Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7349-poze-masini-concediu.html)

Dari 16-08-05 19:49

Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
1 Attachment(s)
Bagati aici poze din concedii, din strainatati, toate de preferabil cu masini!
Spor! :P


Criss:daca se poate sa specificati si locatia si cat mai multe date despre masinile din poze

AR120CP 16-08-05 19:57

:shock: ....UAU :!: :!:

RCS. 16-08-05 19:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
:shock: ....UAU :!: :!:

..incearca sa fi mai explicit..nu de alta..dar sa nu inteleaga dari altceva..deci UAU la CE ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

AR120CP 16-08-05 19:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
:shock: ....UAU :!: :!:

..incearca sa fi mai explicit..nu de alta..dar sa nu inteleaga dari altceva..deci UAU la CE ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

UAU la.. :roll:

RCS. 16-08-05 20:03

...OK am inteles..UAU la AMG..!!!! :lol: :lol:

AR120CP 16-08-05 20:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
...OK am inteles..UAU la AMG..!!!! :lol: :lol:


Da ce credeai :?: :oops: :oops: Doar mi-s om insurat, la casa mea(de fapt nu prea e casa mea) :D :D

tristan 16-08-05 20:21

Faina.....nu baietzi? :lol:

AR120CP 16-08-05 20:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tristan\"
Faina.....nu baietzi? :lol:

Da, faina.. :dribble: :yes:

TEKIN 16-08-05 21:05

sincer nu prea ma ıntere ce masina ii da DARİ esti cam draguta-frumoasa :bunch: 8) cand faci o poza cu masina mea ??

RCS. 17-08-05 06:59

Pt Dari: ai zis ca ai o gramada de poze..pai eu nu vad decat una singura...sau restul nu trebuie sa le vedem ??? :lol: Vezi ca regulamentul acestui forum prevede ca pt a deschide un topic nou cu poze la inceput trebuie sa pui pe forum minim 5 (cinci) poze...deci stimabila d-soara :wink: ...asteptam si restul pozelor !!!

Dari 17-08-05 19:30

Re:
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"RCS.\"
Pt Dari: ai zis ca ai o gramada de poze..pai eu nu vad decat una singura...sau restul nu trebuie sa le vedem ??? :lol: Vezi ca regulamentul acestui forum prevede ca pt a deschide un topic nou cu poze la inceput trebuie sa pui pe forum minim 5 (cinci) poze...deci stimabila d-soara :wink: ...asteptam si restul pozelor !!!

oooooKKK!!!
Rad de ma dau pe spate! Hai mah, chiar asa pe fata?!?!
Poze, o sa pun, dar a trebuit sa le caut!
Aceea poza care de care sunteti atat de impresionati, e facuta la mare acus' cateva saptamani, dar e si cva funny legat de aceea masina! Era pe butuci!!! :P

Pt Tekin: Am deja poze cu masina ta, dar mai VREEEEAU!

Pozele umatoare sunt facute in Elvetia, anul trecut!

NEo007RX4 17-08-05 20:04

puneti si voi poze cu dacii ca masini straine vad in fiecare zi.

Dari 17-08-05 20:09

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
puneti si voi poze cu dacii ca masini straine vad in fiecare zi.

ok ,asta e destul de DACIE?

NEo007RX4 17-08-05 20:12

nu. asta nu e dacie. e un pontiac jegos cu motor de 5000 cmc si 100 cai... :lol:

Dari 17-08-05 20:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
nu. asta nu e dacie. e un pontiac jegos cu motor de 5000 cmc si 100 cai... :lol:

jegos my ass, ca l-am sters inainte de a ma urca pe el!!!! :lol:

Dari 19-08-05 19:27

Re:
 
1 Attachment(s)
Vad ca voi somati ,asa ca mai pun eu!

Poza din Grecia 2004.

AR120CP 19-08-05 19:30

UAU.. :!: :chew: :ciggy:

Dari 19-08-05 19:43

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
UAU.. :!: :chew: :ciggy:

Asta e si mai uau ,depinde daca e pe gustul vostru!
Poza e facuta in Franta!

Dari 19-08-05 19:46

Re:
 
1 Attachment(s)
Si din alt unghi!

AR120CP 19-08-05 19:46

Asta nu-i UAU :no:

Dari 19-08-05 20:03

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
Asta nu-i UAU :no:

Pai gusturile nu se discuta, dar poate asta e uau!

criss 19-08-05 20:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
Asta nu-i UAU :no:

Ba da,ii uau,uau,uau :poke:

AR120CP 19-08-05 20:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"criss\"
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
Asta nu-i UAU :no:

Ba da,ii uau,uau,uau :poke:


:2gun: :mrhappy:

NEo007RX4 19-08-05 22:52

dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D

criss 19-08-05 23:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D

Cum sa nu,sigur ca e bun dar atunci precizezi ce-i cu poza.

D-soara Dari se refera la poze facute in concediu,daca iti petreci concediul in Arad si pozezi masinile din Arad e logic sa le pui la \"Masinile din Arad\"

Dari 21-08-05 10:49

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
dar daca am facut concediu in arad, nui bun postu? :D

E bun cum sa nu, dar vad ca doar eu pun poze asa ca...

Poza din Germania!

aR99bMw 28-08-05 22:44

mda....astea nu's masini ma.....sa ajung in Arad.....sa pun niste poze cu masini ce le'am vazut pe la monte carlo si cann.....un lamborghini de am paralizat...tiuning.... :lol:

TEKIN 28-08-05 23:20

bah tu nu ai venit inca ???? calin sunt fete acolo ??? sau doar baieti :lol:

aR99bMw 31-08-05 17:30

5 Attachment(s)
niste poze.... :D

AR120CP 31-08-05 17:32

in sfarsit masini adevarate.

P.S Ai venit acasa ba :?:

aR99bMw 31-08-05 17:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
in sfarsit masini adevarate.

P.S Ai venit acasa ba :?:

da...is acas...

TEKIN 31-08-05 17:51

du te dracu :dribble: :drunk:

AR120CP 31-08-05 18:09

Trebe sa o punem de-o :drunk: :caffine:

tristan 31-08-05 18:20

Re:
 
la timisoara la lautari.... :woowoo:

morghen 31-08-05 20:07

ahhh stiu lamborghini ala...e a unui carnatz ce sta in monte carlo...tot timpu e la cazino frectzie ala. SLR-ul e intradevar o chestie...tre sa o punem de o intalnire cat mai repede !

aR99bMw 01-09-05 01:13

mai am poze da mi lene.... :D

criss 20-09-05 21:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
mai am poze da mi lene.... :D

Caline,hai ma mai lasa lenea aia,mai baga ceva poze sa spalam si noi ochiu' :raving:

krokobaur 04-07-09 13:42

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
10 Attachment(s)
Servus! citeva momente frumoase culese de prin Belgia si din Germania(Monschau) de la un event old cars.

intel23 08-07-09 12:48

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
2 Attachment(s)
ceva motor in Budapest cu o zi inainte de Sensation White...

Ali_ump 16-07-09 09:39

Re:
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Dari (Post 197272)
Asta e si mai uau ,depinde daca e pe gustul vostru!
Poza e facuta in Franta!

Vin si eu cu una serie mai noua :) Nu e din concedii dar cred ca merge ! Se plimba pe strazile din Piatra Neamt!
Cadillac DeVille , 1962, 6,400 cmc


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning