![]() |
Heidelberg Project by Tyree Guyton
8 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...3cc8c243bd.jpg
Heidelberg Project by Tyree Guyton Creatia lui Tyree Guyton a trecut granita virtualului, ajungand in realitate. Unii au declarat deschis ca "pruncul" lui Tyree Guyton, un artist abstract, e o incursiune in universul necontrolat al kitsch-ului. Se zvoneste ca aceasta masina a fost "proiectul avortat" al unei companii aerospatiale. Costurile de fabricare sunt cat se poate de ridicate, specifica sursele, dar insuccesul masinii de-a dreptul rasunator. Sasiul e imprumutat de la Porsche 911. Creatorul a cerut pe masina o suma ridicola: 1.5 milioane de dolari. "Supercar-ul" cu un singur loc n-a reusit insa sa adune nici 50000 de dolari pe eBay. E chiar atat de urata, incat sa devina instantaneu un esec? |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
chiar ca e urata,mie unu nu imi place
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Face Parte Din Categoria Celor Mai Oribile Masini Din Lume ....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
1.5 milioane??????:lol::lol::lol::lol: urata rau
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Dak tot a vrut sa faca ceva gen SF putea macar sa o faca mai cu gust . Cine sa dea 1,5 mil pe asa ceva ...
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
doar un mosh excentric si colectionar s-ar putea sa o cumpere
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
e urata rau..si-a luat mare teapa ala.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Ala care a dat si 7 milioane de euro pe acel Ferrari :) Ar trebui sa ii spunem de aceasta masina. Ca sa raspund la ultima intrebare a primului post, DA ! Este ! :)
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
si ma plimb cu ea prin park ca prin alta parte sunt gropi
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Nu as spunde ca e urata as spune ca e hidoasa!
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
scaunul face toti banii :D .
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
e prea de tot, chiar ca zici ca e o masina de pe luna, macar de avea nu stiu ce performante sa ii faca forma asta si doar cu un loc!
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
o mai costa vreo 500000euro shi chederul de pe usa, de aia nu l-au pus.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Pretul nu se justifica parerea mea. Masina aia are pe langa sasiul imprumutat probabil si multe alte componente de pe la alte masini precum motorul, sitemul de franare etc. Deci ce ar fi unic la e doar exteriorul care e ingrozitor.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
zici ca e lovita intro parte plus ca e si extreeeeeeeemmmm de urata daca ar scoate 10 mii de dolari pe ea e ceva
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
=)))))))))))))))))))))))))))))) m-a bufnit rasu' cand am vazut masina asta ... :)):) imi aduce aminte de desenele animate ...cand acceleraza aia masinile si se lungesc asa =))))))))
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
zici k e un bidon cu rotzi si aripi..=))....astia nu au ce face.....:|:|:|
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Da!!este asa de urat incat sa devina un esec....de asta nici nu are cum sa se vanda cu suma ceruta vreodata..
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
o vopsesti albastra si scrii red bull pe ea si te-ai scos :)
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
phhhhh....mamaaa e urata rau....si atatia bani pt un KITCH ca asta .........nu merita....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
ma este urata intradevar dar...niste date tehnice ..nimic.....poate cine stie ce performante are
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
e urata tare....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
un adidas galben :))
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Arata ca o masina din filmele anilor 70 cu supereroi. E urata.
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
dumnezeule urata ii!!! ma ustura ochii!!
citez de pe alt forum: "that thing is so ugly, i just stabbed my office neighbor" |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
aoleu ce gandesc unii oameni....se zice k gusturile nu se discuta....dar unii nu au gusturi si imaginatie deloc....
|
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
cine a facut-o s-a ghidat dupa zicala " gaseste fraieri si prefa-te ca faci minuni"....nu-i dau pe asta nici un 1310...chiar consider berlina mai frumoasa.
in parti parca e lovita... P.s...sa vedeti si voi cam cat de mult poti sa corcesti o platforma de 911 |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
Compara cu alte masini la acelasi pretz, sau ceva kt mai apropiat, si vezi ce iese
mi se pare najpa rau |
Re: Heidelberg Project by Tyree Guyton
ca sa iti cumperi o masina de genul ''unicat'' trebuie totusi sa te atraga ceva la ea, la masina asta nu stiu ce te-ar putea atrage, poate doar faptul ca e foarte urata si total nereusita............... si pretul, 1,5 mil euro............. mai bine ma intind la un REVENTON
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:17. |
- Copyright 2026 4Tuning