![]() |
Koenigseder Infiniti FX35
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...ba612bbaec.jpg
Koenigseder Infiniti FX35 Kitul exterior de la Koenigseder e menit sa scoata din multime un model oricum impunator: Infiniti FX. Modificarile sunt de efect si implica bara fata, bara spate, pragurile, evacuarea si jantele de 22 de inci. Pretul kitului variaza intre 8475$ si 15430$, in functie de dotarile incluse. Varianta de top a acestuia include si un set de jante cromate de 22". |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Sincer... f urat :lol:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
frumusel kitul dar se pute si mai bine!nu credeti?
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
infect............
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
sincer....mai frumoasa e stock decat cu kitul asta....
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Din fatza seamana cu Hyundai Santa Fe ......Nu ... ? Arata ok .....
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
urata...:sad:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
vrajeala. ii facut pe calc sau mai ales jantele is pe calc modificate...nusht ce imagini ati pus si cat is d reale..in rest masina ii fff urata..
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Da Fata este infecta dar spatele pare frumusel.
Jantele mi se pare mie sau sunt modificate din comp?:yikes: |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
sunt de aceeasi parere, jantele sigur nu sint reale si intradevar foart urat
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
super nasoala...parca e santa fe...infecta
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
masina asta incepe extraordinar de urat da se termina doar frumos...:| wtf
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
de ce sa dai bani pe un kit care-ti face masina mai urata? nici la o dacie 1310 cu nr de IF si nike pe luneta nu i-as pune o grila de-aia
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
mai bine o lasi stock ce fata are spatele hai ca mai merge (ati vazut chayenne tunat de la hofele)pai ala a e frumos si stock si tunat de orice firma nu conteaza.......................insa nu prea am vazut kituri pentru infiniti
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Chiar au reusit sa poceasca o masina frumoasa!
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
cam urata ...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
zici k e trabant,urat l-au facut
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
urata rau, mai ales bara fata pacat de masina:sad:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
fata mai ales e super naspa, spatele ala e prea iesit in afara, per total urat
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Spatele nu imi prea place.. ,fata mai merge .. si pretul .. cam umflat.
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
batjocora, e mai misto stock de 1000 de ori, pacat de ea ca au nasolit-o asa:evil:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
singurul lucru care e cat de cat frumos ... sunt jantele... restul.... kitch :-) ... foarte urat...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Merita ceva mai frumos....cred ca daca m-as stradui, mi-ar iesi ceva mai interesant:D
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
nu mi se pare prea reusit :(
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
jantele photoshop
fatza.....zici ca e vapor spatele super tare deci la spate chiar a iesit bine |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
arata foarte bine masina, cu noul loock :D dar jantele's criminale :D
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
URAT!!!
zici ca e facut in fundu' gradinii! |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Paint shop toata ziua....Totusi, jantele sunt frumoase...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
foarte urat in fatza. spatele e frumos si jantele
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
urat rau .....................
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
... masina stock o "cacariseste" pe asta... lol... e urata rau...
P.S >>> pentru cine a pus pozele astea... nu mai puneti frate poze modificate pe calculator... |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
dintr-o parte arata super bine dar cand il vezi din fata si din spate...cam lasa de dorit.
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
e urata bine HONDA CRV NEW MODEL RULES la toate capitolele
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
nu mi se pare chiar asa urata, pe cum se spune
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Mai bine una stock decat rapciuga asta...chiar ca e urat cu spume....
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
din fata parca zici ca e un SUV american!
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
Jantele sunt beton , arata mai agresiva !:chainsaw:
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
imi place spatele...
|
Re: Koenigseder Infiniti FX35
mi se pare cam uratzika... ea ca masina stock e super, partea din spate e frumushika dar fatza are o linie nu tocmai placuta si seamana cu santa Fe... grila daca o lasa stock si o croma era super . Unui SUV nu ii sta bine cu un bodykit, mult mai bine ii sta cu unele parti cromte gen manere, oglinzi, jenti
________________________________________ in curand .... www.cromtuning.ro |
Re: Koenigseder Infiniti FX35
executata excelent da' kitul e sub orice critica. nu se potriveste deloc cu designul masinii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:01. |
- Copyright 2026 4Tuning