Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Koenigseder Infiniti FX35 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/72521-koenigseder-infiniti-fx35.html)

Ed_Crane_1983 27-03-08 14:51

Koenigseder Infiniti FX35
 
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...ba612bbaec.jpg
Koenigseder Infiniti FX35

Kitul exterior de la Koenigseder e menit sa scoata din multime un model oricum impunator: Infiniti FX. Modificarile sunt de efect si implica bara fata, bara spate, pragurile, evacuarea si jantele de 22 de inci. Pretul kitului variaza intre 8475$ si 15430$, in functie de dotarile incluse. Varianta de top a acestuia include si un set de jante cromate de 22".

Japo 27-03-08 15:23

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Sincer... f urat :lol:

Geo_F L G 27-03-08 15:27

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
frumusel kitul dar se pute si mai bine!nu credeti?

CataNOS 27-03-08 15:39

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
infect............

raptorx88x 27-03-08 17:06

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
sincer....mai frumoasa e stock decat cu kitul asta....

xtrim 27-03-08 17:11

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Din fatza seamana cu Hyundai Santa Fe ......Nu ... ? Arata ok .....

darkeddy 27-03-08 17:16

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
urata...:sad:

Razvychi 27-03-08 17:23

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
vrajeala. ii facut pe calc sau mai ales jantele is pe calc modificate...nusht ce imagini ati pus si cat is d reale..in rest masina ii fff urata..

RUDY20140TDI 27-03-08 17:43

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Da Fata este infecta dar spatele pare frumusel.
Jantele mi se pare mie sau sunt modificate din comp?:yikes:

shu.lee 27-03-08 17:47

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
sunt de aceeasi parere, jantele sigur nu sint reale si intradevar foart urat

carmaniac 27-03-08 18:00

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
super nasoala...parca e santa fe...infecta

Lukyan 27-03-08 18:34

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
masina asta incepe extraordinar de urat da se termina doar frumos...:| wtf

ovydioo 27-03-08 18:46

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
de ce sa dai bani pe un kit care-ti face masina mai urata? nici la o dacie 1310 cu nr de IF si nike pe luneta nu i-as pune o grila de-aia

RED BULL 21 27-03-08 18:47

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
mai bine o lasi stock ce fata are spatele hai ca mai merge (ati vazut chayenne tunat de la hofele)pai ala a e frumos si stock si tunat de orice firma nu conteaza.......................insa nu prea am vazut kituri pentru infiniti

UNLORD 27-03-08 19:02

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Chiar au reusit sa poceasca o masina frumoasa!

SI_FLR 27-03-08 19:09

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
cam urata ...

crazy-unique 27-03-08 19:36

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
zici k e trabant,urat l-au facut

Adisor26 27-03-08 20:02

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
urata rau, mai ales bara fata pacat de masina:sad:

gunball 27-03-08 20:10

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
fata mai ales e super naspa, spatele ala e prea iesit in afara, per total urat

Bogdan_ozzy 27-03-08 22:01

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Spatele nu imi prea place.. ,fata mai merge .. si pretul .. cam umflat.

stefi_2212 27-03-08 23:05

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
batjocora, e mai misto stock de 1000 de ori, pacat de ea ca au nasolit-o asa:evil:

dRR-XWX 27-03-08 23:43

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
singurul lucru care e cat de cat frumos ... sunt jantele... restul.... kitch :-) ... foarte urat...

emy_brabus 28-03-08 01:48

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Merita ceva mai frumos....cred ca daca m-as stradui, mi-ar iesi ceva mai interesant:D

nea_gogu_de_la_gaze 28-03-08 07:21

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
nu mi se pare prea reusit :(

adut 28-03-08 08:20

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
jantele photoshop
fatza.....zici ca e vapor
spatele super tare deci la spate chiar a iesit bine

Fixius 28-03-08 08:42

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
arata foarte bine masina, cu noul loock :D dar jantele's criminale :D

maryusdanyel 28-03-08 09:58

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
URAT!!!
zici ca e facut in fundu' gradinii!

Snapy_xxl 28-03-08 10:17

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Paint shop toata ziua....Totusi, jantele sunt frumoase...

Dr3adLorD 28-03-08 11:00

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
foarte urat in fatza. spatele e frumos si jantele

lucian ion 28-03-08 11:45

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
urat rau .....................

F.E.A.R 28-03-08 14:54

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
... masina stock o "cacariseste" pe asta... lol... e urata rau...

P.S >>> pentru cine a pus pozele astea... nu mai puneti frate poze modificate pe calculator...

Big_85 28-03-08 15:41

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
dintr-o parte arata super bine dar cand il vezi din fata si din spate...cam lasa de dorit.

dan_stage28 28-03-08 20:25

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
e urata bine HONDA CRV NEW MODEL RULES la toate capitolele

mad_aurel 29-03-08 00:08

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
nu mi se pare chiar asa urata, pe cum se spune

ArCaDa 29-03-08 01:43

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Mai bine una stock decat rapciuga asta...chiar ca e urat cu spume....

VWluci 29-03-08 13:28

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
din fata parca zici ca e un SUV american!

cipricipri 29-03-08 14:06

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
Jantele sunt beton , arata mai agresiva !:chainsaw:

Marius_mym89 29-03-08 20:36

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
imi place spatele...

law_concept07 29-03-08 23:19

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
mi se pare cam uratzika... ea ca masina stock e super, partea din spate e frumushika dar fatza are o linie nu tocmai placuta si seamana cu santa Fe... grila daca o lasa stock si o croma era super . Unui SUV nu ii sta bine cu un bodykit, mult mai bine ii sta cu unele parti cromte gen manere, oglinzi, jenti

________________________________________

in curand .... www.cromtuning.ro

Platinum Squirrel 30-03-08 02:36

Re: Koenigseder Infiniti FX35
 
executata excelent da' kitul e sub orice critica. nu se potriveste deloc cu designul masinii.


All times are GMT +2. The time now is 20:01.

- Copyright 2026 4Tuning