![]() |
Mahindra Renault Logan Custom
5 Attachment(s)
Mahindra Renault Logan Custom
Parteneriatul dintre Renault si Mahindra & Mahindra a rezultat in modificarea acestui Renault Logan (Dacia Logan). Masina e disponibila in diferite culori si are modificari multiple, atat la exterior, cat si la interior. Se pare ca Mahindra & Mahindra nu a "umblat" la motor, ci doar la aspect. Ramane de vazut daca va place sau daca ati da Loganul din garaj pe unul ca acesta. |
Re: Mahindra Renault Logan Custom
nimic special dar imi place culoarea
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
capota e neagra sau mi se pare mie ? In orce caz e misto cum l-au facut !!!
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Arata bine kit-ul! Imi place. Si interiorul e acceptabil.
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Pacat de performante ,care nu prea exista la dacia
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
se poate face un tuning frumos si pe logan..pana la urma
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
frumos tare
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
e destul de frumos, dar puteau umla la interiorul ala oribil, macar ii punea airbag sa nu se mai vada gaura aia, si jentile sa fie si ele pe 17" cu niste cauciucuri calumea si o suspensie sport sa o lase mai jos, in rest e frumos.
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Quote:
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
frumusel! dar tot logan....
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Ar fi interesant sa stim si un pret ca dak e un scor de 1000-2000 de euro nu imi mai place :-P
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
fata masinutza aia galbena arata de 1000 de ori mai bn si chiar superb
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
de ce i-o fi pus scuturi sub bara ca la masinile de teren?
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
in afara de culori restu` e praf...
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
mahindra suv logan ar trebui sa se numeasca..
nu zgarie ochiul, dar nici nu mi-as dori un body kit din asta daca as avea logan... |
Re: Mahindra Renault Logan Custom
se poate face un tuning mult mai frumos pe logan , dar trebuie lucrat la motor ,suspensii, si alte parti tehnice daca vrei intradevar un superlogan :D
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
e Interesant, dar Logan`ul e tot Logan ... daca ar face si ei niste Motoare Sport nu numa modificari :) .....
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
imi plac noile modifikari aduse masinii :D
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
dragut si atat
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Dragutz chitul de caroserie dar tot logan ramane.
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
cam prea plina de accesorii......si culoarea aia e cam pala zic eu. parca e mai frumos kitul de la pitesti pentru logan.
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Eu nu vad schimbari majore nici la interior nici la exterior.Nu imi place.
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
mari modificari nu sunt,astea si le poate face orice detinator de logan.
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
cam urat...personal mie nu imi place...
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
ar fi putut pune niste jante cv mai mari...:D...dar in rest e ok...:D...
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Culorile sunt misto si la interior si la exterior ....dar in rest nimik deosebit :)
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
hmmm....arata bine exteriorul poata daca avea si niste jante pe 17 cred ca era si mai marfa....
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Am vazut loganuri mai misto de atat...Oricum, cel mai misto logan mi se pare cel din circuitul competitional Logan Cup (parca asa se numeste).
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
arata bine....zau
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
nimic extravagant, de bun gust... imi place ;)
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
arata bine
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
cute cute cute. facut cu simt, nu ca unele aberatii (a se citi "spre deosebire de loganul dracula")
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
arata bine pt un logan....jantele puteau sa fie un pic mai mari si era ok
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Quote:
On-topic: jantele vopsite in culoarea caroseriei...si ce culoare:shock: sincer daca as vedea-o pe strada si mi-ar sarii prima oara privirea la jante as zice ca-i vopsita de vreun tigan giurgiuvean |
Re: Mahindra Renault Logan Custom
combinatzia de culori e frumoasa, insa restu...
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
interesant e faptul ca este un Renault Logan, da ce, le este rusine cu Dacia?................ degeaba totusi, tot Logan ramane..........
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Quote:
si terminati odata cu remarcile de genu' "tot logan ii". nu-i logan. nu dacia. in NICI un caz daca ii facut in uzbekistan :lol: |
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Si Dacia ofera un Kit mai shmecher, dupa cum ati putut vedea la SIAB si care e f asemanator cu asta dk nu chiar identic, oricum toata faza e ca se refera la piata indiana, unde Logan a intrat mai tarziu!!!
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
Super thare dar nu s-au gandit si ei de la inceput de knd au proiectat DACIA LOGAN sa o faca asa:?::?:Asa cred ca ar fi multi mai multi pusti care ar cumpara acest logan pe mine unul ma atrage :) pacat k aceeasi motorizare :(
|
Re: Mahindra Renault Logan Custom
dupa mine dacia e dacie si nimic si nimeni nu-mi va schimba parerea... doar pt ca s-a lucrat un pic la styling nu inseamna ca e mai buna cu ceva... oricum apreciez efortul lor de a infrumuseta un logan:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning