Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi? (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/7549-placut-mie-vreti-plangeti.html)

razzvanw 25-08-05 15:55

Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
 
5 Attachment(s)
De la Alpine si Toyota

orlando 25-08-05 16:01

vuai de capu meu...
oare catzi decibeli o avea mashina cu toate geamurile inkise si dat sistemul la maxim...
oricum se vede de la o poshta ca este un show car si nu este o mashina cu care sa mergi pe strada...nici nu stiu daca are motor...poate o avea sub capota doar baterii...ca sa alimenteze ditamai discoteca...!
in orice caz m-ai imbolnavit cu mashina asta sincer!

razzvanw 25-08-05 16:09

Pai cred k o remorcheaza de alta masina..ii pune muzica si asculta din masina din fatza :D
PS: pana mea...joystick??

DnI 25-08-05 16:42

mai sunt postate pe forum in cateva locuri, cat si la galeria foto parca!

mike20 25-08-05 17:08

are cineva cu celelalte 2 proiecte alpine....alea 2 mai noi...d p mini cooper si d p bmw x5 ??

blowwind 25-08-05 17:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DnI\"
mai sunt postate pe forum in cateva locuri, cat si la galeria foto parca!

subscriu ce a zis DnI si daca nu ma insel mai sunt 3 topicuri facute la Masini & Tuning :) ....
P.S. MASINA ESTE FUNCTIONALA....!!!

DnI 25-08-05 17:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
are cineva cu celelalte 2 proiecte alpine....alea 2 mai noi...d p mini cooper si d p bmw x5 ??

cauta la galeria foto ! trebuie sa le gasesti...

mike20 25-08-05 17:50

nu gasesc mai pozele....stiu k au fost prezentate masinile la un show numit c.e.s ....parca asa..

GolfuletzS 25-08-05 17:51

dl Alpine .. ma isunt ink 2 masini un mini cooper si un bmw x5

a fost un documentar cu construirea X5`ului a iesit beton ..caut aku niste poze :D

GolfuletzS 25-08-05 17:57

8 Attachment(s)
pic. x5

razzvanw 25-08-05 18:00

hm...trebuia sa pui BMW???? eu mor dupa orice BMW!!!! :((

mike20 25-08-05 18:16

sa ne traiesti golftuning...10x pt poze... :D :wink:

GolfuletzS 25-08-05 18:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
sa ne traiesti golftuning...10x pt poze... :D :wink:

sa traiesc :d daca mai gasesc poze mai bag si cu mini !

TM-84-DMX 25-08-05 23:34

Re: Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
 
Quote:

Originally Posted by \"razzvanw\"
De la Alpine si Toyota

Mie imi pare a fi un Honda Civic,nu Toyota.... :?

SmK 07-09-05 21:30

5 Attachment(s)
Vine shi Mini :wink:

SmK 07-09-05 21:38

5 Attachment(s)
... shi inca ...

SmK 07-09-05 21:41

6 Attachment(s)
... shi inca ...

SmK 07-09-05 21:42

:wink: Va intereseaza shi mashina in constructzie sau doar produsul finit? 8)

bodyspeed 07-09-05 21:46

da asta da muzica sa tot vezi pe masini :D numai sa nu vada si alti rauvoitori :(

bodyspeed 07-09-05 21:51

2 Attachment(s)
am si eu niste poze de la sema 2004 cu mini de fapt si filmul . nu stiu daca e aceeasi masina pare a fi nu stiu in fine

SmK 07-09-05 22:26

1 Attachment(s)
Primul este intr-adevar o Honda, mai precis Honda Civic Si model 2003

SmK 07-09-05 22:29

Quote:

am si eu niste poze de la sema 2004 cu mini de fapt si filmul . nu stiu daca e aceeasi masina pare a fi nu stiu in fine
8)
E intr-adevar aceeashi mashina :wink: Zici ca ai shi filmul?

BASU 13-09-05 11:15

alpine motherfukerz rulz :twisted:

Red Mustang 17-09-05 15:13

intr-adevar e honda nu toyota...
si da...vorba celui care a deschis topicul : imi vine sa plaaaaaang :cry:

bodyspeed 17-09-05 15:48

da am si 2 filmulete de la sema 2004 la las vegas cu toate masinile care au fost acolo . filmuletele tin amandoua 1 ora 8) 8) 8)

TM-84-DMX 17-09-05 20:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SmK\"
Primul este intr-adevar o Honda, mai precis Honda Civic Si model 2003

Voiam doar sa corectez....nu sa fiu rautacios! :wink:
Si akum sa imi dea cineva un vas sa imi colectez lakrimile....beton ambele masini!!! :twisted:

hasky 18-09-05 17:37

no comment depasesc orice limita a imaginatiei , asta intradevar se poate numi arta , alpine team intradevar se depasesc pe ei in fiecare an, iar x5 actual este antologic, nu mai am cuvinte

Pitu 23-09-05 23:10

suuuuper tare

Urban_Racing 06-03-06 16:01

Re: Mi-a placut mie....vreti sa plangeti si voi?
 
Quote:

Originally Posted by TM-84-DMX
Mie imi pare a fi un Honda Civic,nu Toyota.... :?

este foarte Honda! :)
Toate showcarurile de la Alpine sunt senzatzionale! unicaturi! itzi sucesc mintzile!


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning