![]() |
User Group pentru bicilete !
-pote pare ceva stupid dar daca se poate sa se faca si asa ceva :oops:
|
Re: User Group pentru bicilete !
Un usergroup poate fii infiintat dar sa aiba un nr minim de membrii..nu 2..3.;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
daca e ma bag si eu;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
Ma bag si eu de ce nu
|
Re: User Group pentru bicilete !
pana una alta vezi ca ai mancat o litera(hint-c):))))))
|
Re: User Group pentru bicilete !
Pai cred ca toti avem biciclete :roll: 37.070 de membri
|
Re: User Group pentru bicilete !
eu unu o am dezmembrata in garaj
|
Re: User Group pentru bicilete !
Quote:
|
Re: User Group pentru bicilete !
PM lui ZoliaT
|
Re: User Group pentru bicilete !
o sa se ajunga sa se faca group si pt boxeri/chiloti normali.. ce treaba au bicicletele cu un forum de tuning si motorsport?
|
Re: User Group pentru bicilete !
Lol pHlow... ai dreptate si tu... dar vor copiii sa aiba si ei un usergrup pentru ce se pricep mai bine... biciclete :D :rolleyes2
|
Re: User Group pentru bicilete !
Pentru role? ma bag si eu .. gata hai sa nu mai fim rai :)) ( pHlow , Maskatu ) :)) sa vedem ce se hotaraste :P
|
Re: User Group pentru bicilete !
nu e vb de rautate... e pur si simplu rational.. adica toate grupurile create au legatura directa cu MOTORsport... pe cand bicicletele?! De ce nu si grup pt marca de sosete preferata sau marca de blugi..
pt asa ceva e forumul urbanrider .... |
Re: User Group pentru bicilete !
Baietii au venit cu o propunere....nu cu o hotarare ;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
Poate ca baietii si-au pus mintea la contributie si s-au gandit la biciclete cu motor :lol:
|
Re: User Group pentru bicilete !
Daca se poate face sa se spuna un numar de membri necesar si sa posteze fiecare care doreste sa se bage:D
|
Re: User Group pentru bicilete !
Eu sunt primul :lol: cand eram mic am cazut dupa bicicleta si miam julit jumatate de fatza pe pietris... mi-a luat toata vacanta de vara sa imi revin... uimitor acum nu mai am nici un semn... deci eu propun BMX ceva :lol:
|
Re: User Group pentru bicilete !
eu am mai zis ma bag si oricum is primu:P care am zis ca ma bag X-(
ps: plz faceti-l ca aia din orasul ala fac intalniri etc;) |
Re: User Group pentru bicilete !
Ma bag si eu cu bestia mea , dacia bicicletelor , DHS :lol:
|
Re: User Group pentru bicilete !
Eu am o bicicleta First Bike,decat ma mai joc cu ea (stat in roata de fata/spate,etc) da' totusi nu am putut sa o las in pace,i-am pus alte foi,alte pinioane,frane pe disc fata/spate (la inceput avea pe tamburi) ghidon lat,si jante duble :D
|
Re: User Group pentru bicilete !
DHS rulzzz :D
|
Re: User Group pentru bicilete !
o sa se duca de rapa forumul asta daca o sa introducem grupuri gen:
-BMX rider -First bike rider -Member of dolls -my first blow/bang -i love pupets ................ |
Re: User Group pentru bicilete !
Perfect,daca nu esti de acord cu user-group-ul bicicletelor,nu te inscrii ;)
O alta idee ar fi sa cerem voie sa intram in grupul "2 roti"... (zic si eu...) |
Re: User Group pentru bicilete !
sau ideea lui ND-04-SPD sa bage la 2 Roti si biciclete ca doar is pe doua roti.
|
Re: User Group pentru bicilete !
Quote:
|
Re: User Group pentru bicilete !
pai de aia am precizat sa CEREM VOIE si in legatura cu cilindrii,volan,si ce ai mai zis tu acolo,cu grupul "virtual tuning" cum ramane ?? Sau cu Design Team...
|
Re: User Group pentru bicilete !
bai eu as zice sa ii spunem domnului administrator chestia aceasta;) ca doar e administrator , moderatorii nu au ce face:P
|
Re: User Group pentru bicilete !
Bun,si acum cine ii da PM lu' ZoliaT ? :D sau celui care ofera aprobarile pt grupul "2 roti" :)
|
Re: User Group pentru bicilete !
sa ii dea domnul raulito care a facut aceasta cerere, sau cine doreste acest lucru.... asta daca nu o sa fie luata in gluma cererea :lol:
|
Re: User Group pentru bicilete !
eu... ce va e frica ca va da BAN?
|
Re: User Group pentru bicilete !
Nu e vorba de ban,nu ar avea motiv,dar la fel cum a spus si maskatu,riscam sa creada ca glumim...
|
Re: User Group pentru bicilete !
lasa lasa am zis in PM ca fara gluma sau vrajeala...
|
Re: User Group pentru bicilete !
Foarte buna ideea , sper sa accepte cererea.:D
|
Re: User Group pentru bicilete !
sper dar nu stim oricum ar fi zuper super da ca ar vrea;)
|
Re: User Group pentru bicilete !
Quote:
|
Re: User Group pentru bicilete !
corect !!
Si zicea cineva aici ca ii pentru copii asta cu biciclete,dar atunci ala cu "masinutele de jucarie" pt cine e ?? 8-} |
Re: User Group pentru bicilete !
Quote:
Quote:
|
Re: User Group pentru bicilete !
adicaaaa, 2Roti e si pt. Biciclete?
|
Re: User Group pentru bicilete !
Daca esti destul de destept...vorbesti cu un raprezentant:)
In fine...eu nu-mi mai bat capul cu voi, faceti ce vreti, succes;) |
Re: User Group pentru bicilete !
eram sigur,insa cei din grupul 2 roti,din cate am inteles eu,vor doar motociclete si scutere...
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning