![]() |
E21 - proiect ...
Salut tuturor impatimitii de bmw-uri. Sa va pove in mare despre proiectul meu mi-am luat recent un e21 umflat la aripi in germania gen m3 ursulet mi-am luat un motor v8 4l 290hp sa-l pun sus. sper sa reusesc sa- l pun cat mai repede sa ma dau cu el. am sa pun si poze cu el si cu toate etapele prin care va trece.
|
Re: E21 - proiect ...
m60 sau m62 ?pastrezi cutia automata ?... ce baie de ulei vei folosi ?
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
Te gandesti ca-i prea joasa sau? |
Re: E21 - proiect ...
Multa bafta!Astept sa vad despre ce e vorba
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
Poze !!!!!!:!::!::!:
|
Re: E21 - proiect ...
pai arunca pozele sa vada si ochii nostrii despre ce e vorba!salut
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
de 323i.....
|
Re: E21 - proiect ...
sal nu vrei pise de e21 alpina,cautama bmw4life86-mess
|
Re: E21 - proiect ...
am franele de e21 alpina de323,punte spate cu duiscuri,fuzete fata cu discuri ventilate,etrieri cu 2 pistonase cautama 0761979002
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
Sunt destul de multumit de faptul ca s-a gasit cineva in sfarsit sa investeasca intr-un e21, pentru ca de e30 sunt satul. Cat despre evolutia proiectului, o sa o urmaresc cu un mare interes. |
Re: E21 - proiect ...
a trecut ceva timp... crezi k a facut ceva ?:)) bafta si sa ma contrazice proprietaru cu poze daca a reusit..
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
Bafta la proiect, o sa ai mult de munca. |
Re: E21 - proiect ...
Mie mi se pare mai suspect sa postati pe un topic din 2008...
|
Re: E21 - proiect ...
Quote:
|
Re: E21 - proiect ...
Poate ca pana acum a reusit sa finalizeze proiectul ... :D
|
Re: E21 - proiect ...
vb de un proiect... dar o poza macar cu masina ...sa vedem pe ce se face proiectul ... asa pot sa zic ca fac pe lostunul pe care il am in curte il fac de curse:))dar el nici o jumate de metru nu a fost mijcat din loc
|
Re: E21 - proiect ...
Pe o caroserie ca asta, pentru a monta un v8 trebuie sa ai foarte mult habar legat de tot ceea ce inseamna E21, si nu numai ...
La prima strigare ma cam indoiesc de reusita proiectului, dar cine stie. :D |
Re: E21 - proiect ...
Eu chiar nu mai pot knd aud astfel de SF-uri,mai ales knd este vorba de E21,mai bn s-ar posta anunturi cu mezeluri decat astfel de aberatii.......imi cer scz ptr o postare poate dura........
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:01. |
- Copyright 2026 4Tuning