Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Meeting Dacia (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/72378-meeting-dacia.html)

tygi_one 26-03-08 12:17

Meeting Dacia
 
sambata asta la ora 19:30 ne-am decis sa ne strangem cativa de pe forum sa mai schimbam 2 vorbe cine vede topicul si vrea sa vina: E Bine Venit !! asa ca nu va sfiiti
Loc de intalnire : jos in port o sa fie dacii multe asa ca o sa va dati seama :D

considerati topicul ca o condica asa ca dati un ”up” cei care ati citit si veniti

RobertRFG 26-03-08 12:22

Re: Meeting Dacia
 
uppppppp
sunt prezent cu bolidu

Dan TBCuuu 27-03-08 11:14

Re: Meeting Dacia
 
uppppp si io cu TBC-u ;)
poate mai facem si io liniutza:D , sper sa fim cat mai multi!!!

Sirius 27-03-08 22:02

Re: Meeting Dacia
 
up
pot sa vin si eu??:D:D

Dan TBCuuu 27-03-08 22:48

Re: Meeting Dacia
 
se vor speria astia cu passatu' lu mamica si cu golfu lu tata cnd vor vedea asa d multe dacii :shock:
sa speram ca vom fi cat mai multi!!!:twisted:

ciprian_the_1 29-03-08 16:30

Re: Meeting Dacia
 
o sa vin si eu sa semnez condica

Snapy_xxl 30-03-08 10:15

Re: Meeting Dacia
 
S-a mai facut ceva aseara?

Dan TBCuuu 30-03-08 10:26

Re: Meeting Dacia
 
da s-a mai facut!!
daca vrei sa vii ne strangem si in seara asta

Snapy_xxl 30-03-08 10:28

Re: Meeting Dacia
 
Ieri n-am fost in Braila...Nu pot sa promit nimic..:( :(

RobertRFG 30-03-08 18:20

Re: Meeting Dacia
 
scuze baietzi ca nu am reusit sa ajunh aseara poate ajung in seara asta ca vad ca se face si in seara asta...(trouble with the car)

Snapy_xxl 31-03-08 17:08

Re: Meeting Dacia
 
Ceva poze sau de data asta nu?

Dan TBCuuu 03-04-08 22:45

Re: Meeting Dacia
 
bai baieti, nu ne mai intalnim si weekend-u asta????

RobertRFG 05-04-08 12:18

Re: Meeting Dacia
 
eu unu sunt prezent sigur weekendu asta....

iMAGiNE 10-04-08 03:36

Re: Meeting Dacia
 
Am trecut si eu pe acolo... era YULu cu clapeta deschisa... :) L-am salutat din mers si am trecut mai departe!

Dan TBCuuu 15-04-08 17:42

Re: Meeting Dacia
 
bai baieti!!!!! nu mergem si noi la liniutze ????
chiar daca nu ne dam macar sa mergem asa mai multi sa facem o figura frumoasa!!!!

Dan TBCuuu 07-08-08 01:59

Re: Meeting Dacia
 
baieti, ce ziceti sambata de o adunare asa mai maricica prin port??
sa mai marim putin gasca....:-)

iMAGiNE 10-08-08 03:14

Re: Meeting Dacia
 
Si uite ca a fost adunarea! :D


All times are GMT +2. The time now is 01:03.

- Copyright 2026 4Tuning