Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Peugeot 206 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/7602-peugeot-206-a.html)

ZoliaT 27-08-05 00:26

Peugeot 206
 
3 Attachment(s)
Peugeot 206

ZanDer 27-08-05 08:38

interesanta ... in modu bun :) cre'ca tipu s'o cam inspirat de la japonezi cand o facut'o asta ... e frumoasa

orlando 27-08-05 13:55

combinatzia de culori pe care a folosit-o este mortala...
mai ales pentru o mashina ca aceasta...
jantele sunt frumoase...
stopurile nu mai zic...stopurile alea fac totzi bani...nu de alta dar m-am cam saturat de lexus style...
per total frumoasa kiar frumoasa foc! :wink:

mike20 27-08-05 13:57

e frumos peugeot ...imi place ; oricum yo cred ca 206 e o masina care se poate modifica destul de usor :!: sunt o multime de variante de kituri 8)

SHOGUN-A8 28-08-05 22:40

Arata super!
Are ceva modificat si la motor :? ?

blowwind 28-08-05 22:44

cat am stat in bacau am fost uimit de frumuseatea acestei masini...si pe langa faptul ca arate bestial ... sunt demential :)) super!!!! bv :shock:

steaua23 28-08-05 23:29

super reusita. imi place mult de tot ... f reusite culorile , jantele tot :)
e facuta cu gust

AR120CP 29-08-05 16:12

No comment :shock: :shock: . Masina arata superb. Felicitari proprietarului :!:

tre 31-08-05 23:47

foarte frumoasa. un mare + pentru stopurile fara pic de rosu ca la tzaranelile alea de le vezi p toate masinile.

myky 04-09-05 02:00

:peace: 8)

GolfuletzS 04-09-05 08:52

am o intrebare pe talon ce culoare scrie ?

EvLSant0S 07-09-05 06:22

culoarea care predomina , pe a lu gusu ce scrie ? :roll:
pacat de motor : / ah dar am uitat ca nu se vbeste de motor aici , ok then , masina arata foarte bine


- Spoilerul fatza nu e acelasi cu a lui shaggy + blondu ? : /
jantele sunt prea mici ... zic eu .. + e inalta . . cu astea 2 ar fi bmb ...

andrey2003 09-09-05 14:13

E frumoasa foarte misto!!!! Mai ales paint-jobul!!

Skma 09-09-05 22:46

E belea :shock: ! DOar e peugeot ce dreacu :D :twisted:

BASU 13-09-05 10:52

e reusita :P

teddy 15-09-05 16:46

arata foarte bine... parca nici nu se potrivesc numerele de RO... e de standard occidental...

bodyspeed 16-09-05 20:04

arata bine peugeot 206 dar se putea si alt body-kit pentru ea ca sunt o multime :D :D

dublinx2 16-09-05 23:29

ma da oare cineva isi da seama ce subiecte tampite se lanseaza si ce aberatii se zic aici. xxxxxxx

Gratzian:
ca de obicei, alte prostii scrise de scufi aici
omu asta e bolnav, nu fiti suparati pe el... daca l-ati vedea personal, v-ati lamuri

TM-84-DMX 17-09-05 21:16

Frumoasa!
+ la bodykit
+ la paint job,contrastul foarte frumos(seamana cu japoneza lui GUSU,la culori ma refer)
- la jante,frumos modelul dar prea mici ,iar talonul caucicului prea mare
- garda la sol,dar intr-un fel e de inteles la gropile d pe sosea...

Pitu 23-09-05 23:14

super am vazut o si pe kogalniceanu mai de aproape .
pra multi bani nu cred ca a bagat in ea dar e adevarata

Urban_Racing 06-03-06 15:55

Re: Peugeot 206
 
Foarte frumoasa!

+ body kit (shi eleronul e super)
+ stopuri
+ paint

- jante (macar un inch mai mari)


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning