![]() |
Battle Piry VS tng & kickass || Round One
De luni intru in concediu si o sa am si eu cateva ore in plus la dispozitie.
cerintele mele sunt: prima data TNG dupa aceea kickass, oricine se poate retrage oricand, voi alegeti masina (tng si kickass) dar o vreau la rezolutie minim 1280 width, nu postati masina pina nu va anunt ca am terminato si eu, pool-ul incepe dupa ce primele 2 rezultate vor fii postate, castigatorul are o bere de la mine cand vin la bucuresti. deocamdata atat, astept replyuri din partea lui tng iar dupa aceea kickass. apropo ba soarec mic cu gura mare ma poti provoca si tu. timp de lucru: (sincer) vreo 2-3 saptamani. eu nu am nici o vina daca am alte chestii mult mai importante de facut mai ales ca e vorba de bani 8) let's get it on. |
ou..kay. de luni in colo am si eu ceva timp liber si facemm no problem, dar nu o putem lungi pe 2-3sapt ca lunea cealalta plec din tara :joy:
|
2 Attachment(s)
eu propun masina asta.. si o facem din ambele poziti cu aceasi modificati (body kit,roti,paint job....)
|
na ma si mai zici ca nu esti batut in cap.
serios macar ai citit ce am scris? am zis ca prima data cu tng si poza minim 1280 PIXELI LATIME. ok ok ... lasa ca este vreme sa fac battle si cu tine pleaca linistit din tara. |
OK
raman pozele postate de kickass, Piry ? are ceva daca lucrez la 800x600 ? timp de lucru 2-3 sapt ?e bine |
1280! NEAPARAT
|
Re:
Quote:
Hai mey man, ce naiba,daca nu gasesc material la rezolutia aia ? 800x600 e destul de buna oricum |
vrei sa gasesc eu?
|
Pozele puse de kickass sunt de rezolutie 1024
Tu zici sa lucram in 1280 ? Deci nu lucram pe pozele lu` kickass? :? |
piry.. daca te uiti la ce ora am postat poate intelegi dc. am gresit rezolutia :roll: acuma numai am vazut ca sunt la 1024x.....
nu am inteles ideea cu \"intai fac cu tng\" :confused2 |
pentru ca tu pleci si pentru ca el o zis prima oara ca ma provoaca.
voi puteti sa lucrati pe pozele astea doua dar eu refuz. tng, stiu ca stii linkul, intra si cauta o poza de aici http://www.autogaleria.pl/tapety/ |
Re:
Quote:
edit: sau vrei sa aleg eu o poza de acolo la 1200 rezolutie yo nu am materiale de 1200 rez.daca vrei 1024 .. daca nu,sorry |
1 Attachment(s)
dupa lungi cautari am gasit ceva bun zic eu.
un opel vectra de 1200 rezolutie. chiar in 1200 rez trebuie lucrata? :? merge poza? |
nu stiu de ce ti-o luat atat si \"indelungate cautari\" cand pe adresa care ti-am dat-o eu numa selectezi ce marca de masnina vrei, si sub poze scrie 800x600 1024x768 1280x960 ... era foarte usor.
si hai ca las si de la mine, rezultatul poate fii postat in orice rezolutie. atunci ramane poza asta. bafta. |
ok
timp de lucru 2 saptamani ? sa postam amandoi in acceasi zi, adica in 28 august O sa facem un topic separat atunci, cu poll (voturi) E bine? |
nu mai, eu poate termin maine masina, poate peste 3 saptamani.
intelegi? nu trebuie sa stam in cele 2 saptamani se poate si mai repede si mai tarziu. |
pai ca sa stiu si yo cand si cum ma apuc.
zi asa o data de finalizare macar. la sf saptamanii?pe vineri ? e bine? |
ma nu mai fii asa pisalog in **** mea !
lucra acolo ca avem vreme sa tot postam rezultatele pina anu viitor. nu ai frica ca daca cumva termin imediat te anunt si pe tine ca am terminat ca sa stii. |
am facut 85% !
|
hai mey Piry,zi in ce stadiu esti cu masina? :suspiciou
|
nu cred ca asta te priveste.
|
Quote:
Vreau sa stiu cam cat la % ai facut,nu ti-am cerut altceva. |
peste 70%
|
i'm waiting ....
|
pe 17 august ai zis ca ai facut 70 %.
azi e 21 august, chiar nu ai avut timp sa o termini....ce draq :evil: |
de exemplu de ieri am fost plecat, inainte am sosit. plus ca nu-ti doresc eu sa ai de lucru cat am eu, oricum asta ma bucura ca doar fac bani. trebe sa-mi intelegi modul meu dificil de viata si ca pentru mine prioritare is sanatatea, banii si dupa aia distractia.
asta ii distractie, lasa ca avem vreme nu ne grabeste nimeni, o sa fac. |
sunt nerabdator :P :)
asteptam........ :bored: :chuckel: |
hai bey piry, ce vrei sa scoti din masina aia , racheta?
stai si tu intr-o noapte 2-3-4h si finalizeaza cei 30% ramasi si posteaza odata.... :roll: |
:inyourfac :weirdface mai piry da tu in cat timp faci o mashina? :weirdface :inyourfac
io nu am zis nimik ... :headfones :giggle: |
in 68,52 de saptamani.
salut |
:poke:
|
Posted: Sat Aug 13, 2005 4:11 am Post subject: Battle Piry VS tng & kickass || Round One ...asta e primul post, au am crezut ca s-a sters topicul si cand ma uit era inca aicea neschimbat :| haideti mai fratilor ce naiba...o luna la o masina?
|
dute ma si taci, vorbesti fara sa stii, eu am povestit cu TNG pe messenger asa ca lasa-ma odata stau cat vreau nu cat zici tu.
|
da, se face o luna de cand s-a facut topicul.
eu miercuri (7 septembrie) postez masina. nu mai astept.. ce draq.. :evil: |
Re:
Quote:
|
eu ma bag in seama? pe topicul unde EU cu TNG facem battle, EU ma bag in seama, bravo
nu vreau sa zic cand o termin, defapt nici nu stiu plus ca de atunci nu am mai deschis nici macar odata fisieru nu ca as lucra in fiecare zii pe el. va rog nu va mai bagati in treaba MEA si vedeti-va de treaba voastra, nu vad unde scrie ca eu trebe sa termin masina in 2 zile sau 2 ani. iar tu TNG te dezavantajezi doar daca postezi masina, asa ca go ahead. |
Re: Battle Piry VS tng & kickass || Round One
Quote:
|
da, asta eu am zis da eu ziceam de o regula oficiala, odata ce eu fac o regula pentru mine, normal ca o pot si incalca. e' las ca o so termin
|
Quote:
am inteles si ceea ce am vb pe mess dar imi piere chefu daca nu se va intampla curand. :roll: |
:hug: las'ca trece :hug:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:10. |
- Copyright 2026 4Tuning