Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Parcari deosebite :) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/71-parcari-deosebite.html)

ZoliaT 26-09-03 02:05

Parcari deosebite :)
 
11 Attachment(s)
Unii parcheaza mai inedit :wink:

Gabi 26-09-03 12:08

Hahahaha :lol:
Cand am vazut site-u` asta prima data, am ras si am plans :)
Masini tari facute varza... da` si situatiile sunt penibile :)

tekno 26-09-03 12:18

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuch...
o parcare inedita ce am vazut al un vecin:

Vine in viteza, urca o bordura... i moare motoru shi o lasa acolo.....
:lol:

Amytal 27-09-03 00:55

Damn, nici daca vrei nu poti sa parchezi asa :D :D :lol: ...... Tre sa fii tare beat sa aranjezi in halu asta mashina :)

tekno 29-09-03 07:49

parcari....
 
Parcare inedita ce am vazut in baia mare :lol: un matiz cu nr de cluj... parcat in curte la o biserica, dupa un gard viu, pe iarba... din ce povestesc nu se prea intzelege... da daca atz fi vazut mureatzi de ras :lol:

Amytal 30-09-03 22:45

2 Attachment(s)
Va distrug cu poza cu Trabantu :D :lol: :D

tekno 01-10-03 12:38

parcari
 
2 Attachment(s)
:) beton poza... am ami vazut-o pe ceva site rusesc :) ia sa ma uit yo nu am ceva poze cu parcari nasoale...

uite ca am :lol:

Turbo110 01-10-03 17:38

:D
 
Nu am ce sa mai zic pozele spun totul !

tekno 02-10-03 14:21

park this!
 
1 Attachment(s)
eah atunci hai sa mai spun...
:lol:

B66EMO 20-10-03 22:19

1 Attachment(s)
na inca una

B66EMO 20-10-03 22:20

1 Attachment(s)
una mas

tekno 20-10-03 23:22

1 Attachment(s)
no coment

B66EMO 21-10-03 01:56

1 Attachment(s)
uite ca se intampla cand doamnele conduc... :wink:

tekno 21-10-03 15:54

1 Attachment(s)
:mrgreen:

ESPinoza 21-10-03 18:09

3 Attachment(s)
...

ESPinoza 21-10-03 18:11

3 Attachment(s)
....

ESPinoza 21-10-03 18:14

3 Attachment(s)
....

tekno 21-10-03 18:30

2 Attachment(s)
shia rupt coloana...

FSF 10-11-03 23:38

3 Attachment(s)
Baieti am gasit si eu pe acas ceva poze interesante

tekno 11-11-03 23:38

1 Attachment(s)
tare aia cu capela!!!! :lol: :lol:

FSF 12-11-03 09:27

3 Attachment(s)
Mai am ceva poze cu .......

Anonymous 18-11-03 05:37

Prea multe poze ca sa le atasez pe toate, asa ca dau un link

tekno 18-11-03 20:10

http://www.saracie.ro/salonauto/hartzuire.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
looooooooooooooooooooooooooool

ESPinoza 18-11-03 21:38

lol asta chiar ca`shi iubeste mashina :D

tekno 19-11-03 22:15

lool...
una e sa itzi iubeshti mashina shi alta e sa nu ai ce sa f*** shi sa te dai la mashina ta... tu cum crez ca s-a simtzit mashina in momentu ala? :lol: :lol: :lol:

FSF 23-11-03 23:06

3 Attachment(s)
Uitati niste parcari ratate........si eroul nostru Mr.Bean.

Amytal 18-12-03 13:22

2 Attachment(s)
Parcari deosebite...

catalin rs4 02-01-04 21:40

sincer sa fiu imi este lene sa mai pun niste poze asa ca va dau linku sa vedeti ceva foarte interesant enjoy :lol: :lol: :lol:


http://www.wreckedexotics.com/skylin...0213_003.shtml

Anonymous 03-01-04 00:59

wow ce poze .. :lol: am ramas .. k traznit :P

catalin rs4 03-01-04 01:31

:lol: :lol: ma bucur ca tiau placut vezi ca sunt mult mai multe :lol: :lol: :lol:

aicad 05-01-04 21:07

hmm marfa pozele :) pacat insa de masini si de soferii lor :)

viviesp 23-01-04 22:50

:twisted: bey.... VOI SUNTETI NEBUNI ?!?!?!?!?! :twisted:

FSF 25-01-04 00:25

Am auzit ca faza cu mercedesu s-a intimplat la o prezentare, un angajat ceva a vrut sa o porneasca sau asa ceva si a dat cu ea in piscina ..

catalin rs4 25-01-04 00:47

he he he :lol: :lol: :lol: :lol:

mpa 25-01-04 10:28

Da era lansarea unui showroom mercedes in bucuresti si boul cand a pornito nu sia dat seama ca era in viteza........................

Gabi 25-01-04 14:42

Pozele au aparut si la TV, dar nu mai retin exact emisiunea si postul.

mpa 26-01-04 06:34

La protv la stiri si sai mai vezi cum uscau cu phoenul!!!

xbogdanel 27-01-04 13:05

ahahahaha...asta cu trabantu e buna .....ahahaha...tare!

Quote:

Originally Posted by \"Amytal\"
Va distrug cu poza cu Trabantu :D :lol: :D


viviesp 27-01-04 15:30

4 Attachment(s)
:twisted: poftiti parcare :twisted:

catalin rs4 27-01-04 16:39

he he he :lol: :lol: :lol: :lol: ultima ii tare imi place se potriveste :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning