asteptam verdictul audientei. "Ard in flacari", ar spune Mazda 323, dar nu stim cine arde de invidie cand da ochii cu dansa. Spatele masinii a scapat usor fata de partea frontala, cu priza-i subliniata-n galben si farurile-i escamotabile care se ascund probabil de rusine.

Fixius 23-05-08 16:52

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
nororc cu jantele, altfel era kitch..

sandueugeniu 23-05-08 16:57

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Kitchoasa rau de tot.

Big_85 23-05-08 17:06

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
mult prea incarcata si de prost gust,mie nu imi place.

tm_kata 23-05-08 17:12

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
iecsssss.... oribila sincer

stecherro 23-05-08 17:14

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
naspa aiurea cam nasol

andi_cimpean 23-05-08 17:26

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Cea mai naspa masina de pe aici? Ce dreacu, ma seaca astia care incep sa vopseasca interiorul masini si aici ma refer la bord si prizele alea de ventilatie. Bine ati spus. Un mare KITSCH.

edi2peu 23-05-08 17:32

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
[QUOTE=Ed_Crane_1983;1549869]https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6d6a105370.jpg
Mazda 323 "inflacarata"

nu imi place deloc, mi-ar fii rusine sa ies cu ea pe strada, mai bine o lasa rosie si cu niste flacari subtile pe capota

UNLORD 23-05-08 17:48

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Este un kitch tuning.

Marius_mym89 23-05-08 17:55

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
bara aia fata parca e un plug de zapada...:lol: de prost gust....:( mai bn o lasau stock;)

steffan 23-05-08 18:30

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
prea incarcata.. urata de tot, zici ca e dacie 1310 cu bare facute in curte si alte dastea de genu...

Vely 23-05-08 18:37

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Are numere de Spania... deci trebuia sa va dati seama!
S-a mai discutat si altadata de tuningul spaniol!

B-59-DPY 23-05-08 19:32

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
hmmm...e prea de prost gust ...parerea mea

B-59-DPY 23-05-08 19:34

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Quote:

Originally Posted by Vely (Post 1550146)
Are numere de Spania... deci trebuia sa va dati seama!
S-a mai discutat si altadata de tuningul spaniol!

Sa stii ca spaniolii fac lucruri chiar frumoase cand e vorba de tunning...insa parerea mea acum e ca au cam dat umpic gres...
Oricum au si ei gusturi cand e vb de tunat masini

CHIRIAC_87 23-05-08 19:56

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
imi lasa un gust amar atat pot spune.

gunball 23-05-08 20:06

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
bara din fata este un fel de blug de zapada...urata rau.

Gaijin 23-05-08 20:44

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
e buna pt dat la oparte zapada iarna cu bara din fata

KaPoNe 23-05-08 20:53

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
nush urat mai bine o lasa simpla:|

adrian_tl30 23-05-08 21:02

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
mi se pare o tiganie .. mult prea incarcata , iar bara fata (cum ziceau si altii) zici ca este plug

Ingerasul99 23-05-08 23:50

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
flacarile parca ar fi cele de pe la tarabe, asa de urat stau pe ea,pacat de masina ca in general e frumusica cu niste jenti si o folie.

bogddanel 24-05-08 01:23

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Era un model de 323 de vanzare pe net, in Romania, dar arata de 100 de ori mai bine decat asta...
Flacari se pun si ele pe un muscle car, pe ceva american, masiv... Pe asta arata k...

SV25MBN 24-05-08 04:25

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Ce cauta trompeta asta pe forumul nostru drag? :(

Urban_Racing 24-05-08 09:29

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Quote:

Originally Posted by B-59-DPY (Post 1550240)
Sa stii ca spaniolii fac lucruri chiar frumoase cand e vorba de tunning...insa parerea mea acum e ca au cam dat umpic gres...
Oricum au si ei gusturi cand e vb de tunat masini

Spaniolii fac numai tiganii cand e vb de tuning! eleroane exagerat de mari bari ciudate si disproportionate , paintjobu intodeauna tre sa fie cat mai incarcat si in culori cat mai tipatoare! Nici asta nu face exceptie! Kitch

alex_nos 24-05-08 10:28

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
c inseamna sa ai bani si sa nu stii c sa faci cu ei..

VWluci 24-05-08 12:09

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
nu imi place deloc, si culorile alea asa aprins, ma dor ochii :)

Radu.Dobromirescu 24-05-08 17:11

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Jenibil cum spuneau cei de la Cassa Locco...imi plac jantele in rest tiganie curata mai ales plugu ala parca imi inoarce matzele pe dos

mad_aurel 24-05-08 17:42

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
o fi ea kitch, dar imi dau seama din poze ca cine a facut-o a depus ceva efort pt a ajunge la rezultatul final, bravo proprietarului pt efort si rabdare.

RUDY20140TDI 24-05-08 18:30

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Dupa ce ca este veche au mai si stricato !!!!!!!!

sir_sanjei 24-05-08 18:43

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
spatele e super misto, dar "fata" daca se poate numi asa arata de toata jena.

oancea_cristiano_95 25-05-08 02:02

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
inflacarata pe naiba spoilerul fatza chiar ca zici plug de zapada

ICE-M@N 25-05-08 03:11

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
mi-ar fi rusine cu ea , sincer mai bine o dacie ingrijita :P

Dr3adLorD 25-05-08 10:28

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
un mare kitsch

darkeddy 25-05-08 14:21

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
alt c***t, ce dumnezeu se intampla cu lumea?!?!?!?

venom_sb 25-05-08 21:49

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
Ce naspa arata fata, cred ca a avut ca model un ......aspirator!:D:D:D:D

Ingerasul99 26-05-08 12:25

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
totusi nu inteleg de ce tobele sunt puse in felul ala, imi explica si mie cineva?

Atmosphere 26-05-08 12:51

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
mi se pare tiganie , vorba unui forumist , mai bine cu o dacie ingrijita gen WRC

M_Flow 26-05-08 19:24

Re: Mazda 323 "inflacarata"
 
bleah............naspa....................bun spoileru fata la maturat babe , caini......:lol:


All times are GMT +2. The time now is 02:56.

- Copyright 2026 4Tuning