![]() |
Hyundai Coupe Special Edition
3 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...b8f2711bbe.jpg
Hyundai Coupe Special Edition Cu noul sau TSIII, Hyundai doreste sa ofere un Coupe special, si in acelasi timp nu foarte "exotic" in privinta pretului. Un spoiler mai impozant, patru tevi de esapament si jante de 17 inci, toate aceste schimbari transforma Coupe-ul editie speciala intr-o masina si mai agresiva. Suspensiile sunt de la Eibach. Tratamentul continua si la interior, unde finisajele sunt in stil metalic. Pentru un aspect cat mai sportiv, Hyundai Coupe a primit si un set de scaune sport. Sub capota se afla un motor 2.0L de 141 CP pe benzina. Varianta cu clima, scaune incalzite si cruise control costa 24800 euro. |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
E nasoala masina!
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Pretul nu mi se pare foarte mare ...
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
La pretul asta mai bine cumpar masina lui Nills .
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Nui cine stie ce ........imi place mai mult aia stock:evil:
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
e cam scump ptr un hyundai dar arata bine,
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
la 25.000 imi iau audi a6 si rupe norma....
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
arata bine alba dar pretul e prea mare !
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
pentru o masina noua pretul mi se pare accesibil ,nici modelul nu e urat cu toate ca din pozele astea nu vad mare diferenta de cel original...tevile sunt altfel si jantele sunt negre doar dar e acelasi model dar la capitolul performante.pt o masina sport are mari lipsuri..
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
slaba masina la asa bani mai bine iti iei Golf GTI sau Renault Megane Sport sau Seat Leon Cupra sigurul lucru cu care ai putea sa ii pacalesti pe cei din jur is cele 4 tevi care iar face sa creada ca are un motor tunat
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Eu zic k arata mai bine modelul vechi...asta`i mult prea scumpa...mai pun oleak si`mi i`au s2000 sau un 350z...Honda Civic Type-R din 2005...sunt alte si alte posibilitatzi...la banii astia...muuuult prea scumpa...ar merita undeva pe la 18.000 dar asha,in nici un caz.... :| 25.000 :shock::rolleyes2
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
O prinde bine albul.Mie chiar imi place masina.
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Masina nu e cine stie ce...
Pretzul e mare... Vorba lui Dan_stage, mai bine iei un Golf GTI, si are si vreo 59 de calutzi in plus... |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
mai bn un golf 3 sau 4 vr6 sau 5 r32 sau un GTI
orice numai HYUNDAI NUUUUUU !! e pacalealaaaaaa nu luati asa cv am avut prieteni carora le-a cazut cureazua de distributie la benzina si i-a distrus motoru asta la numai 1.433 km si reparatia a costat 1.100 euro . Fiindca a spart supapele , a distrus axa cu came , a a spart capacul culbutoarelor , si au crapat 3 pistoane asta pe autostrada la 150 kmh |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Ce slab este motorul?
Bleah "IL face praf in VW GTI". |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Nimic special care sa merite banii astia :rolleyes2 mai bine iti iei audi sau vw:lol:
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Quote:
on topic: din fata seamana cu laguna, pretul mi se pare prea mare.... nu ma incanta |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
slaba la 141 de cp. nu isi merita investitia.
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
face praf hyundaiu un vw gti ?? =))))) cred ca stai prost cu capu
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Interesanta masina ,.,,, dar raport calitate , pret , performante .... nu prea renteaza ... alternativele sunt multe si mult mai atractive ...
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
arata super bine....oricum e putin mai scumpa fiind editie limitata..d.ar pretul mi se pare "putin" cam exagerat...
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Quote:
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Masina asta era cea care trebuia sa fie in filmul Too fast too furios 4?? NU?? Avea bordul ala superb.
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Quote:
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Quote:
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
urate sunt farurile si motorizari ....slab
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Mey fratioare, ador masina asta de knd a aparut coupe-ul ala de prin 2000, DAR e enorm de scumpa pt k are doar 141 cp si motor de 2.0l, ceea ce inseamna consum mare si asigurare scumpa. Octavia 1.8 T costa 15500 euro noua si are 150 cai. iar golf 5 gti e 20000 si 200 cai. sunt multe exemple.... pakatd emasina k e frumoasa, dar propulsor slabutz
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
nebun mare prietenu lu crazynova ala..vezi frate poate avea dacie cu semn de hyundai..:D
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Quote:
Se vede ca ai 17 ani...dc a schimbat cu 1100 de euro si pistoane si distributie si axe si supape si a mai facut si un full de benzina inseamna ca hyundaiul este o masina extraordinar de ieftin de intretinut. cati prieteni ai carora li s-a intamplat treaba asta? |
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Ery ai prea mult timp liber ! La "1.433 km" nu era in garantie ? Nu e clar ca baietzasul se da si el interesant ?
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
nu e cine stie ce.... si la pretul asta.....
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
Da Luci..da cand mai vezi cate un cunoscator d'asta.....:)
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
la pretul asta cred ca gasesti ceva mult mai ok
|
Re: Hyundai Coupe Special Edition
nene e cam scumpa !!! pai cu banii astia......poti sa-ti iei alta de 100 de ori mati "Bullet Prof"
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:21. |
- Copyright 2026 4Tuning