![]() |
Parcari deosebite :)
11 Attachment(s)
Unii parcheaza mai inedit :wink:
|
Hahahaha :lol:
Cand am vazut site-u` asta prima data, am ras si am plans :) Masini tari facute varza... da` si situatiile sunt penibile :) |
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuch...
o parcare inedita ce am vazut al un vecin: Vine in viteza, urca o bordura... i moare motoru shi o lasa acolo..... :lol: |
Damn, nici daca vrei nu poti sa parchezi asa :D :D :lol: ...... Tre sa fii tare beat sa aranjezi in halu asta mashina :)
|
parcari....
Parcare inedita ce am vazut in baia mare :lol: un matiz cu nr de cluj... parcat in curte la o biserica, dupa un gard viu, pe iarba... din ce povestesc nu se prea intzelege... da daca atz fi vazut mureatzi de ras :lol:
|
2 Attachment(s)
Va distrug cu poza cu Trabantu :D :lol: :D
|
parcari
2 Attachment(s)
:) beton poza... am ami vazut-o pe ceva site rusesc :) ia sa ma uit yo nu am ceva poze cu parcari nasoale...
uite ca am :lol: |
:D
Nu am ce sa mai zic pozele spun totul !
|
park this!
1 Attachment(s)
eah atunci hai sa mai spun...
:lol: |
1 Attachment(s)
na inca una
|
1 Attachment(s)
una mas
|
1 Attachment(s)
no coment
|
1 Attachment(s)
uite ca se intampla cand doamnele conduc... :wink:
|
1 Attachment(s)
:mrgreen:
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
....
|
3 Attachment(s)
....
|
2 Attachment(s)
shia rupt coloana...
|
3 Attachment(s)
Baieti am gasit si eu pe acas ceva poze interesante
|
1 Attachment(s)
tare aia cu capela!!!! :lol: :lol:
|
3 Attachment(s)
Mai am ceva poze cu .......
|
Prea multe poze ca sa le atasez pe toate, asa ca dau un link
|
http://www.saracie.ro/salonauto/hartzuire.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: looooooooooooooooooooooooooool |
lol asta chiar ca`shi iubeste mashina :D
|
lool...
una e sa itzi iubeshti mashina shi alta e sa nu ai ce sa f*** shi sa te dai la mashina ta... tu cum crez ca s-a simtzit mashina in momentu ala? :lol: :lol: :lol: |
3 Attachment(s)
Uitati niste parcari ratate........si eroul nostru Mr.Bean.
|
2 Attachment(s)
Parcari deosebite...
|
sincer sa fiu imi este lene sa mai pun niste poze asa ca va dau linku sa vedeti ceva foarte interesant enjoy :lol: :lol: :lol:
http://www.wreckedexotics.com/skylin...0213_003.shtml |
wow ce poze .. :lol: am ramas .. k traznit :P
|
:lol: :lol: ma bucur ca tiau placut vezi ca sunt mult mai multe :lol: :lol: :lol:
|
hmm marfa pozele :) pacat insa de masini si de soferii lor :)
|
:twisted: bey.... VOI SUNTETI NEBUNI ?!?!?!?!?! :twisted:
|
Am auzit ca faza cu mercedesu s-a intimplat la o prezentare, un angajat ceva a vrut sa o porneasca sau asa ceva si a dat cu ea in piscina ..
|
he he he :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Da era lansarea unui showroom mercedes in bucuresti si boul cand a pornito nu sia dat seama ca era in viteza........................
|
Pozele au aparut si la TV, dar nu mai retin exact emisiunea si postul.
|
La protv la stiri si sai mai vezi cum uscau cu phoenul!!!
|
ahahahaha...asta cu trabantu e buna .....ahahaha...tare!
Quote:
|
4 Attachment(s)
:twisted: poftiti parcare :twisted:
|
he he he :lol: :lol: :lol: :lol: ultima ii tare imi place se potriveste :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:15. |
- Copyright 2026 4Tuning