Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Exterior (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior.html)
-   -   Eleron (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior/78707-eleron.html)

Perfect Auto 23-05-08 10:56

Eleron
 
1 Attachment(s)
Eleron nou nu a fost montat pe masina.
Pret - 99 euro

Perfect Auto 26-05-08 09:36

Re: Eleron
 
up...................este bun cam pentru orice masina

Perfect Auto 28-05-08 09:16

Re: Eleron
 
up...................

reedman 29-05-08 14:09

Re: Eleron
 
niste dimensiuni ceva?

Perfect Auto 29-05-08 14:52

Re: Eleron
 
salut.
Lungime 124
Latime 17.5
Inaltimea picioarelor - 20

Perfect Auto 02-06-08 14:32

Re: Eleron
 
up........................

Perfect Auto 04-06-08 10:03

Re: Eleron
 
up.................

Perfect Auto 06-06-08 11:07

Re: Eleron
 
up,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Perfect Auto 09-06-08 09:36

Re: Eleron
 
up..................................

Perfect Auto 11-06-08 09:20

Re: Eleron
 
up.................

Perfect Auto 14-06-08 10:12

Re: Eleron
 
up..................

Perfect Auto 16-06-08 12:00

Re: Eleron
 
up...............

Perfect Auto 18-06-08 09:06

Re: Eleron
 
>>>>>>>>>>>>up<<<<<<<<<<<<<

Perfect Auto 20-06-08 09:56

Re: Eleron
 
up......................

Vialy 21-06-08 01:32

Re: Eleron
 
cand zici up .. e bine mai bagi si o reducere mica ! astfel poate scapi mai repede de el !

ai idee pe o tigra cum vine ? iese mult in afara ?

din ce oras esti ?

Perfect Auto 21-06-08 09:04

Re: Eleron
 
1 Attachment(s)
salut ,

Nu fac reducere ca asta este pretul real nu l-am unflat ca sa am de unde sa scad doar asa de ochii lumii.

Exact pentru un opel tigra fusese comandat.

Am pus o poza sa iti faci o idee.

Vialy 21-06-08 19:26

Re: Eleron
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1604154)
salut ,

Nu fac reducere ca asta este pretul real nu l-am unflat ca sa am de unde sa scad doar asa de ochii lumii.

Exact pentru un opel tigra fusese comandat.

Am pus o poza sa iti faci o idee.

frate, mi se pare MARE ! din poza asta se pare ca la bmw - eleronu iese in afara , dar la tigra cred ca iese si mai mult !

din ce oras esti ?

Perfect Auto 23-06-08 09:33

Re: Eleron
 
Din Brasov.
Ai dimensiuni pe prima pagina......

Perfect Auto 25-06-08 12:53

Re: Eleron
 
up..................

Perfect Auto 27-06-08 09:30

Re: Eleron
 
Up......................

Perfect Auto 30-06-08 10:18

Re: Eleron
 
up....................

Perfect Auto 02-07-08 09:14

Re: Eleron
 
up..............

rakanisu 03-07-08 15:02

Re: Eleron
 
Salut!Iti dau eu 100 euro pe el dak se potriveste pe renault megane sedanne si dak te ocupi tu de transport!

Nr de telefon 0788460443!
Id messenger : rakanisu16
Astept vesti!
Salut!

Perfect Auto 03-07-08 15:24

Re: Eleron
 
ok vb pe mess

Perfect Auto 04-07-08 13:26

Re: Eleron
 
Se poate inchide.

Multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning