Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   User Group pentru bicilete ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/72393-user-group-bicilete.html)

raulito 26-03-08 14:01

User Group pentru bicilete !
 
-pote pare ceva stupid dar daca se poate sa se faca si asa ceva :oops:

ERY 27-03-08 14:00

Re: User Group pentru bicilete !
 
Un usergroup poate fii infiintat dar sa aiba un nr minim de membrii..nu 2..3.;)

TFK 27-03-08 14:11

Re: User Group pentru bicilete !
 
daca e ma bag si eu;)

alexcump 27-03-08 18:44

Re: User Group pentru bicilete !
 
Ma bag si eu de ce nu

mihai88 27-03-08 19:10

Re: User Group pentru bicilete !
 
pana una alta vezi ca ai mancat o litera(hint-c):))))))

EaGle 27-03-08 20:58

Re: User Group pentru bicilete !
 
Pai cred ca toti avem biciclete :roll: 37.070 de membri

Ingerasul99 27-03-08 20:59

Re: User Group pentru bicilete !
 
eu unu o am dezmembrata in garaj

kirin 27-03-08 23:20

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by ERY (Post 1450468)
Un usergroup poate fii infiintat dar sa aiba un nr minim de membrii..nu 2..3.;)

care e nr minim de membrii ?unde se poate aplica o cerere,ceva de genul (cred ca asta il interesa pe baiat)

ERY 28-03-08 10:04

Re: User Group pentru bicilete !
 
PM lui ZoliaT

pHlow 28-03-08 11:21

Re: User Group pentru bicilete !
 
o sa se ajunga sa se faca group si pt boxeri/chiloti normali.. ce treaba au bicicletele cu un forum de tuning si motorsport?

Maskatu 28-03-08 17:03

Re: User Group pentru bicilete !
 
Lol pHlow... ai dreptate si tu... dar vor copiii sa aiba si ei un usergrup pentru ce se pricep mai bine... biciclete :D :rolleyes2

Bogdan_ozzy 28-03-08 17:14

Re: User Group pentru bicilete !
 
Pentru role? ma bag si eu .. gata hai sa nu mai fim rai :)) ( pHlow , Maskatu ) :)) sa vedem ce se hotaraste :P

pHlow 28-03-08 18:09

Re: User Group pentru bicilete !
 
nu e vb de rautate... e pur si simplu rational.. adica toate grupurile create au legatura directa cu MOTORsport... pe cand bicicletele?! De ce nu si grup pt marca de sosete preferata sau marca de blugi..
pt asa ceva e forumul urbanrider ....

ERY 28-03-08 19:22

Re: User Group pentru bicilete !
 
Baietii au venit cu o propunere....nu cu o hotarare ;)

Maskatu 28-03-08 21:40

Re: User Group pentru bicilete !
 
Poate ca baietii si-au pus mintea la contributie si s-au gandit la biciclete cu motor :lol:

raulito 29-03-08 14:34

Re: User Group pentru bicilete !
 
Daca se poate face sa se spuna un numar de membri necesar si sa posteze fiecare care doreste sa se bage:D

Maskatu 29-03-08 20:32

Re: User Group pentru bicilete !
 
Eu sunt primul :lol: cand eram mic am cazut dupa bicicleta si miam julit jumatate de fatza pe pietris... mi-a luat toata vacanta de vara sa imi revin... uimitor acum nu mai am nici un semn... deci eu propun BMX ceva :lol:

TFK 31-03-08 17:52

Re: User Group pentru bicilete !
 
eu am mai zis ma bag si oricum is primu:P care am zis ca ma bag X-(
ps: plz faceti-l ca aia din orasul ala fac intalniri etc;)

Billy c25xe 03-04-08 00:12

Re: User Group pentru bicilete !
 
Ma bag si eu cu bestia mea , dacia bicicletelor , DHS :lol:

eMH 06-04-08 23:16

Re: User Group pentru bicilete !
 
Eu am o bicicleta First Bike,decat ma mai joc cu ea (stat in roata de fata/spate,etc) da' totusi nu am putut sa o las in pace,i-am pus alte foi,alte pinioane,frane pe disc fata/spate (la inceput avea pe tamburi) ghidon lat,si jante duble :D

26WRC 06-04-08 23:19

Re: User Group pentru bicilete !
 
DHS rulzzz :D

Maskatu 07-04-08 09:01

Re: User Group pentru bicilete !
 
o sa se duca de rapa forumul asta daca o sa introducem grupuri gen:
-BMX rider
-First bike rider
-Member of dolls
-my first blow/bang
-i love pupets
................

eMH 07-04-08 12:58

Re: User Group pentru bicilete !
 
Perfect,daca nu esti de acord cu user-group-ul bicicletelor,nu te inscrii ;)


O alta idee ar fi sa cerem voie sa intram in grupul "2 roti"... (zic si eu...)

TFK 07-04-08 13:00

Re: User Group pentru bicilete !
 
sau ideea lui ND-04-SPD sa bage la 2 Roti si biciclete ca doar is pe doua roti.

Maskatu 07-04-08 13:02

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by ND-04-SPD (Post 1470832)
Perfect,daca nu esti de acord cu user-group-ul bicicletelor,nu te inscrii ;)


O alta idee ar fi sa cerem voie sa intram in grupul "2 roti"... (zic si eu...)

prietene, aici este forum de MASINI, chestii cu motoare.. cilindrii... volan.. dupa cum am zis... e cam aberant. Ideea cu 2 roti ar fii plauzibila, dar sa fie de acord domnii moderatori!

eMH 07-04-08 13:22

Re: User Group pentru bicilete !
 
pai de aia am precizat sa CEREM VOIE si in legatura cu cilindrii,volan,si ce ai mai zis tu acolo,cu grupul "virtual tuning" cum ramane ?? Sau cu Design Team...

TFK 07-04-08 13:27

Re: User Group pentru bicilete !
 
bai eu as zice sa ii spunem domnului administrator chestia aceasta;) ca doar e administrator , moderatorii nu au ce face:P

eMH 07-04-08 13:29

Re: User Group pentru bicilete !
 
Bun,si acum cine ii da PM lu' ZoliaT ? :D sau celui care ofera aprobarile pt grupul "2 roti" :)

Maskatu 07-04-08 13:37

Re: User Group pentru bicilete !
 
sa ii dea domnul raulito care a facut aceasta cerere, sau cine doreste acest lucru.... asta daca nu o sa fie luata in gluma cererea :lol:

TFK 07-04-08 13:38

Re: User Group pentru bicilete !
 
eu... ce va e frica ca va da BAN?

eMH 07-04-08 13:40

Re: User Group pentru bicilete !
 
Nu e vorba de ban,nu ar avea motiv,dar la fel cum a spus si maskatu,riscam sa creada ca glumim...

TFK 07-04-08 13:48

Re: User Group pentru bicilete !
 
lasa lasa am zis in PM ca fara gluma sau vrajeala...

Billy c25xe 07-04-08 14:00

Re: User Group pentru bicilete !
 
Foarte buna ideea , sper sa accepte cererea.:D

TFK 07-04-08 14:06

Re: User Group pentru bicilete !
 
sper dar nu stim oricum ar fi zuper super da ca ar vrea;)

26WRC 07-04-08 14:52

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by Maskatu (Post 1470944)
sa ii dea domnul raulito care a facut aceasta cerere, sau cine doreste acest lucru.... asta daca nu o sa fie luata in gluma cererea :lol:

cum li s-a aprobat cererea colectinarilor de machete se va aproba si asta;):lol:

eMH 07-04-08 14:57

Re: User Group pentru bicilete !
 
corect !!

Si zicea cineva aici ca ii pentru copii asta cu biciclete,dar atunci ala cu "masinutele de jucarie" pt cine e ?? 8-}

EaGle 07-04-08 16:15

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1471099)
cum li s-a aprobat cererea colectinarilor de machete se va aproba si asta;):lol:

Vezi nu intrece limita cum faci de obicei;) ! Noi avem sectiune, am muncit s-o obtinem si inca muncim! Nu oricine cheltuie sute/mii de roni pentru niste masinute in miniatura ..asta implica pasiune si are legatura cu masiniile! Repet, daca se face u-groupul cu biciclete, automat o sa fie sute de join-uri la grup...toti 37.000 de membrii avem biciclete...ar fi inuman si fara logica !

Quote:

ZoliaT: dar usergrup pt bicilete chiar nu o sa fac
ZoliaT: exista grupu 2roti
E de ajuns?

TFK 07-04-08 16:20

Re: User Group pentru bicilete !
 
adicaaaa, 2Roti e si pt. Biciclete?

EaGle 07-04-08 16:29

Re: User Group pentru bicilete !
 
Daca esti destul de destept...vorbesti cu un raprezentant:)
In fine...eu nu-mi mai bat capul cu voi, faceti ce vreti, succes;)

eMH 07-04-08 16:30

Re: User Group pentru bicilete !
 
eram sigur,insa cei din grupul 2 roti,din cate am inteles eu,vor doar motociclete si scutere...


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning