![]() |
Kadett prin Bucuresti
Mai scriem o data, ca a disparut din varii motive.
Incepand cu luna aprilie, mai exact a 2-a saptamana, ex-Kadettul UGA revine in Bucuresti cu tot cu actualul proprietar...se indeplineste astfel dorinta o veche dorinta a proprietarului, aceea de a fi in mijlocul celor mai mari pasionati de masini...intrucat forma masinii este una de zile mari, va astept cu mic cu mare sa ne masuram puterile de pe loc, din mers, numai distractie sa fie...masina are un motor C20LET. |
Re: Kadett prin Bucuresti
cine sterge si de ce ?
te asteptam cu interes...mai ales ca era nevoie de cineva din afara "bucurestiului" sa bage mintile in cap marilor raceri locali!la mai mare! :) |
Re: Kadett prin Bucuresti
Ce frumos ! Care ar fi scopul stergerii unui topic la provocari ?
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
Sper sa fie show............... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
Dragos abia astept sa facem un "gratar" amandoi....de fapt doream de mult acest lucru dar nu a fost sa fie..... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Mai nea Andrei....eu imi aduc aminte ultima discutie din birou de la Catalin cand tu ziceai ca vrei din mers iar eu ti-am zis ca vreau de pe loc.....pot sa si detaliez daca vrei dar nu cred ca e cazul....pana la urma nu s-a mai intamplat nimik....
Poate ai glumit dar vezi ca pe aici "lumea" nu prea stie de gluma... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
De restul...lasa-i ca cei care nu cunosc.........nici nu trebuie sa stie:)).... |
Re: Kadett prin Bucuresti
o sa se faca lumina in curand...esti 4x4 nenea edy sau suntem la fel?
|
Re: Kadett prin Bucuresti
haideti baieti sa ne vedem...... eu - fiat Bravo - plus un prieten cu un GTI... ce ziceti? Incerc si eu cu voi la "liga mare"...:D
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Ca sa fie lamuriti toti cei care se intreaba de ce s-a sters topicu', o sa dau o explicatie, din moment ce eu l-am sters.
Am sters offtopicu' care se facuse si am vrut sa lipesc 2 mesaje are userului B11EAU; nu stiu exact din ce motiv, acest user a apart ca initiator al topicului. Aceasta explicatie a primit-o si B39738 intr-un mesaj privat dat de mine. |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
continuam pe topicul asta,ca nu are legatura cu topicul de provenienta masina a ajuns in Bucuresti iar eu sunt f bucuros, sper sa ne vedem in numar mare la Braila... |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Felicitari Dragos pentru cursele de la Braila dar mai ales pentru felul in care arata si merge noul UGA.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Super tare a fost tot!
Felicitari! |
Re: Kadett prin Bucuresti
daaaaaaaaaaaaaa felicitari...super masina super finala
|
Re: Kadett prin Bucuresti
no, propunerea ramane deschisa...tre sa ma revansez ca la suceava masina s-a suparat pe mine si m-am facut de ras pe pista...
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Deci .... nu o mai duce la birou si va fi bine o sa vezi. E mai temperamentala. Nu i-ai facut nici blog ...
|
Re: Kadett prin Bucuresti
dk te mai dai sunt deschis
|
Re: Kadett prin Bucuresti
ti-ar mai trebui vreo 3 butelii de nos pe langa aia care o ai sa ai mici sanse...dar cumulate daca se poate :)
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
pe 400 m de pe loc are mari sanse
|
Re: Kadett prin Bucuresti
cel mai clar si sigur raspuns il vom avea in data de 16 noiembrie la braila, pentru ca dragos va fi prezent cu kadett-ul.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
ar fi frumos sa se prezinte si p0mpi la start langa kadett . cu ocazia asta.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
cu ce masina trebuie sa ma dau ( Pompi ) ?
la braila voi fi acolo.pentru cei interesati, kadettul merge chiar ok, mi-am invins frica si am facut o chestie pentru a-l revigora putin. s-ar putea sa nu mai fie nici probleme cu plecarea de pe loc pana la braila. va astept. |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
nu am optat pentru aceasta solutie, fiind prea costisitoare.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
.. eu am auzit de masina .. nu am vazuto niciodata, nu am zis k il fac sau eu stiu am zis k vreau sa incerc |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
un nissan 350z automat, admisie, evacuare, unichip si NX |
Re: Kadett prin Bucuresti
nu stiu daca pot sa ajung peste o sapt si ceva la legale, pana atunci ai timp sa ne vdm?
|
Re: Kadett prin Bucuresti
masina e in bacau acuma, cu tot cu proprietar, e in pregatiri pentru braila.in bucuresti cam greu, mai ales ca vine frigul.vezi poate reusesti sa ajungi totusi la braila.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
dak nu se supara nimeni,dak ajung cu masina la braila(adik sa fie gata),ma dau si eu cu kadett-ul
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:56. |
- Copyright 2026 4Tuning