Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Intalnire 21 august 2005 Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/7331-intalnire-21-august-2005-suceava.html)

SV-05-YBG 16-08-05 08:31

Intalnire 21 august 2005 Suceava
 
Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).

Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate.

Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin.

sv-84-ADR 16-08-05 20:34

ar fi frumos la cetate
eu sunt pro Cetate
si de venit sper sa ajung
eu vreau numaidecat sa ajung
numai sa pot ca am putina treaba

SV-05-YBG 17-08-05 07:44

Ma gandesc ca sambata la 5 poti sa iti eliberezi o ora sa vii sa te intalnesti cu noi.

sv-84-ADR 17-08-05 14:35

mai YBG eu chiar vreau sa ajung
si sper sa ajung
sa nu crezi ca nu vreau

SV-05-YBG 17-08-05 14:37

Glumeam.

Hi Hi HI

SiLoTh 17-08-05 15:01

daca mai este vreun minor vin si eu

SV-05-YBG 17-08-05 15:23

Nu vad de ce nu ai veni. Te asteptam

SiLoTh 17-08-05 15:56

la odn jos?

SV-05-YBG 17-08-05 15:58

De ce nu citesti totul?

Quote:

Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).

Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate.

Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin.

SiLoTh 17-08-05 16:01

Re:
 
tre sa aduc si cotizatia?:P

SV-05-YBG 17-08-05 16:02

Stiu ca este o veste trista dar:

YEP

SiLoTh 17-08-05 16:03

10 lei noi, nu?

SV-05-YBG 17-08-05 16:04

da

SiLoTh 17-08-05 16:05

ok , o sa fiu prezent cu bicicleta:P

KAmikazee2005 17-08-05 16:36

si eu o sa fiu prezent! si vezi stef! pana la urma tot la cetate ne int! asa cum am vrut eu prima oara :)

Mantus_a 17-08-05 21:58

eu vin dar daca apare ceva il sun eu pe stefan

Nitr0 18-08-05 14:12

as fi vrut sa vin.. dar mai stau o sapt la mare... dar vine semecristian .. si va spune el cum a fost la constanta pe aeroport ;)

SiLoTh 19-08-05 09:25

ce a plouat azi noapte si ieri, sper sa nu se repete si maine

SV-05-YBG 20-08-05 08:32

Vedem ce facem.

sv-84-ADR 20-08-05 14:39

bai da eu aveam impresia ca 21 e sambata!
intalnirea de duminica?
najpa!
nu am cum sa vin!

SiLoTh 20-08-05 17:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sv-84-ADR\"
bai da eu aveam impresia ca 21 e sambata!
intalnirea de duminica?
najpa!
nu am cum sa vin!

intalnirea a fost , acum am venit de la ea

sv-84-ADR 20-08-05 17:57

si ai impresia ca eu nu am fost?
:)

golf II 21-08-05 09:20

pai a fost intalnirea sau nu?????ca vad k azi e 21???????????

golf II 21-08-05 09:21

da dupa cum a postat stefan e clar k a fost sambata.cum a fost????ce sa mai discutat???imi pare rau k nu am putut veni....

KAmikazee2005 21-08-05 10:02

nu a fost cine stie ce! a fost stef, cristi, siloth, eu, sv-84-adr, ovidiu pe la jumatatea intalnirii, mantus_a, si florin care avea bmw vax! in rest nimeni! asteptam ca sambata viitoare sa ne int la odn in numar cat mai mare, daca e posibil tot clubu ca sa vb despre cursa de pe 18!

golf II 21-08-05 13:19

K.ms mult.crek sambata viitoare voi fi si eu.crek sigur :lol:

SiLoTh 21-08-05 22:56

Re:
 
sambata viitoare din nou la odn :)

SV-05-YBG 22-08-05 13:07

Din nou la ODN. Ca nu prea ne-a incantat ideea de a asculta manele.

Vladutzzz_sv 22-08-05 18:31

ok...deci pana la urma ramane la odn sambata la 17:30?

SV-05-YBG 23-08-05 07:24

da

SiLoTh 23-08-05 11:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sv-84-ADR\"
si ai impresia ca eu nu am fost?
:)

nu prea va cunosc, sunt nou, de acu :shock:

SV-05-YBG 23-08-05 12:33

nici o problema. Ai tot timpul din lume. Asa este, mai greu la inceput

Nitr0 23-08-05 21:48

nici sapt asta nu pot veni ca is plecat in grecia.. poate imi ziceti daca stiti niste evenimente tuning pe acolo ca nu cred ca ma duc acolo sa vizitez mausolee :) ... apropo de bani... cred ca am sa ii dau direct lui semecristian ca si asa sta in bloc cu mine si e si casier

SV-05-YBG 24-08-05 07:36

Nici o problema. Ai sa vezi ceva masinutze fainutze in Grecia. Stiu ca baietii de acolo lucreaza fain.

SiLoTh 02-09-05 22:06

Re:
 
maine 3 septembrie la ora 5:30 la peco la odn ne intalnim? sau nu? :D

Low_Ridah 02-09-05 22:48

probabil k da ... Stefan nu a zis nimik k nu ne intalnim..... shi cred k ar fi cazul sa venim cat mai multi k sunt multe de discutat .......cursa e in 2 sapt shi noi nam vb nik ... trebuie sa ne organizam ... :twisted: :D

LaMishto 03-09-05 00:03

as vrea sa pot ajunge si eu. oricum, duminica sau luni sunt in SV si mi`ar face placere sa va cunosc (pe cei care nu`i stiu deja :P )

SV-05-YBG 03-09-05 07:51

Da. Intalnirea este la ora 5.30 la ODN. Sper sa ne vedem de data asta mai multi.


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning