![]() |
Machetele mele - EaGle
3 Attachment(s)
Dragi compatrioti:lol:, in aceasta seara, al nostru cetatean Coman Razvan m-a amenintat ca face un thread de reclamatie contra mea pentru ca nu-mi prezint machetele:lol:, si anume asta:arrow:
Quote:
Asa ca, hai sa incep:D, momentan macheta mea preferata, Ferrari F40 1:18 Bburago made in Italy:D |
Re: Machetele mele-EaGle
Quote:
Frumos Ferrariul F40, si foarte ingrijit!:oops: |
Re: Machetele mele-EaGle
super macheta.culoarea e superba.
ps:bine ai facut razvan ca l-ai pus sa-si faca thread;) |
Re: Machetele mele-EaGle
Frumos Ferrari-ul!Asteptam de mult timp sa iti vad si tie machetele:-P si se pare ca acum am noroc.
Astept/ăm si restul. |
Re: Machetele mele-EaGle
4 Attachment(s)
GiugiaroDesign Prima Speedster:-)
Bburago 1:18 |
Re: Machetele mele-EaGle
super frumoasa macheta si cred ca si destul de rara ca nu prea am vazut la multa lume:cool:
|
Re: Machetele mele-EaGle
Quote:
asta e smechera rau ... |
Re: Machetele mele-EaGle
frumoase machetele, am si eu un ferrari F40 , dar al meu e facut bucati! nu stiu sa il mai pun la loc :((...bvine ai venit in sfarsit si matale si bafta in continuare!
|
Re: Machetele mele-EaGle
4 Attachment(s)
Multumesc tuturor.:-)
BMW Z8 Bburago (IT):o 1:18 |
Re: Machetele mele-EaGle
Cat de calumea e cu garda la sol asa joasa;)Eagle la modificari de machete nu te bagi???
|
Re: Machetele mele-EaGle
Quote:
PS: Masina ar trebuii sa fie de la FBI :???::lol: |
Re: Machetele mele-EaGle
ideea e buna .... astept poze
|
Re: Machetele mele-EaGle
misto bimmerul!
|
Re: Machetele mele-EaGle
5 Attachment(s)
Hai sa mai pun si eu ceva:o
Ferrari F50 Bburago (IT) 1:18 |
Re: Machetele mele-EaGle
vreau si eu F50:)
|
Re: Machetele mele-EaGle
5 Attachment(s)
Si ce mi-a ramas din 1/43 https://img91.imageshack.us/img91/3411/spa0632rszpz0.jpg O sa revin si cu celelalte 1/18;) |
Re: Machetele mele-EaGle
salut, vad o masina americana, mare, langa Ferrari 360 Modena. O dai? sai daca da, cu cat? Trimite-mi raspuns pe privat.
|
Re: Machetele mele-EaGle
Frumoase toate masinile!Dar mai pune ca stim ca ai mai multe:twisted::-P
|
Re: Machetele mele - EaGle
Colindam pe aici si intamplator am dat si de topicul tau pe sectiune , am vazut ca incepusei cu machete frumoase , numai colectionezi ? :sad:
|
Re: Machetele mele - EaGle
4 Attachment(s)
@ MDB: Nu prea mai colectionez, totusi am mai ramas cu o mare parte din machete ... le tin acolo :-) Uite niste poze facute la repezeala, acolo unde sunt multe nu prea se intelege....oricum sunt destule prin spate pe acolo, 1/24 - 1/32 - 1/43 & stuff apoi altele 1:18 si 2 motociclete.
|
Re: Machetele mele - EaGle
Imi place foarte mult speedster`ul giugiaro si porschele de langa el 911 turbo :D pacat ca numai colectionezi , poate cine stie , pe viitor te reapuci :D oricum ai aici locul asigurat :D
|
Re: Machetele mele - EaGle
Numai acum ti-am vazut colectia, este superba, mai ales BBurago Italy-urile. F40, F50 si Giugiaro imi plac cel mai mult :-)
|
Re: Machetele mele - EaGle
Thread inchis! Evitam discutii inutile!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:33. |
- Copyright 2026 4Tuning