Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle Piry VS tng & kickass || Round One (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/7277-battle-piry-vs-tng-and-kickass-round-one.html)

Piry 13-08-05 04:11

Battle Piry VS tng & kickass || Round One
 
De luni intru in concediu si o sa am si eu cateva ore in plus la dispozitie.
cerintele mele sunt: prima data TNG dupa aceea kickass, oricine se poate retrage oricand, voi alegeti masina (tng si kickass) dar o vreau la rezolutie minim 1280 width, nu postati masina pina nu va anunt ca am terminato si eu, pool-ul incepe dupa ce primele 2 rezultate vor fii postate, castigatorul are o bere de la mine cand vin la bucuresti.

deocamdata atat, astept replyuri din partea lui tng iar dupa aceea kickass.

apropo ba soarec mic cu gura mare ma poti provoca si tu.

timp de lucru: (sincer) vreo 2-3 saptamani. eu nu am nici o vina daca am alte chestii mult mai importante de facut mai ales ca e vorba de bani 8)

let's get it on.

kickass 13-08-05 04:26

ou..kay. de luni in colo am si eu ceva timp liber si facemm no problem, dar nu o putem lungi pe 2-3sapt ca lunea cealalta plec din tara :joy:

kickass 13-08-05 04:56

2 Attachment(s)
eu propun masina asta.. si o facem din ambele poziti cu aceasi modificati (body kit,roti,paint job....)

Piry 13-08-05 11:32

na ma si mai zici ca nu esti batut in cap.
serios macar ai citit ce am scris? am zis ca prima data cu tng si poza minim 1280 PIXELI LATIME. ok ok ... lasa ca este vreme sa fac battle si cu tine pleaca linistit din tara.

tng 13-08-05 12:04

OK
raman pozele postate de kickass, Piry ?

are ceva daca lucrez la 800x600 ?

timp de lucru 2-3 sapt ?e bine

Piry 13-08-05 12:06

1280! NEAPARAT

tng 13-08-05 12:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
1280! NEAPARAT

Suntem la magicmanu cumva ? :D
Hai mey man, ce naiba,daca nu gasesc material la rezolutia aia ?
800x600 e destul de buna oricum

Piry 13-08-05 12:12

vrei sa gasesc eu?

tng 13-08-05 12:17

Pozele puse de kickass sunt de rezolutie 1024
Tu zici sa lucram in 1280 ?
Deci nu lucram pe pozele lu` kickass? :?

kickass 13-08-05 17:40

piry.. daca te uiti la ce ora am postat poate intelegi dc. am gresit rezolutia :roll: acuma numai am vazut ca sunt la 1024x.....
nu am inteles ideea cu \"intai fac cu tng\" :confused2

Piry 13-08-05 18:01

pentru ca tu pleci si pentru ca el o zis prima oara ca ma provoaca.

voi puteti sa lucrati pe pozele astea doua dar eu refuz.

tng, stiu ca stii linkul, intra si cauta o poza de aici http://www.autogaleria.pl/tapety/

tng 13-08-05 22:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
...voi puteti sa lucrati pe pozele astea doua dar eu refuz.

yo ma apuc sa lucrez la astea 2 poze dar cum facem daca tu le refuzi ? :?
edit: sau vrei sa aleg eu o poza de acolo la 1200 rezolutie

yo nu am materiale de 1200 rez.daca vrei 1024 .. daca nu,sorry

tng 14-08-05 14:44

1 Attachment(s)
dupa lungi cautari am gasit ceva bun zic eu.
un opel vectra de 1200 rezolutie.

chiar in 1200 rez trebuie lucrata? :?

merge poza?

Piry 14-08-05 15:10

nu stiu de ce ti-o luat atat si \"indelungate cautari\" cand pe adresa care ti-am dat-o eu numa selectezi ce marca de masnina vrei, si sub poze scrie 800x600 1024x768 1280x960 ... era foarte usor.

si hai ca las si de la mine, rezultatul poate fii postat in orice rezolutie.

atunci ramane poza asta. bafta.

tng 14-08-05 15:15

ok
timp de lucru 2 saptamani ?
sa postam amandoi in acceasi zi, adica in 28 august
O sa facem un topic separat atunci, cu poll (voturi)
E bine?

Piry 14-08-05 15:20

nu mai, eu poate termin maine masina, poate peste 3 saptamani.

intelegi? nu trebuie sa stam in cele 2 saptamani se poate si mai repede si mai tarziu.

tng 14-08-05 15:24

pai ca sa stiu si yo cand si cum ma apuc.
zi asa o data de finalizare macar.
la sf saptamanii?pe vineri ?
e bine?

Piry 14-08-05 15:25

ma nu mai fii asa pisalog in **** mea !

lucra acolo ca avem vreme sa tot postam rezultatele pina anu viitor.

nu ai frica ca daca cumva termin imediat te anunt si pe tine ca am terminat ca sa stii.

tng 15-08-05 16:06

am facut 85% !

tng 17-08-05 00:50

hai mey Piry,zi in ce stadiu esti cu masina? :suspiciou

Piry 17-08-05 00:52

nu cred ca asta te priveste.

tng 17-08-05 00:54

Quote:

daca cumva termin imediat te anunt si pe tine ca am terminat ca sa stii.
Oi fi si tu vreun VIP si yo nu stiam? :?

Vreau sa stiu cam cat la % ai facut,nu ti-am cerut altceva.

Piry 17-08-05 00:55

peste 70%

tng 19-08-05 19:05

i'm waiting ....

tng 21-08-05 13:55

pe 17 august ai zis ca ai facut 70 %.
azi e 21 august, chiar nu ai avut timp sa o termini....ce draq :evil:

Piry 21-08-05 17:04

de exemplu de ieri am fost plecat, inainte am sosit. plus ca nu-ti doresc eu sa ai de lucru cat am eu, oricum asta ma bucura ca doar fac bani. trebe sa-mi intelegi modul meu dificil de viata si ca pentru mine prioritare is sanatatea, banii si dupa aia distractia.

asta ii distractie, lasa ca avem vreme nu ne grabeste nimeni, o sa fac.

tng 22-08-05 00:43

sunt nerabdator :P :)
asteptam........ :bored: :chuckel:

tng 26-08-05 23:34

hai bey piry, ce vrei sa scoti din masina aia , racheta?
stai si tu intr-o noapte 2-3-4h si finalizeaza cei 30% ramasi si posteaza odata....
:roll:

soricelu 27-08-05 01:58

:inyourfac :weirdface mai piry da tu in cat timp faci o mashina? :weirdface :inyourfac

io nu am zis nimik ... :headfones :giggle:

Piry 27-08-05 02:26

in 68,52 de saptamani.

salut

kickass 27-08-05 12:22

:poke:

RA_2fast4u 05-09-05 14:07

Posted: Sat Aug 13, 2005 4:11 am Post subject: Battle Piry VS tng & kickass || Round One ...asta e primul post, au am crezut ca s-a sters topicul si cand ma uit era inca aicea neschimbat :| haideti mai fratilor ce naiba...o luna la o masina?

Piry 05-09-05 14:09

dute ma si taci, vorbesti fara sa stii, eu am povestit cu TNG pe messenger asa ca lasa-ma odata stau cat vreau nu cat zici tu.

tng 05-09-05 14:11

da, se face o luna de cand s-a facut topicul.
eu miercuri (7 septembrie) postez masina.
nu mai astept.. ce draq.. :evil:

RA_2fast4u 05-09-05 14:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
dute ma si taci, vorbesti fara sa stii, eu am povestit cu TNG pe messenger asa ca lasa-ma odata stau cat vreau nu cat zici tu.

ba tu esti culmea ma omule!!!! de unde draku sa stiu eu ca domnia ta a vorbit cu nu stiu cine pe mess!!! nu puteai sa ziki aicea: mai trebuie sa lucrez la masina care acum o luna era in stadiu de 70% si nu voi posta nu mai cam peste x timp!!! wtf, te bagi si tu in seama :evil:

Piry 05-09-05 14:31

eu ma bag in seama? pe topicul unde EU cu TNG facem battle, EU ma bag in seama, bravo

nu vreau sa zic cand o termin, defapt nici nu stiu plus ca de atunci nu am mai deschis nici macar odata fisieru nu ca as lucra in fiecare zii pe el.

va rog nu va mai bagati in treaba MEA si vedeti-va de treaba voastra, nu vad unde scrie ca eu trebe sa termin masina in 2 zile sau 2 ani.

iar tu TNG te dezavantajezi doar daca postezi masina, asa ca go ahead.

RA_2fast4u 05-09-05 14:37

Re: Battle Piry VS tng & kickass || Round One
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
De luni intru in concediu si o sa am si eu cateva ore in plus la dispozitie.
cerintele mele sunt: prima data TNG dupa aceea kickass, oricine se poate retrage oricand, voi alegeti masina (tng si kickass) dar o vreau la rezolutie minim 1280 width, nu postati masina pina nu va anunt ca am terminato si eu, pool-ul incepe dupa ce primele 2 rezultate vor fii postate, castigatorul are o bere de la mine cand vin la bucuresti.

deocamdata atat, astept replyuri din partea lui tng iar dupa aceea kickass.

apropo ba soarec mic cu gura mare ma poti provoca si tu.

timp de lucru: (sincer) vreo 2-3 saptamani. eu nu am nici o vina daca am alte chestii mult mai importante de facut mai ales ca e vorba de bani 8)

let's get it on.

asta a fost primul post...si hai sa terminam cu faza asta, poate pana la anu o sa fie si pe topicu asta ceea ce trebuie si ceea pentru ce a fost cret!!

Piry 05-09-05 14:41

da, asta eu am zis da eu ziceam de o regula oficiala, odata ce eu fac o regula pentru mine, normal ca o pot si incalca. e' las ca o so termin

tng 05-09-05 20:34

Quote:

TNG te dezavantajezi doar daca postezi masina, asa ca go ahead.
da man asa-i.
am inteles si ceea ce am vb pe mess dar imi piere chefu daca nu se va intampla curand. :roll:

Piry 05-09-05 23:26

:hug: las'ca trece :hug:


All times are GMT +2. The time now is 16:10.

- Copyright 2026 4Tuning