![]() |
Mazda 323 "inflacarata"
8 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6d6a105370.jpg
Mazda 323 "inflacarata" Ce se poate spune despre o masina ca asta? Lasam pozele sa vorbeasca in locul nostru si asteptam verdictul audientei. "Ard in flacari", ar spune Mazda 323, dar nu stim cine arde de invidie cand da ochii cu dansa. Spatele masinii a scapat usor fata de partea frontala, cu priza-i subliniata-n galben si farurile-i escamotabile care se ascund probabil de rusine. |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
nororc cu jantele, altfel era kitch..
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Kitchoasa rau de tot.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mult prea incarcata si de prost gust,mie nu imi place.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
iecsssss.... oribila sincer
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
naspa aiurea cam nasol
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Cea mai naspa masina de pe aici? Ce dreacu, ma seaca astia care incep sa vopseasca interiorul masini si aici ma refer la bord si prizele alea de ventilatie. Bine ati spus. Un mare KITSCH.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
[QUOTE=Ed_Crane_1983;1549869]https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6d6a105370.jpg
Mazda 323 "inflacarata" nu imi place deloc, mi-ar fii rusine sa ies cu ea pe strada, mai bine o lasa rosie si cu niste flacari subtile pe capota |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Este un kitch tuning.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
bara aia fata parca e un plug de zapada...:lol: de prost gust....:( mai bn o lasau stock;)
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
prea incarcata.. urata de tot, zici ca e dacie 1310 cu bare facute in curte si alte dastea de genu...
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Are numere de Spania... deci trebuia sa va dati seama!
S-a mai discutat si altadata de tuningul spaniol! |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
hmmm...e prea de prost gust ...parerea mea
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Quote:
Oricum au si ei gusturi cand e vb de tunat masini |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
imi lasa un gust amar atat pot spune.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
bara din fata este un fel de blug de zapada...urata rau.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
e buna pt dat la oparte zapada iarna cu bara din fata
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
nush urat mai bine o lasa simpla:|
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mi se pare o tiganie .. mult prea incarcata , iar bara fata (cum ziceau si altii) zici ca este plug
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
flacarile parca ar fi cele de pe la tarabe, asa de urat stau pe ea,pacat de masina ca in general e frumusica cu niste jenti si o folie.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Era un model de 323 de vanzare pe net, in Romania, dar arata de 100 de ori mai bine decat asta...
Flacari se pun si ele pe un muscle car, pe ceva american, masiv... Pe asta arata k... |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Ce cauta trompeta asta pe forumul nostru drag? :(
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Quote:
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
c inseamna sa ai bani si sa nu stii c sa faci cu ei..
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
nu imi place deloc, si culorile alea asa aprins, ma dor ochii :)
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Jenibil cum spuneau cei de la Cassa Locco...imi plac jantele in rest tiganie curata mai ales plugu ala parca imi inoarce matzele pe dos
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
o fi ea kitch, dar imi dau seama din poze ca cine a facut-o a depus ceva efort pt a ajunge la rezultatul final, bravo proprietarului pt efort si rabdare.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Dupa ce ca este veche au mai si stricato !!!!!!!!
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
spatele e super misto, dar "fata" daca se poate numi asa arata de toata jena.
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
inflacarata pe naiba spoilerul fatza chiar ca zici plug de zapada
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mi-ar fi rusine cu ea , sincer mai bine o dacie ingrijita :P
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
un mare kitsch
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
alt c***t, ce dumnezeu se intampla cu lumea?!?!?!?
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Ce naspa arata fata, cred ca a avut ca model un ......aspirator!:D:D:D:D
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
totusi nu inteleg de ce tobele sunt puse in felul ala, imi explica si mie cineva?
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mi se pare tiganie , vorba unui forumist , mai bine cu o dacie ingrijita gen WRC
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
bleah............naspa....................bun spoileru fata la maturat babe , caini......:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:56. |
- Copyright 2026 4Tuning