![]() |
Adunare pe la Campina
Cand va aduna-ti o trupa de masini sa veniti pe la Campina mai stam sai noi la un pahar de vorba???
|
Re: Adunare pe la Campina
Ohooo, frumoasa invitatzia voastra.
Promit cu prima ocazie cand e vreme buna ca adun gashca si venim pe la voi. Dupa Pashte o sa ne vedem sigur! :peace: |
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
|
Re: Adunare pe la Campina
Daca varsta mea nu inspra incredere sa-l intrebi pe Droppy(era intr-un tico albastru cu stiker NSL...si inca un baiat cu un opel vectra 1.7td)....... sper ca ca nu-i gresec numele...ne-am intalnim in Ploiesti eu eram cu un baiat cu un Ford Sierra albastru "aranjat".....baiatu cu fordu lucreaza la larry (cel cu loganu tunat)..si e de ajuns sa se auda ca da-ti o fuga pe aici si promit ca o sa se stranga "cateva" masini...va asigur ca nu o sa veniti degeaba..doar sa zice cand o sa va faceti aparitia;)...multa bafta
|
Re: Adunare pe la Campina
Il stiu frate pe baiatu cu Sierra, are muzica de vreo 30 de batoane pe mashina. Mi-a aratat... Cristi, sau cum D-zeu il cheama ca am uitat! Aveam si nr. lui pe-aici.
Il stim si pe Mihaitza DMC, si pe Blizard si pe mai multzi de-acolo. Pai o sa venim! |
Re: Adunare pe la Campina
Pe Lary il sti sigur ca am auzit ca ti-ai pus folie la el.....si am auzit ca masina ta fuge tare:D................Si am aflat ca e in Campina un Polo VR6 dar nush al cui e poate iese si el
|
Re: Adunare pe la Campina
;) ok!
Ne vedem cu sigurantza... Dupa Pashte sigur, sau poate va facem vineri seara o vizita... nu stiu nici eu acum. Sa vorbesc cu baietzii! |
Re: Adunare pe la Campina
Nu am spus`o cu rautate NegoitaCata .. dar daca zici ca te stii cu lumea, e ok atunci
|
Re: Adunare pe la Campina
el e baiatul (cel din dreapta) care a venit sambata cu cu sierra albastra , v-am zis de ea ... doar la unii :lol:
|
Re: Adunare pe la Campina
Stai linistit TNG ca nu ma supar din atata lucru ;).....................Si app daca mai stiti si voi baieti de prin Campina ca poate eu nu-i cunosc
|
Re: Adunare pe la Campina
ar fi timpul sa facem galagie si pe acolo....sa nu mai disperam pensionarii de la noi...:))
|
Re: Adunare pe la Campina
galagie am facut destul si prin campina...:).....dar se pare k o sa mai facem :))
|
Re: Adunare pe la Campina
kravene ...da-mi si mie un bip sau sms daca e...vin si yo cu mucu daca nu deranjam :D
|
Re: Adunare pe la Campina
Ma gandeam sa mergem vineri seara daca e vremea frumoasa.
Adunam cateva mashini si facem o vizita prin Campina. Ce zicetzi??? |
Re: Adunare pe la Campina
cred ca merg.....dar nu pot sa stau mai mult de 12 noaptea.....
|
Re: Adunare pe la Campina
vineri acum ?
|
Re: Adunare pe la Campina
:-? si cam pe la ce ora ?
|
Re: Adunare pe la Campina
Vineri acum, da!
Ma gandeam sa ne strangem seara la Sala cum ne strangem noi de obicei si in jur de ora 21:00 sa plecam. Cine este de acord rog sa posteze prezentza aici. Eu vreau sa merg. Jackalu', merge si el... Hai sa vedem catzi suntem. |
Re: Adunare pe la Campina
Eu zic mai devreme de 9,pe la 8.
|
Re: Adunare pe la Campina
eu zic mai tarziu :-P... pe la 10 sa plecam .. adica as vrea sa vin si eu, sunt la munca pana la 10 ...la 10.01 sunt la sala daca e :|
|
Re: Adunare pe la Campina
Hai ca va tziganitzi.
TNG sigur n-o sa ajunga la ora 22:01 fiindca la 22:00 d-abia iese de la munca..., daca plecam mai devreme n-o sa avem ce face atata timp pe-acolo..., si daca plecam dupa 22:00 seara Jackalu' vine doar ca sa fie drumul cu oameni ca oricum la ora 0 tre sa fie inapoi la Ploiesti. Eu zic asa... oricum am mai facut treaba asta si a fost ok. Plecam cei care ne strangem mai multzi la ora 21:00 si cine poate sa ajunga mai tarziu sa mearga atunci la Petrom la METRO la ora 22:00. Si ne intalnim cu totii in Campina. Sau daca toata lumea este de acord plecam cu totii la ora 22:00 Cobra, daca plecam devreme o sa ne plictisim acolo. |
Re: Adunare pe la Campina
Merg si eu :D cu aparatura noua :twisted:
|
Re: Adunare pe la Campina
yo vin ...vreau sa vad aparatura noua a lu` shantzu:)) ....
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
ma rog.... |
Re: Adunare pe la Campina
Daca sunt plecat de Paste!Asta e !Oricum vreau sa va urez o intalnire frumoasa si fara incidente!
|
Re: Adunare pe la Campina
:twisted: dintosu prezent....am echipa cu shantzu :bat::drunk:
|
Re: Adunare pe la Campina
hai ca am rezolvat ptr vineri, voi veni si eu cu voi
... insa e posibil ca vineri sa avem niste musafiri de la buc ;) |
Re: Adunare pe la Campina
ii luam si pe ei la campina k oricum nu e mult de mers:D
|
Re: Adunare pe la Campina
merg, dar care-i ora?
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
Quote:
|
Re: Adunare pe la Campina
Nu cred ca o sa fiu prezent la acesta intalnire din pacate desi niciodata nu se stie .......... dar in schimb lucrez la urmatoarea intalnire NSL sa iasa la fel de frumoasa ca ultima!!!
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
:lol: |
Re: Adunare pe la Campina
=)) ...kre`kaa ...v`am zis aseara cum sta tb ..dar dupa calculele mele ...o sa pot sa vin :) deci nu va mai agitati` ...
|
Re: Adunare pe la Campina
Si cui i se face mila de mine sa-mii aduca un stiker??:D
|
Re: Adunare pe la Campina
:-P sticker cu???:?::rolleyes2
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
|
Re: Adunare pe la Campina
iti aduc eu pe ultimul ! alea 2 pe care le-am trimis cred ca nu le mai recuperam
|
Re: Adunare pe la Campina
donu`le tu mai ai sticker`ul ala care mi l-ai promis ?:(
|
Re: Adunare pe la Campina
Am uitat sa specific cu ce .......cu ..4TUNING
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:03. |
- Copyright 2026 4Tuning