![]() |
E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
9 Attachment(s)
20" MAYA DEEP DISH WHEELS
SUSPENSIE SPORT ESAPAMENTE CUSTOM KIT EXTERIOR masina o sa imi ajunga in mai :)) |
Re: E46 M3 Cabrio 20" Maya Wheels
wow!!!
Masina arata super... o aduci din sua ? |
Re: E46 M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Sa ai parte de masina asta..e impecabila...cat dai pe ea in state si cat te costa transportul?
|
Re: E46 M3 Cabrio 20" Maya Wheels
da din state ..... cit am dat chiar nu pot zice :) pt ca o am la vanzare masina sau ma rog eu am luat-o pt mine dar daca se gaseste client nu il refuz :)
|
Re: E46 M3 Cabrio 20" Maya Wheels
3 Attachment(s)
inca 2 poze
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
e prea criminal ...e prea smecher .....nam cuvinte .....nu as vinde asa ceva....poate doar daca ar fii profitul prea mare si as sti ca imi ceva tot cu potential
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Tare masina dar ai grija sa nu spargi jantele in gropile din romania. Te-ai gandit sa ii faci nasul negru (sau ala din carbon). Cat te-a costat difuzorul din carbon de la esapament?
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
UNLORD .... masina asa am cumparat-o , habar nu am cit au costat alea de-s puse pe ea , din ce stiu cel care a avut-o a platit in jur de $10000 pe ce este in plus pe masina. Jantele pe net le-am vazut undeva la $4600 toate 4, restul habar nu am cit au costat. Iar cu jantele daca mergi cu grija eu zic ca scapa ca am mai avut masina cu jante mari si cauciuc cu talonul mic
Abia am platit-o azi. Pe la jumatatea lunii mai o sa fie in Buc masina. Oricum cei care-s din buc o sa vedeti peste 1 saptamana un 645 alb al unui amic cu tunning facut in state :) Most_Wanted ... daca o vand asta e , in prima faza am luat-o pt mine dat numai pt vara si dupa aceea sa o vand. Si cu asta ma ocup am firma import numai din state masini, daca e sa se vanda , alta la rand. btw mai am un nissan 350z :) dar pt ro SUV's rules :)) |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
La M3 discurile sunt perforate (fata/spate). In poza aia cu jantele nu vad perforatii in discuri...
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
4 Attachment(s)
deci masina e M3 ...
2005 BMW M3 CONVERTIBLE 3.2L V6 FI DOHC 24V / REAR WHEEL DRIVE acum cu discurile nu stiu ce sa-ti zic , dar am impresia ca pe state nu-s ca pe europa. uite mai pun 4 poze cu alte 2 M3 care au discurile la fel de schimbat nu cred ca-s schimbate discurile la toate 3 masinile :)) |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
da asa sunt la aia pe toate modelele mai putin pe asta ultimul 2008
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Masina arata super bine... bafta cu ea si sper sa nu o vinzi sa ajunga pe mana la unu care o alearga toata ziua....
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
mamaaa.. masina asta e bomba...M3 e46, vis. sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
hehe abea astept sa ajunga ... sa facem o turaaaaaaaaaaaaaa :D
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
si nu ii faci tu poze ?:) nu pot sa cred :)
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
hehe :D sti ca la aia ma refeream ... haidi cu Transportu :)))
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
mai ai un 350z albastru care te chinui sa l vinzi de 1 an?:D tare rau M3 sa l stapanesti sanatos..
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
nu ma chinui ... adevarul e ca il am de aproape 1 an dar toata iarna nu m-am fortat sa pun anunturi etc. O sa il dau pt ca o sa scada taxa din iulie de la 4600 la 2000 si ceva. si daca nu le vand le tin :D dar sa le vand degeaba sau la variante ... neah
si m3 asta il scot la vinzare cum ajunge :) |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
e frumoasa masina. am vazuto si eu de vanzare pe losangeles.craigslist.org
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
aia e , de ai vazut-o acolo :)
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
motorul parca este de 333 de cai, chestie de publicitate in state. sa ne zici daca are al 6-lea program pe cutia smg
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
cand imi ajunge o sa postez aici si poze si specs
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
Foarte frumos exemplar ! |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
asa il dau ei pe carfax ca-i v6 .... am postat aia pt ca a zis cineva ca nu are discuri perforate si ca daca e sigur m3 ceva de gen ... sunt ciudati rau americanii , nu am vazut pe nici un model discuri perforate... doar astea 2008
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Nu sant deloc expert in BMW-uri, dar as fi curios de un lucru. Cum e posibil sa nu aiba face-lift daca e din 2005? Nu ma refer la masina ta, ci la toate modelele de E46 M3, cel putin din America. E doar o chestie "europeana" cu face-lift? Te rog sa ma scuzi de off topic dar mi-ar place sa stiu exact care e faza.
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
m3-ul a fost creat pe caroseria de baza a e46 coupe fara facelift si asa a ramas 4-5 ani de productie cat a avut , aceeasi soarta a avut-o si m3-ul e30
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
s-a schimbat din 2008 in rest e la fel ca seria 3 2000-2003 parca
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Superba masina, si asa e este 6 in linie faimonul motor bmw, nu exista un V6 la BMW ci doar V8, V10, V12 (motoru dupa McLaren) in rest ei pt 6 cilindrii au preferat in linie:D si cutie SMG park a avut M3CSL. SI cu ce pretz vrei sa o dai?? :>
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
doar ca pe state .. gasesti foarte multe m3 e46 manuale ... fara SMG .. cel putin in europa sunt cam rare astea manuale fata de State unde am vazut foarte multe . |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Da... ai dreptate greseala mea:| am uitat k americanilor nu le plac cutiile manuale. Multumesc pt lamurire si ink o data scz de greseala
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
32.000 EUR , tva deductibil , numere valabile pina in august + taxa prima inmatriculare care in iulie va fi aprox 2000 si citeva sute EUR . Eu acolo cu V6 am dat copy paste de la reportul de carfax. Americanii asa zic ca-i V6 :) |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
In europa majoritatea sunt SMG . |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
CA sa o inscrii in RO ce alte taxe mai trebuie platite la masina.? inafar de Taxa DE poluare? ma refer la masini aduse din USA???pls?
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
multumim. |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
A ajuns masina ?
|
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
de ceva vreme.... |
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning