![]() |
Bmw e36 325i coupe : dj-ice
3 Attachment(s)
va salut, de curand am achizitionat un e36 coupe...motor 2500cmc 192cp, piele, incalzire scaune, volan sport, amortizoare sport bilstein....restu mai urmeaza...
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
super masina.dar ce ai de gand sa faci cu taxa de inmatriculare?din cate stiu eu dai vreo 6500 de euro.cand esti hotarat sa o scoti la o cursa,te astept.
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
salut ...frumoasa foc pisica , mi se pare k am vazut-o zilele astea prin oras dar nush sigur dak a ta era sau o confund.Sa o stapanesti sanatos si fara incidente !!bafta !
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
frumoasa masina bv;)
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
despre taxa...o sa mai iau nr de germania deocamdata sa vedem ce se voteaza ptr 1 iulie..daca nu e ceva convenabil...direct bulgaria cat despre cursa...sapt asta vreau sa schimb ulei bujii si alte consumabile...dupa care iesim :) |
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
multumesc la toti ptr urari
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Am tot bmw,525 diesel E39.cand esti pregatit,da-mi un semn si ne vedem.
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
foarte frumosa salbatica sa o stapanesti sanatos! ce pot spune1 poate ne vedem la liniutza sau o plimbare pe bulevard! dupa ce imi au si eu a 2 a pisicutza :D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
sal,colegule,am si eu un seat leon din 2003 1.8l turbo ,cand te simti pregatit da mi un msj pe privat si vedem cat alearga pisica aia salbatica a ta
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
am acceptat ca asa sunt eu obisnuit sa nu ma dau la fund....chiar daca stiam ca e vb de o dif de 15-20 de cp...dar s-a adeverit ca diferenta e mai mare:)) felicitari inca o data |
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
colegu ,tot respectul k te ai dat,si eu ma dadeam k imi place daca eram in locul tau,stiam k am mai multi cai decat tine si vroiam sa stiu cum imi sta masina acum.bafta in continuare,dak vrei pot sa vb cu niste baieti care au masini la 180-200cp
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
deocamdata nu ma dau....am facut cateva schimburi de consumabile...si vreau sa ma duc la tester cu ea...sa vad ce mai are nevoie...apoi vreau chip si sa schimb filtru de aer ca e plin si bujiile....eu astept un play legal....stii ceva? |
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
sunt invidios pe voi astia cu peste 150 de cai.....ma ofticati rau..:(
io nu am atatia...nu mai ma joc.....:(( |
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
dar te-ai bagat in joc gig ca acum sa zici ca ''nu te mai joci''???;););)
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
:D:lol:
io poate ma joc cu lopatica in nisip...;) |
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
1 Attachment(s)
filmuletz drift scurt
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
frumos domle ...frumos...felicitari ! nice drift :D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
am vazut pisicutza pe viu azi:d...frumoasa sa o stapanesti sanatos...;)
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
frumoasa pisica! zi-mi sincer cat ai dat acolo in germ pe ea, ca vreau sa imi iau si eu una la vara :D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
stiu de mobile.de! ca si eu ma uit p'acolo, dar eram curios cu cat ai luat-o daca se poate pe privat! pt ca am gasit f ieftine dar nu imi inspira incredere
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
sa fie din parcuri si numele parcului sa sune a german...ca sunt multi turcaleti acolo
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
stiu nene ca aduc si eu masini din germania, si stiu faza cu turci/rusi/arabi:D
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
pai bai "nene" la ce ma mai intrebi????
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
te intreb ca ma intereseaza si pe mine cat ai dat pe ea :) ca na, sunt parcuri cu nume nemtesc dar sunt tinute de turci! eu am gasit pe mobile in jur de 1000-1500 euro pisici bune la parcuri nemtesti! da' acu nu stiu de posesoru parcului! ma interesa si pe mine, daca vrei sa ti secret imi poti zice pe prv, daca nu vrei .. nu-mi zice asta e!
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
masina este parcata mai mereu pe Unirii!!!vis-a-vis de Biblioteca Judeteana!!
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
|
Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
Quote:
|
Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
Alooooo Luci!!! Ce mai face matza ??? ceva poze ne mai pui si noua !
bafta !! |
Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
Quote:
|
Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
:(... matza hiberneaza ......din cauza la RAR....nu stiu cat dureaza sa o fac
|
Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
1 Attachment(s)
sa nu credeti ca am murit....
BORBET pe pisica |
| All times are GMT +2. The time now is 08:06. |
- Copyright 2026 4Tuning