![]() |
Cugetarile lu' Morghen
Probabil ca cei care nu'l cunosc se vor mira ca am deschis acest topic,dar merita, va veti convinge in timp :-)
Pt Morghen: E topicul tau,sa scrii ce te taie capu' in vremurile ploioase cand stai pe forum si astepti sa citesti ceva nou si nimeni nimic :lol: Cine gaseste si din cugetarile mai vechi le poate posta aici,ca sa punem pamant la floare :lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
una calda....:lol:
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
inca una ....:lol:
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Da baga si aia cu "reactorul nuclear de 1.4 litri" :lol: si aia ar intra la cugetarile lui Morghen :lol:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
ce de "sfaturi" utile si misto...:rolleyes2:rolleyes2 unii nu au ce face.
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
HAMstere,daca stii sa citesti printre cuvinte in "cugetarile" lui Morghen,mai inveti una-alta.Daca omu' are un mod mai...insolit de-a se exprima,care pe mine personal ma amuza grozav,aia nu inseamna ca zice numa prostii.
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Morghen face parte dintre cei care au ceva in cap... in plus nush cati dintre voi ati investit asa de mult intr-o mashina si in plus ... E MASHINA!!!!
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
HAM, poti sa faci si altceva in afara de a da nastere unor polemici penale ? Topicu' asta chiar incepuse frumos si chiar am dat subscribe la el. Sper ca data viitoare cand dau click, sa nu mai vad prostiile tale, scrise - din pacate - tocmai aici.
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
:lol::lol::lol:.........................:arrow:
Quote:
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
capatul cu mai multe stopuri rosii e spatele si unde are mai multe albe e fata :)
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
de la noi de pe forum...semnatura lui Morghen,am ras juma de ora cand am vazut`o,BTW...genial topicu :)
porcu rama da rama nu porc ! |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
:-):-):-) vez ce tzagan esti :lol::lol::lol: una itz cumpara bere , alta kebab( dau kebabu cu pricina la best woofer sh exhaust...stai linistit ;)) ....ce mai ...te-ai scos :lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
:lol: asta e mai veche ...si e scoasa din context, nu e vb de tot forumul, tin sa precizez ca era vb de un anumit topic cu si despre anumite domnisoare :lol:.... Quote:
pai tocmai din aceste considerente tzi so deschis topic mah :lol: oricum tre sa recunosc , esti tare ! :drunk::joy: ps. acuma nu ma lingusesc pe langa tine ca sa scap de dat kebabu' :oops: :lol:;) |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Morghen vii la exhaust? :arrow: https://forum.4tuning.ro/85-arad/75573-best-woofer-and-exhaust-underground-arad-2008-a.html
...ca sa ai ce cugeta dupa aia :D |
Re: Cugetarile lu' Morghen
1 Attachment(s)
una mai veche dar de efect ...:lol::lol::lol:
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
asta da :D :lol::lol::lol:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Inca una faina de aseara:
"Asa rosie era evacuarea de la forja ca si puii de sobolani nou nascuti" Tromph scrie tu ca stii mai bine :lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
poate ca e off topic, dar nu pot sa rezist :))
dedicatie speciala pt morghen http://www.wreckedexotics.com/newpho...deos/022.shtml |
Re: Cugetarile lu' Morghen
a mai fost pus filmuletu asta pe forum undeva.
l-o vazut si morghen:-P |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
Cugetare de la Poze masini :lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Another:arrow: :lol::lol::lol::lol:
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
ooo romanie dulce romanie....scapate-ai de mine odata :)
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...48#post1603348 |
Re: Cugetarile lu' Morghen
ma intreb cum a urcat muntii saraca masina :D
mai porsche`u si ciclistii dopati erau acol :)) |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=p1qQU...eature=related |
Re: Cugetarile lu' Morghen
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Z drept cum o fost? numa ce l-ai trecut sau numa ce urma sa te treaca? :-)
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
:blink:bieton poza
io zic ca i-o inchis porcu' trasa la golf:lol: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
dupa cum se vede morghen fix se dadea la o parte..ce nu se vede in poza is aia cu steagurile de pe margine care fac semn la intarziati sa elibereze pista :D
glumeam..ii faina de tot |
Re: Cugetarile lu' Morghen
iepurele(vee-dub) mirosea exhaustu la porc...nu m-a trecut shi nu l-am trecut...acolo era shi acolo a ramas pana un pic mai tarziu unde lipsa interiorului, suspensiile pt pista, rollbaru shi scaunele sport din iepure NU shi-au spus cuvantul...dar pretena(Kg) shi jumate de casa(Kg) in portbagaj la porc sh-au spus cuvantu shi m-a trecut iepurele pe linie dreapta :)
sau sa fie faptu ca a fost prima tura pe circuit...?....yeaaaa!!...i'm a looser baby !!! woooohooooo !!! :) |
Re: Cugetarile lu' Morghen
:lol:....
stii reclama aia cu "am stat in fruntea tuturor"........... nu? :peace: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
pai aici e afinitatea...in ochii lumii "i'm a looser baby" ca "m-a trecut" io stiu ce cotarca...dar...in esentza...shi atunci in acel exact moment shi chiar shi acum...dupa mult timp shi multzi kilometri...inca..mi se falfaie in briza :)
ps: din 4-5 mashini care au trecut de mine 3 au ieshit in decor....shi daca citind aceste cuvinte vetzi auzi ushor fllllll-fllll-flllllll.....sa shtitzi ce e ;) |
Re: Cugetarile lu' Morghen
...steagul...?
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
nah klar :)
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
Quote:
|
Re: Cugetarile lu' Morghen
* About morghen
Oras Arad Interests none Occupation none * Signature The dream lives on with the Carrera. PORSCHE...there is NO substitute ! :lol::lol::lol: mah tu de cand nu tz-ai mai facut update ? la interests si la occupation ...ca o sa creada lumea ca ii ceva suspect cu tine ...:"tanar fara ocupatie detin Porsche''......;)8):twisted: |
Re: Cugetarile lu' Morghen
:arrow:
Quote:
Quote:
Tromp, n-ai putea sa urgentezi transformarea? ca te-as incepe yo, mai ales daca pun compresor pe bondar ...numa bun ai fi ca esti si 'nalt :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:16. |
- Copyright 2026 4Tuning