Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Midnight Racers (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers.html)
-   -   DESPRE ZIUA MEA!!! (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers/7814-ziua-mea.html)

micutzu_mrc 04-09-05 10:30

DESPRE ZIUA MEA!!!
 
Nu stiu cum sa incep pentrut ca ce ati facut voi pt mine aseara a fost ceva SPECIAL ,atmosfera ,focurile de artifici de pe cer(care au durat ma i mult de 20 min).,barnauturi,motoare duse in limitare si mai presus de toate PREZENTA VOASTRA alaturi de mine cand am inplinit 26 de ani.
In viata mea am trait putine momente frumoase cu adevarat dar aseara mam simtit ce l mai fericit om de pe pamant cand am vazut baietii mei (numa i pui de lei)care ma inconjurau si strigau ,,LA MULTI ANI ..........sau MICUTZU ESTE NR.1,ETC.,,.Nu sunt un sentimental de obicei dar aseara mi au dat lacrimile ca la un copil mic sincer nu imi venea sa cred ca mi se intampla mie si mi am spus oamenii astia chiar ma IUBESC,TIN LA MINE....!!!
Vreau sa multumesc celor care au venit la ziua mea :

RAZVAN-RAZ
CRISTINA
TOBA
MONICA
BARZA
FUGU
LAURA
CALIBRA
CALU
JABA
GSI
TANO
BOGDAN-SKODA(SOTIA SI PUIUL LOR)
DOG(SOTIA)
COSTIN-NOS(IUBITA LUI)
CRY(IUBIAT LUI)
GEO-YDT(BOMBONICA)
BEU
BNP
HOLIGANU
ROBERT(WACHI RACERS SI TOVASUL LUI)
FMD
CIF
DUB(IUBITA LUI)
BPR
PEPI(IUBITA LUI)
RUSU(IUBITA LUI)
ZXZ(MINI RALLI)
JKV
BUBU CRAIOVA(IUBIATA LUI)
FLORICA
ANCA
CIPI(IUBITA LUI)
SANTOS
ADI WRX
RAUL
NOS(FRATELE LUI)
JOHN
CATALIN GOLEA
DAN EMINEM(IUBITA LUI)

SI MA I SUNT MULTI DE CARE ACUMA NU IMI ADUC AMINTE DAR SPER SA MA IERTATI SI SA MA INTELEGETI CA AM ASA O STARE DE ....... :wink:

VA MULTUMESC SI VA IUBESC!!!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

Hooliganu`#1 04-09-05 11:07

Sa ne traiesti...
 
Bravo fratioare, aseara a fost super marfa si ai vazut ca e si lume care tine la tine si ... a iesit HAOS, IURES, cum vrei sa-i spui.. :twisted: Imi pare rau ca am DSD-u la reparat ca il \"lesinam\" acolo putin pt tine ca stii ca e placerea mea... Ce sa mai, nu mai am cuvinte... Te-am pupat si stii ce zicea lumea aseara de il.... asa ca intra in paine ca suntem nerabdatori.. :drunk: :dance:

D O G 04-09-05 11:11

9 Attachment(s)
A fost un eveniment super reusit, iar locatia de vis, in mijlocul padurii...

Sa fi sanatos MICUTZU si sa ai putere de munca...

Te pup!!!!

D O G 04-09-05 11:28

8 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:

D O G 04-09-05 11:55

9 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:

D O G 04-09-05 12:13

9 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:

D O G 04-09-05 12:43

8 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:

D O G 04-09-05 13:02

9 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:

D O G 04-09-05 13:22

8 Attachment(s)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:woowoo: :woowoo: :woowoo: :woowoo:

D O G 04-09-05 13:42

5 Attachment(s)
Invitati de onoare, prietenii de la NSL Club Romania...
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Bubu_021 04-09-05 13:50

merci dogule pt poze si pt musique ;)

D O G 04-09-05 13:53

2 Attachment(s)
A fost frumos, a fost super...

B-99-CBR 04-09-05 14:02

SUUPER TARE!!!!
MULTUMIM PENTRU TOT MICULE!!! A FOST SUPER! AI FOST SUPER!!!

S-ALTA DATA S-ALTA DATA.... URMEAZA PESTE CATEVA ZILE... 1 AN MR... DECI O ALTA ZI DE SARBATORIT GRAV!!!

TE PUP DULCE

B-99-CBR 04-09-05 14:07

auzi... dar si azi toata ziua e ziua ta... nu continuam??? undeva...cumva???? hai???

b-06-zdn 04-09-05 15:02

Re:
 
Imi pare ffff rau ca nu am putut fii prezent(neste obligatii),inca o data LA MULTI ANI si TOT ce iti doresti. :bunch: :flower:

alias_gsi 04-09-05 16:14

B-80-GSImai nou GOLF VR6
 
LA MULTI ANI!INCA ODATA MICUTULE
itzi multumim pt invitatie
a fost SUPER MARFA
SI IMI CER SCUZE FATA DE TINE MICUTULE PT MICUL INCONVENIENT DE ASEARA DAR STI BINE CA A FOST INEVITABIL.
Multumim dogule pt poze
sa ne traiesti MICUTULE si sa te tina dumnezeu sanatos si tot asha HAIOS
CU RESPECT B-80-GSImai nou GOLF VR6

alias_gsi 04-09-05 16:40

B-80-GSImai nou GOLF VR6
 
Vreau sa imi cer scuze fata de MONICA CBR
MONICA IMI CER SCUZE FATA DE TINE POATE AM FOST PUTZIN OBRAZNIC FATA DE TINE ASEARA,DAR NICI tu nu ai avut o reactie frumoasa
sper sa nu o iei personal.
STI BINE AMINDOI CARE E PROBLEMA
SI CREDEMA CA NU E VB DE CE MI-AI REPROSAT TU ASEARA
ORICUM EU IMI CER SCUZE
CU RESPECT B-80-GSImai nou GOLF VR6

B-14-BYE 04-09-05 16:48

sal
 
La multi ani MIcutzu ! tot ce iti doresti! si sper sa ai cat mai multi membrii in club . oricum este cel mai tare club !! tot ce s-a sarbatorit aseara... ai meritat-o din plin pt munca depusa pt acest club.
respectele mele ! va pup pe toti care faceti parte din acest club ! sper sa aduceti sadisfactie clubului pt ca este un club marfa. traiasca Midnight :D

F_L_R 04-09-05 16:49

-Hai sa-ti fie de bine Micutzule!!!!! Si la mai mare!!!!

TOBA^ 04-09-05 18:44

Asa fel mah ??? a fost marfa rau ...asa mancare ???asa bautura???asa betiv???eu am fost KEO!!!! cine nu a fost a pierdut o petrecere lafel cum a fost la CERES...Micutu a venit cu patul de acasa!! :lol: :lol:


multumesc DOG-ule...asa regizor???asa cameraman ??? asa fotograf ??...iti multumesc...esti un castig mare pt clubul nostru...

Raz 04-09-05 22:21

Micutzule LA MULTI ANI... SA NE TRAIESTI..... NE BUCURAM CA TE-AI SIMTIT BINE ALATURI DE NOI SI AI ALES SA PETRECI CU NOI..... ORICUM DISTRACTIA A FOST MAXIMA... Dog-ule multumim pt. P O Z E

ct77pia 05-09-05 10:42

micutule bine ca nu ti-au facut si tie tort de mamaliga cum mi-au facut mie oricum inca odata la multi ani si tot ce iti doresti


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2026 4Tuning