![]() |
Poze cu membrii Crazy Drivers!!!
2 Attachment(s)
va astept sa postati pozele cu voi.. Membrii Crazy Drivers.. am sa incep eu.. cu toate ca sunt urat:D si sa nu stric topiku :)
|
3 Attachment(s)
cam slabutza miscarea pe aici...
pun si eu ceva poate se mai anima :lol: |
1 Attachment(s)
eu is cel mai mik...
|
Re:
Quote:
vad ca ai 22 de ani |
1 Attachment(s)
EU is cel mai mic :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
:arrow:
|
say hello to our stars :drunk: :drunk: :drunk:
|
:peace:
|
Re:
Quote:
|
sal
ma bucur ca s-a mai facut miscare si pe aici :D
|
1 Attachment(s)
Me..me..me la service la tata...lucrand la un site..:D
|
nu prea semeni cu moartea, my dear death... :lol: :lol:
a dreq moarte, stie sa faca site-uri :twisted: |
chiar asa :P
mai bine schimbi in hacerul :lol: .. ca si asa e la moda se pare :) |
:peace:
|
1 Attachment(s)
As vrea sa am toti CP-ii täi sub capota unei masini ce intra la categoria B :D
|
4 Attachment(s)
:2gun:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
nici a mea, sincer...
|
3 Attachment(s)
astea parca se apropie :P
|
Re:
Quote:
totusi hai sa nu facem post-uri off-topic |
:yes: oops
|
1 Attachment(s)
It`s me..stiu ca-s urat dar asta e...
|
welcome aboard :wink:
|
1 Attachment(s)
tipul din dreapta 8)
|
2 Attachment(s)
eu...
|
ce bine iti sta blonda, si imbracata in rosu :twisted: :twisted:
|
mersi mersi...da si tu arati bine roscata.. :P
|
vai, nebunaticelor.. :lol:
|
Aratati bine amandoi :lol: .... da pana la urma cinei cealalta persoana :lol: :lol: :P ... k pe voi vam recunoscut :P ....da cel din mijloc ??? :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
cine stie...o fi vreo unul care se baga in seama la noi.. :))
|
pai si cum voi asa bunoace i`ati permis? :shock:
:peace: |
nesimtitul de el.. :P
|
Eu cred k baiatu ala e prietenu vostru ... si voi nu vreti sa ziceti :lol: ...si acu ziceti .. care dintre voi e amanta , si care e prietena lui :lol: :lol:
|
oups, ne-ai prins !! :lol: :lol:
|
hai, hai!!! ca va-ntindeti de-acuma!!! :P
|
3 Attachment(s)
Acuma urmeaza Laura :lol:
apoi ana-maria apoi eu cu soricelul meu gretos...da n-am alta...da o sa fac dupamasa sa ma vede-ti ce frumos is, pupam-ar mama de baiat frumos ce pot fii :lol: :lol: :lol: :lol: |
noah, va palc pozele?, astept comentarii :p
|
frumoase fete :D :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:28. |
- Copyright 2026 4Tuning