Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Provocari La Curse (I)Legale (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/7292-provocari-curse-legale.html)

gsi_master 14-08-05 11:13

Provocari La Curse (I)Legale
 
astept ceva provocari bmw 325 vs ...

zarathustra 14-08-05 13:49

:twisted: dar da detalii

TheSinner2 14-08-05 15:42

te mananca? :) vez ca poate are cascheta nenea ala :))

gsi_master 18-08-05 06:29

numai cu mazda ta nu as face ca as arde gazul de pomana ca stiu ce e ala motor rotativ :) tu provoaca vr6,wrx,wrc, porche etc

gsi_master 18-08-05 06:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TheSinner2\"
te mananca? :) vez ca poate are cascheta nenea ala :))

no risk no fun asa ca....
numai de ala cu mocicleta sa nu dau

_M_ 23-08-05 14:20

BMW 325 diesel sau benzina? Cati cai?

SV-05-YBG 23-08-05 15:41

si eu as vrea ceva detalii
poate ne dam

HolySoul 31-08-05 20:37

pe mine ma tzine .. :D

RoKeRyTzA_VoPsIta 18-12-05 12:18

BMW 325 vs Opel Vectra 16 V
 
Parerea mea >>> un Vectra 16V nu are cum sa faca ursu' 325 decat daca bimmerul merge intr-un cilindru mai mult ca O/L-ul ... sau Astra GSI......neeeeee...BMW 325 better 8)

RoKeRyTzA_VoPsIta 18-12-05 12:22

neee...
 
Astra standard nu are ce sa faca la urs 325 sa fim seriosi 8)

RoKeRyTzA_VoPsIta 18-12-05 12:23

Am vazut o singura data sfi cu chip vs 325 si i-a dat vreo 2 masini...dar toata lumea le lauda in ultimul hal, oricum tractiunea fata e naspa...

CRyS` 20-12-05 23:56

Draga mea Rockeritza te`as ruga sa`tzi concentrezi toate ideile intr`un singur post!Next time..Delete!

CRyS` 12-03-06 19:38

Re: PROVOCARI IASI
 
Gata?Nimeni nu mai provoaca pe nimeni?:rolleyes2

durai 15-03-06 23:19

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by gsi_master
astept ceva provocari bmw 325 vs ...

mai baietel tu nu stii ce vorbesti.te astept cu 0 alfa 166 2.0 v6 turbo 24v

cryo 16-03-06 06:27

Re: PROVOCARI IASI
 
nu te lasa, mai insista :))

yacuza_style 14-08-06 03:54

Re: PROVOCARI IASI
 
ma baieti ma stati linistiti la locurile voastre sau dak nu ce a-ti zice de o provocare cu un mitsubishi evo 9 modificat cu 310 cp;) asa k stati linistiti. am suta in 5,6 sec. astept raspuns de la voi

-ZZ- 15-08-06 14:17

Re: PROVOCARI IASI
 
Hai ca ma dau eu si cu bmw-ul si cu alfa :???: ...unde cand si cum ?:???:

SFW 15-08-06 15:11

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by CRy_STy
Vreau sa vad masina!Azi sau maine!Seara pe Copou!Ce zici?


Posturile astea trebuie sterse si gata ... nici macar nu trebuie bagati in seama ... of .... nfs nfs nfs ... :no:

:bored: :bored: :bored: :ciggy:

yacuza_style 16-08-06 00:16

Re: PROVOCARI IASI
 
cand vrei cristy numa k sunt plekt vreo cateva zile din iasi dar oricum dak vrei sa o vezi trebuie sa si concurezi si apropo de ce spunea colegu de mai sus astea is provocari a la nfs, gandestet k un opel imi pupa urma asa k stai klm:arrow: ;)

yacuza_style 16-08-06 00:19

Re: PROVOCARI IASI
 
sau u probabil k vorbeai de fundatie stai relas nu au aia forta pt mine si nu prea au baietii sange de hakinnen in ei iti garantez

yamyra 16-08-06 16:07

Re: PROVOCARI IASI
 
Mai sa fie...crezi ca ai cea mai rapida masina din Iasi de ii subestimezi asa pe toti?
Spui ca baietii din fundatie nu au forta pentru tine......e bine ca nu ai bagat si fetele....
Daca tot esti asa de sigur pe cei 310 cai accepti o provocare? Sau nu vrei sa fii facut de o femeie?
Cand revii in Iasi astept raspunsul de la tine...

SFW 19-08-06 12:22

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by SFW
Posturile astea trebuie sterse si gata ... nici macar nu trebuie bagati in seama ... of .... nfs nfs nfs ... :no:

:bored: :bored: :bored: :ciggy:

CRy_STy ... spre ca ai inteles ca postul de mai sus nu iti era adresat tie ... adik ... cum ca postul tau ar trebui sters ... iti era adresat doar ca moderator ... :D

CRyS` 19-08-06 15:27

Re: PROVOCARI IASI
 
Nu sunt frate moderator!Daca Gratzian m`a sters din lista ce sa fac...sa modereze cei care sunt....sau care nu sunt!Ca daca eram de mult disparea topicu asta de 2 lei!

Hai hai...Gratzian,Gaby si care mai suntetzi mari moderatori pe aici....dormitzi?

yacuza_style 23-08-06 00:18

Re: PROVOCARI IASI
 
gat yamyra mam intors doar pt tine sa vedem ce pot face cu provocarea ta

yamyra 23-08-06 13:13

Re: PROVOCARI IASI
 
Dar daca ti-o iei tu si incepi sa plangi te pot scoate la un pahar de Zuzu? :)

La sfarsitul saptamanii viitoare daca vrei ne intalnim si vedem daca vei mai fi de accord sa te dai.
Si cred ca ar da mai bine daca i-ai trata pe toti ca pe prieteni....vad ca iti place sa ii iei de sus pe toti cei de pe forum.....vei avea mai multe de castigat daca nu vei mai fi asa ingamfat

yacuza_style 24-08-06 00:13

Re: PROVOCARI IASI
 
gata gata sunt serios nu ma mai atacati fratilor. am glumit si yo putin. sper sa ma ierti cristi char dak nush ce am facut dar totusi yamyra dak miai da un id tias spune exact cum sta treaba.

ZyZ 24-08-06 12:58

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by yacuza_style (Post 530123)
gata gata sunt serios nu ma mai atacati fratilor. am glumit si yo putin. sper sa ma ierti cristi char dak nush ce am facut dar totusi yamyra dak miai da un id tias spune exact cum sta treaba.

Poate daca ai lasa agatatul pe forum si te-ai concentra la masina pe care o conduci ti-ai da seama ca sunt mai multe masini care se aduna in fundatie si care-ti pot da mucul oricand si in orice conditii. Si ca sa te fac sa intelegi mai bine, afla ca undeva in Nicolina zace vai de capul lui un Audi S2 preparat, cu 400cp, cutie sport secventiala si tractiune integrala. Asta pe langa faptul ca mai avem si noi niste STi-uri, acolo...Plus ca nu stiu cum se face dar masina ta n-am vazut-o in Iasi. Poate ai gresit cumva site-ul si cautai sentimente.ro...? Yamyra, respect...bravo.

yacuza_style 24-08-06 17:22

Re: PROVOCARI IASI
 
gata ma am inteles. dar oricum provocarea yamirei ramane in picioare.si fii sigur k nu am gresit locatia si masina mea zace pe undeva prin tatarasi si chiar poate am sa te invit sa o vezi si chgiar sa o probezi asta dak nu imi iau un mlr asa pt orice eventualitate ca sa fie treaba buna;) :bat:

SFW 24-08-06 17:31

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by yacuza_style (Post 530949)
gata ma am inteles. dar oricum provocarea yamirei ramane in picioare.si fii sigur k nu am gresit locatia si masina mea zace pe undeva prin tatarasi si chiar poate am sa te invit sa o vezi si chgiar sa o probezi asta dak nu imi iau un mlr asa pt orice eventualitate ca sa fie treaba buna;) :bat:


Pai ce masina ai ... ca sa stim si noi ... ca daca nu, nu putem provoca fara sa stim daca avem macar cea mai mica sansa ....

yacuza_style 24-08-06 17:33

Re: PROVOCARI IASI
 
un evo 9 dak te uiti mai sus am dat niste detalii

SFW 24-08-06 17:35

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by yacuza_style (Post 530963)
un evo 9 dak te uiti mai sus am dat niste detalii

n-am vazut ...
Pai eu nu te provoc atunci ... :D

cristi_407 25-08-06 10:20

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by yacuza_style (Post 530963)
un evo 9 dak te uiti mai sus am dat niste detalii

Pai te asteptam la Buzau..Suntem curiosi sa vedem un Evo in actiune..

slip 25-08-06 13:46

Re: PROVOCARI IASI
 
*X*X*X*X*X*X*X
Edit by CRyS`


salut crys ;)

Vladutzzz_sv 25-08-06 21:51

Re: PROVOCARI IASI
 
Cristi incepi si tu sa faci provocari? :)
Credeam ca vrei sa aplanezi discutia si sa ii lasi pe baieti ( fete) sa discute mai departe pe pm.....oricum abia astept yamyra vs yacuza_style :)))

CRyS` 26-08-06 08:08

Re: PROVOCARI IASI
 


Copiii acuma cata gluma-panarama ia va rog frumos terminatzi ca ma apuc acus si fac scandal sus la conducere!

CRyS` 26-08-06 18:47

Re: PROVOCARI IASI
 
!@#$%^(*&^%+_)(

ZyZ 29-08-06 15:25

Re: PROVOCARI IASI
 
Quote:

Originally Posted by yacuza_style (Post 530949)
gata ma am inteles. dar oricum provocarea yamirei ramane in picioare.si fii sigur k nu am gresit locatia si masina mea zace pe undeva prin tatarasi si chiar poate am sa te invit sa o vezi si chgiar sa o probezi asta dak nu imi iau un mlr asa pt orice eventualitate ca sa fie treaba buna;) :bat:

Daca ma inviti vin cu cea mai mare placere sa vad masina. Si poate pana o schimbi cu mlr (ce-o fi ala, ca nu am percutat), imi schimb si eu Sciroccou' cu un Impreza WRX STI FQ sau mai bine un Zonda, ca sa nu fie discutii :))

CRyS` 02-09-06 08:52

Re: PROVOCARI IASI
 
:peace: De acum cateva zile sunt din nou :chainsaw: moderator!Asa ca avetzi grija copii-copilasi-copilandri :paper: ca duc dosaru la CNAS!!!:boxing:

Si inca ceva!Sa va vad in strada ca m`am saturat de :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah: gura mare ce suntetzi!Hai Yacuzza sa`tzi vedem masina ce poate face daca tot provoci!


Hop si eu ! Provoc orice DIESEL de 75 CP!

Vladutzzz_sv 03-09-06 01:05

Re: PROVOCARI IASI
 
BV BV BV Cristi
Asteptam sa inceapa oleak curatenia de toamna pe topicurile de pe aici ca e jaleeee......

yacuza_style 03-09-06 01:08

Re: PROVOCARI IASI
 
la orice ora sunt gata numai in seara asta nu k tre sa schimb setu de cauciucuri dar de maine im ready


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2024 4Tuning