Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

negoitacata 22-04-08 14:49

Adunare pe la Campina
 
Cand va aduna-ti o trupa de masini sa veniti pe la Campina mai stam sai noi la un pahar de vorba???

DONU' 22-04-08 18:53

Re: Adunare pe la Campina
 
Ohooo, frumoasa invitatzia voastra.
Promit cu prima ocazie cand e vreme buna ca adun gashca si venim pe la voi.
Dupa Pashte o sa ne vedem sigur! :peace:

tng 22-04-08 18:58

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1496877)
Cand va aduna-ti o trupa de masini sa veniti pe la Campina mai stam sai noi la un pahar de vorba???

varsta ta nu inspira prea multa incredere. te stii cu baietii pe acolo ?

negoitacata 22-04-08 19:19

Re: Adunare pe la Campina
 
Daca varsta mea nu inspra incredere sa-l intrebi pe Droppy(era intr-un tico albastru cu stiker NSL...si inca un baiat cu un opel vectra 1.7td)....... sper ca ca nu-i gresec numele...ne-am intalnim in Ploiesti eu eram cu un baiat cu un Ford Sierra albastru "aranjat".....baiatu cu fordu lucreaza la larry (cel cu loganu tunat)..si e de ajuns sa se auda ca da-ti o fuga pe aici si promit ca o sa se stranga "cateva" masini...va asigur ca nu o sa veniti degeaba..doar sa zice cand o sa va faceti aparitia;)...multa bafta

DONU' 22-04-08 19:23

Re: Adunare pe la Campina
 
Il stiu frate pe baiatu cu Sierra, are muzica de vreo 30 de batoane pe mashina. Mi-a aratat... Cristi, sau cum D-zeu il cheama ca am uitat! Aveam si nr. lui pe-aici.
Il stim si pe Mihaitza DMC, si pe Blizard si pe mai multzi de-acolo.
Pai o sa venim!

negoitacata 22-04-08 19:25

Re: Adunare pe la Campina
 
Pe Lary il sti sigur ca am auzit ca ti-ai pus folie la el.....si am auzit ca masina ta fuge tare:D................Si am aflat ca e in Campina un Polo VR6 dar nush al cui e poate iese si el

DONU' 22-04-08 19:28

Re: Adunare pe la Campina
 
;) ok!
Ne vedem cu sigurantza... Dupa Pashte sigur, sau poate va facem vineri seara o vizita... nu stiu nici eu acum. Sa vorbesc cu baietzii!

tng 22-04-08 19:36

Re: Adunare pe la Campina
 
Nu am spus`o cu rautate NegoitaCata .. dar daca zici ca te stii cu lumea, e ok atunci

shantzu 22-04-08 19:39

Re: Adunare pe la Campina
 
el e baiatul (cel din dreapta) care a venit sambata cu cu sierra albastra , v-am zis de ea ... doar la unii :lol:

negoitacata 22-04-08 19:39

Re: Adunare pe la Campina
 
Stai linistit TNG ca nu ma supar din atata lucru ;).....................Si app daca mai stiti si voi baieti de prin Campina ca poate eu nu-i cunosc

jakal 22-04-08 20:14

Re: Adunare pe la Campina
 
ar fi timpul sa facem galagie si pe acolo....sa nu mai disperam pensionarii de la noi...:))

kraven_4_all 22-04-08 22:38

Re: Adunare pe la Campina
 
galagie am facut destul si prin campina...:).....dar se pare k o sa mai facem :))

cmdbass 23-04-08 00:55

Re: Adunare pe la Campina
 
kravene ...da-mi si mie un bip sau sms daca e...vin si yo cu mucu daca nu deranjam :D

DONU' 23-04-08 01:04

Re: Adunare pe la Campina
 
Ma gandeam sa mergem vineri seara daca e vremea frumoasa.
Adunam cateva mashini si facem o vizita prin Campina. Ce zicetzi???

jakal 23-04-08 01:10

Re: Adunare pe la Campina
 
cred ca merg.....dar nu pot sa stau mai mult de 12 noaptea.....

tng 23-04-08 10:05

Re: Adunare pe la Campina
 
vineri acum ?

Vibe 23-04-08 10:12

Re: Adunare pe la Campina
 
:-? si cam pe la ce ora ?

DONU' 23-04-08 10:34

Re: Adunare pe la Campina
 
Vineri acum, da!
Ma gandeam sa ne strangem seara la Sala cum ne strangem noi de obicei si in jur de ora 21:00 sa plecam.
Cine este de acord rog sa posteze prezentza aici. Eu vreau sa merg. Jackalu', merge si el... Hai sa vedem catzi suntem.

CobraArt 23-04-08 11:21

Re: Adunare pe la Campina
 
Eu zic mai devreme de 9,pe la 8.

tng 23-04-08 12:04

Re: Adunare pe la Campina
 
eu zic mai tarziu :-P... pe la 10 sa plecam .. adica as vrea sa vin si eu, sunt la munca pana la 10 ...la 10.01 sunt la sala daca e :|

DONU' 23-04-08 14:01

Re: Adunare pe la Campina
 
Hai ca va tziganitzi.
TNG sigur n-o sa ajunga la ora 22:01 fiindca la 22:00 d-abia iese de la munca..., daca plecam mai devreme n-o sa avem ce face atata timp pe-acolo..., si daca plecam dupa 22:00 seara Jackalu' vine doar ca sa fie drumul cu oameni ca oricum la ora 0 tre sa fie inapoi la Ploiesti.
Eu zic asa... oricum am mai facut treaba asta si a fost ok.
Plecam cei care ne strangem mai multzi la ora 21:00 si cine poate sa ajunga mai tarziu sa mearga atunci la Petrom la METRO la ora 22:00. Si ne intalnim cu totii in Campina.
Sau daca toata lumea este de acord plecam cu totii la ora 22:00
Cobra, daca plecam devreme o sa ne plictisim acolo.

shantzu 23-04-08 14:01

Re: Adunare pe la Campina
 
Merg si eu :D cu aparatura noua :twisted:

kraven_4_all 23-04-08 14:27

Re: Adunare pe la Campina
 
yo vin ...vreau sa vad aparatura noua a lu` shantzu:)) ....

jakal 23-04-08 14:34

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1498676)
Vin si eu in Campina daca se strange ceva dar nu pot tot week-endu nici vineri!Asta e!!!Mai bn dupa Paste !

pai esti din campina si nu poti vi in campina sau cum....ca nu inteleg...:rolleyes2

ma rog....

Pugralph 23-04-08 18:05

Re: Adunare pe la Campina
 
Daca sunt plecat de Paste!Asta e !Oricum vreau sa va urez o intalnire frumoasa si fara incidente!

kast_ACAB 23-04-08 18:23

Re: Adunare pe la Campina
 
:twisted: dintosu prezent....am echipa cu shantzu :bat::drunk:

tng 23-04-08 21:14

Re: Adunare pe la Campina
 
hai ca am rezolvat ptr vineri, voi veni si eu cu voi
... insa e posibil ca vineri sa avem niste musafiri de la buc ;)

kraven_4_all 23-04-08 22:52

Re: Adunare pe la Campina
 
ii luam si pe ei la campina k oricum nu e mult de mers:D

tre 23-04-08 23:23

Re: Adunare pe la Campina
 
merg, dar care-i ora?

DONU' 24-04-08 00:39

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1499468)
hai ca am rezolvat ptr vineri, voi veni si eu cu voi
... insa e posibil ca vineri sa avem niste musafiri de la buc ;)

Dezvolta pe mess ce e cu musafirii de la Bucuresti pls. pentru ca in cazul asta amanam Campina

Quote:

Originally Posted by tre (Post 1499669)
merg, dar care-i ora?

In principiu a ramas ora 22:00 la Petrom la METRO.

TheMaax 24-04-08 00:45

Re: Adunare pe la Campina
 
Nu cred ca o sa fiu prezent la acesta intalnire din pacate desi niciodata nu se stie .......... dar in schimb lucrez la urmatoarea intalnire NSL sa iasa la fel de frumoasa ca ultima!!!

kraven_4_all 24-04-08 07:56

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 1499151)
:twisted: am echipa cu shantzu :bat::drunk:

...bine kastore ..si ce beti` ?:))

shantzu 24-04-08 07:58

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 1499991)
...bine kastore ..si ce beti` ?:))

havene , vrei s-o iei sus ? :boxing::bat:
:lol:

kraven_4_all 24-04-08 08:14

Re: Adunare pe la Campina
 
=)) ...kre`kaa ...v`am zis aseara cum sta tb ..dar dupa calculele mele ...o sa pot sa vin :) deci nu va mai agitati` ...

negoitacata 24-04-08 10:17

Re: Adunare pe la Campina
 
Si cui i se face mila de mine sa-mii aduca un stiker??:D

kast_ACAB 24-04-08 10:19

Re: Adunare pe la Campina
 
:-P sticker cu???:?::rolleyes2

jakal 24-04-08 10:23

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 1500158)
:-P sticker cu???:?::rolleyes2

coca-cola?........:lol::lol:

shantzu 24-04-08 10:24

Re: Adunare pe la Campina
 
iti aduc eu pe ultimul ! alea 2 pe care le-am trimis cred ca nu le mai recuperam

ven`u 24-04-08 12:19

Re: Adunare pe la Campina
 
donu`le tu mai ai sticker`ul ala care mi l-ai promis ?:(

negoitacata 24-04-08 12:55

Re: Adunare pe la Campina
 
Am uitat sa specific cu ce .......cu ..4TUNING


All times are GMT +2. The time now is 01:03.

- Copyright 2026 4Tuning