![]() |
Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
5 Attachment(s)
De la Alpine si Toyota
|
vuai de capu meu...
oare catzi decibeli o avea mashina cu toate geamurile inkise si dat sistemul la maxim... oricum se vede de la o poshta ca este un show car si nu este o mashina cu care sa mergi pe strada...nici nu stiu daca are motor...poate o avea sub capota doar baterii...ca sa alimenteze ditamai discoteca...! in orice caz m-ai imbolnavit cu mashina asta sincer! |
Pai cred k o remorcheaza de alta masina..ii pune muzica si asculta din masina din fatza :D
PS: pana mea...joystick?? |
mai sunt postate pe forum in cateva locuri, cat si la galeria foto parca!
|
are cineva cu celelalte 2 proiecte alpine....alea 2 mai noi...d p mini cooper si d p bmw x5 ??
|
Re:
Quote:
P.S. MASINA ESTE FUNCTIONALA....!!! |
Re:
Quote:
|
nu gasesc mai pozele....stiu k au fost prezentate masinile la un show numit c.e.s ....parca asa..
|
dl Alpine .. ma isunt ink 2 masini un mini cooper si un bmw x5
a fost un documentar cu construirea X5`ului a iesit beton ..caut aku niste poze :D |
8 Attachment(s)
pic. x5
|
hm...trebuia sa pui BMW???? eu mor dupa orice BMW!!!! :((
|
sa ne traiesti golftuning...10x pt poze... :D :wink:
|
Re:
Quote:
|
Re: Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
Quote:
|
5 Attachment(s)
Vine shi Mini :wink:
|
5 Attachment(s)
... shi inca ...
|
6 Attachment(s)
... shi inca ...
|
:wink: Va intereseaza shi mashina in constructzie sau doar produsul finit? 8)
|
da asta da muzica sa tot vezi pe masini :D numai sa nu vada si alti rauvoitori :(
|
2 Attachment(s)
am si eu niste poze de la sema 2004 cu mini de fapt si filmul . nu stiu daca e aceeasi masina pare a fi nu stiu in fine
|
1 Attachment(s)
Primul este intr-adevar o Honda, mai precis Honda Civic Si model 2003
|
Quote:
E intr-adevar aceeashi mashina :wink: Zici ca ai shi filmul? |
alpine motherfukerz rulz :twisted:
|
intr-adevar e honda nu toyota...
si da...vorba celui care a deschis topicul : imi vine sa plaaaaaang :cry: |
da am si 2 filmulete de la sema 2004 la las vegas cu toate masinile care au fost acolo . filmuletele tin amandoua 1 ora 8) 8) 8)
|
Re:
Quote:
Si akum sa imi dea cineva un vas sa imi colectez lakrimile....beton ambele masini!!! :twisted: |
no comment depasesc orice limita a imaginatiei , asta intradevar se poate numi arta , alpine team intradevar se depasesc pe ei in fiecare an, iar x5 actual este antologic, nu mai am cuvinte
|
suuuuper tare
|
Re: Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
Quote:
Toate showcarurile de la Alpine sunt senzatzionale! unicaturi! itzi sucesc mintzile! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning