Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Bmw e36 325i coupe : dj-ice (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/72275-bmw-e36-325i-coupe-dj-ice.html)

dj_ice 25-03-08 19:37

Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
3 Attachment(s)
va salut, de curand am achizitionat un e36 coupe...motor 2500cmc 192cp, piele, incalzire scaune, volan sport, amortizoare sport bilstein....restu mai urmeaza...

siadimet 25-03-08 21:14

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
super masina.dar ce ai de gand sa faci cu taxa de inmatriculare?din cate stiu eu dai vreo 6500 de euro.cand esti hotarat sa o scoti la o cursa,te astept.

keemo 25-03-08 21:18

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
salut ...frumoasa foc pisica , mi se pare k am vazut-o zilele astea prin oras dar nush sigur dak a ta era sau o confund.Sa o stapanesti sanatos si fara incidente !!bafta !

W Y P 27-03-08 08:12

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
frumoasa masina bv;)

dj_ice 30-03-08 15:20

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by siadimet (Post 1446328)
super masina.dar ce ai de gand sa faci cu taxa de inmatriculare?din cate stiu eu dai vreo 6500 de euro.cand esti hotarat sa o scoti la o cursa,te astept.

nu mai stiu ce masina ai....nu am mai fost de mult acasa...ultima oara aveai loganul....

despre taxa...o sa mai iau nr de germania deocamdata sa vedem ce se voteaza ptr 1 iulie..daca nu e ceva convenabil...direct bulgaria

cat despre cursa...sapt asta vreau sa schimb ulei bujii si alte consumabile...dupa care iesim :)

dj_ice 30-03-08 15:21

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
multumesc la toti ptr urari

siadimet 30-03-08 22:10

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Am tot bmw,525 diesel E39.cand esti pregatit,da-mi un semn si ne vedem.

bz_22_fxf 03-04-08 09:05

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
foarte frumosa salbatica sa o stapanesti sanatos! ce pot spune1 poate ne vedem la liniutza sau o plimbare pe bulevard! dupa ce imi au si eu a 2 a pisicutza :D

TIGER Cupra/GTC 04-04-08 09:53

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
sal,colegule,am si eu un seat leon din 2003 1.8l turbo ,cand te simti pregatit da mi un msj pe privat si vedem cat alearga pisica aia salbatica a ta

dj_ice 05-04-08 13:23

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by TIGER Cupra/GTC (Post 1464943)
sal,colegule,am si eu un seat leon din 2003 1.8l turbo ,cand te simti pregatit da mi un msj pe privat si vedem cat alearga pisica aia salbatica a ta

:)) ciao tyger....felicitari ptr seara aia....ce sa zic...fuge cupra ta...bv
am acceptat ca asa sunt eu obisnuit sa nu ma dau la fund....chiar daca stiam ca e vb de o dif de 15-20 de cp...dar s-a adeverit ca diferenta e mai mare:))
felicitari inca o data

TIGER Cupra/GTC 05-04-08 14:19

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
colegu ,tot respectul k te ai dat,si eu ma dadeam k imi place daca eram in locul tau,stiam k am mai multi cai decat tine si vroiam sa stiu cum imi sta masina acum.bafta in continuare,dak vrei pot sa vb cu niste baieti care au masini la 180-200cp

dj_ice 06-04-08 16:19

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by TIGER Cupra/GTC (Post 1467477)
colegu ,tot respectul k te ai dat,si eu ma dadeam k imi place daca eram in locul tau,stiam k am mai multi cai decat tine si vroiam sa stiu cum imi sta masina acum.bafta in continuare,dak vrei pot sa vb cu niste baieti care au masini la 180-200cp


deocamdata nu ma dau....am facut cateva schimburi de consumabile...si vreau sa ma duc la tester cu ea...sa vad ce mai are nevoie...apoi vreau chip si sa schimb filtru de aer ca e plin si bujiile....eu astept un play legal....stii ceva?

gigi galagie 08-04-08 14:52

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
sunt invidios pe voi astia cu peste 150 de cai.....ma ofticati rau..:(
io nu am atatia...nu mai ma joc.....:((

W Y P 08-04-08 16:56

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
dar te-ai bagat in joc gig ca acum sa zici ca ''nu te mai joci''???;););)

gigi galagie 08-04-08 21:01

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
:D:lol:
io poate ma joc cu lopatica in nisip...;)

dj_ice 09-04-08 23:32

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
1 Attachment(s)
filmuletz drift scurt

keemo 10-04-08 00:21

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
frumos domle ...frumos...felicitari ! nice drift :D

W Y P 11-04-08 12:07

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
am vazut pisicutza pe viu azi:d...frumoasa sa o stapanesti sanatos...;)

dolb 11-04-08 12:11

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
frumoasa pisica! zi-mi sincer cat ai dat acolo in germ pe ea, ca vreau sa imi iau si eu una la vara :D

dj_ice 11-04-08 22:09

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1479096)
frumoasa pisica! zi-mi sincer cat ai dat acolo in germ pe ea, ca vreau sa imi iau si eu una la vara :D

mobile.de si o sa vezi preturile

dolb 11-04-08 23:09

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
stiu de mobile.de! ca si eu ma uit p'acolo, dar eram curios cu cat ai luat-o daca se poate pe privat! pt ca am gasit f ieftine dar nu imi inspira incredere

dj_ice 12-04-08 13:56

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
sa fie din parcuri si numele parcului sa sune a german...ca sunt multi turcaleti acolo

dolb 12-04-08 19:55

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
stiu nene ca aduc si eu masini din germania, si stiu faza cu turci/rusi/arabi:D

dj_ice 12-04-08 22:53

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
pai bai "nene" la ce ma mai intrebi????

dolb 12-04-08 23:05

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
te intreb ca ma intereseaza si pe mine cat ai dat pe ea :) ca na, sunt parcuri cu nume nemtesc dar sunt tinute de turci! eu am gasit pe mobile in jur de 1000-1500 euro pisici bune la parcuri nemtesti! da' acu nu stiu de posesoru parcului! ma interesa si pe mine, daca vrei sa ti secret imi poti zice pe prv, daca nu vrei .. nu-mi zice asta e!

W Y P 15-04-08 21:35

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
masina este parcata mai mereu pe Unirii!!!vis-a-vis de Biblioteca Judeteana!!

dj_ice 15-04-08 22:24

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by mihaywyp (Post 1486550)
masina este parcata mai mereu pe Unirii!!!vis-a-vis de Biblioteca Judeteana!!

Lucrez la Atlassib si acolo am biroul:) dar tu nu ai motor de 525? jantele alea pe cat sunt si intreb daca le vinzi....si de ce nu ai pastrat septaru`??? :)) io stau in insula...suntem vecini...nu stai in bloc cu zugravu?

W Y P 16-04-08 20:34

Re: mi-am luat si eu o pisica salbatica
 
Quote:

Originally Posted by dj_ice (Post 1486648)
Lucrez la Atlassib si acolo am biroul:) dar tu nu ai motor de 525? jantele alea pe cat sunt si intreb daca le vinzi....si de ce nu ai pastrat septaru`??? :)) io stau in insula...suntem vecini...nu stai in bloc cu zugravu?

ti-am dat msj pe private;)

keemo 29-07-08 13:42

Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
Alooooo Luci!!! Ce mai face matza ??? ceva poze ne mai pui si noua !
bafta !!

W Y P 30-07-08 17:53

Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 1668166)
Alooooo Luci!!! Ce mai face matza ??? ceva poze ne mai pui si noua !
bafta !!

pai numai pune poze ca nu mai circula cu masina :sad: are numerele expirate...parca asa a zis :???:

dj_ice 30-07-08 18:24

Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
:(... matza hiberneaza ......din cauza la RAR....nu stiu cat dureaza sa o fac

dj_ice 01-11-08 00:15

Re: Bmw e36 325i coupe : dj-ice
 
1 Attachment(s)
sa nu credeti ca am murit....
BORBET pe pisica


All times are GMT +2. The time now is 08:06.

- Copyright 2026 4Tuning