![]() |
Meeting Dacia
sambata asta la ora 19:30 ne-am decis sa ne strangem cativa de pe forum sa mai schimbam 2 vorbe cine vede topicul si vrea sa vina: E Bine Venit !! asa ca nu va sfiiti
Loc de intalnire : jos in port o sa fie dacii multe asa ca o sa va dati seama :D considerati topicul ca o condica asa ca dati un ”up” cei care ati citit si veniti |
Re: Meeting Dacia
uppppppp
sunt prezent cu bolidu |
Re: Meeting Dacia
uppppp si io cu TBC-u ;)
poate mai facem si io liniutza:D , sper sa fim cat mai multi!!! |
Re: Meeting Dacia
up
pot sa vin si eu??:D:D |
Re: Meeting Dacia
se vor speria astia cu passatu' lu mamica si cu golfu lu tata cnd vor vedea asa d multe dacii :shock:
sa speram ca vom fi cat mai multi!!!:twisted: |
Re: Meeting Dacia
o sa vin si eu sa semnez condica
|
Re: Meeting Dacia
S-a mai facut ceva aseara?
|
Re: Meeting Dacia
da s-a mai facut!!
daca vrei sa vii ne strangem si in seara asta |
Re: Meeting Dacia
Ieri n-am fost in Braila...Nu pot sa promit nimic..:( :(
|
Re: Meeting Dacia
scuze baietzi ca nu am reusit sa ajunh aseara poate ajung in seara asta ca vad ca se face si in seara asta...(trouble with the car)
|
Re: Meeting Dacia
Ceva poze sau de data asta nu?
|
Re: Meeting Dacia
bai baieti, nu ne mai intalnim si weekend-u asta????
|
Re: Meeting Dacia
eu unu sunt prezent sigur weekendu asta....
|
Re: Meeting Dacia
Am trecut si eu pe acolo... era YULu cu clapeta deschisa... :) L-am salutat din mers si am trecut mai departe!
|
Re: Meeting Dacia
bai baieti!!!!! nu mergem si noi la liniutze ????
chiar daca nu ne dam macar sa mergem asa mai multi sa facem o figura frumoasa!!!! |
Re: Meeting Dacia
baieti, ce ziceti sambata de o adunare asa mai maricica prin port??
sa mai marim putin gasca....:-) |
Re: Meeting Dacia
Si uite ca a fost adunarea! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:03. |
- Copyright 2026 4Tuning