Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/70035-cancan-prinsi-mata-sac-mint-nerusinare.html)

Psycho 07-03-08 07:52

Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Noi dezvaluiri privind orgiile din multinationale
Vineri, 07 Martie 2008




http://www.cancan.ro/pics/16703/alta%20petrecere.jpg
http://www.cancan.ro/pics/16703/petrecere%204.jpg
http://www.cancan.ro/pics/16703/petrecere%203.jpg
http://www.cancan.ro/pics/16703/chef.jpg



Dan Adrian



Dezvaluirile socante facute de ziarul CANCAN in legatura cu practicile sexuale ale angajatilor firmei Philip Morris nu au ramas fara urmari. Un alt e-mail dat publicitatii de o fosta angajata a multinationalei, care a dorit sa-si pastreze anonimatul, completeaza tabloul orgiilor organizate de sefii romani ai celebrei companii cu hostesele care promoveaza produsele Philip Morris. "La categoria jocuri de societate a fost uitat jocul cu cubul de gheata si anume: promoterul ia un cub de gheata si este dat din gura in gura la toata echipa de fete pana acesta se topeste. Finalul este acelasi ca la jocul cu sticla (fata in gura careia se topeste cubul isi scoate un articol vestimentar)", arata mesajul. Potrivit e-mailului, in grupul Retail al Philip Morris, "fetelor li se spune pe fata "Daca nu prestezi, nu promovezi!". Astea sunt cuvintele de baza ale retail promoterilor Tanase Arman si Ioan Ciuca. Cel din urma a divortat de nevasta ca sa fie mai liber si le cazeaza pe hostese la el", sustine fosta angajata a multinationalei. Insa sirul dezvaluirilor nu se opreste aici. Potrivit e-mailului anonim, promoterii care nu au acceptat sa intre "in joc" au fost eliminati pe rand sub cele mai diverse pretexte: nu sunt de gasca, nu se integreaza in companie etc.
Concluzia e-mailului este simpla. Toti cei care se angajeaza cu bune intentii la Philip Morris si refuza sa intre "in hora" nu rezista mai mult de cateva luni, dupa care isi schimba serviciul.




Si le-am scris si eu

Pentru cei de la CANCAN
scris de Mihai
- 08:38, 07-03-2008
Mintiti cu nerusinare .. pozele sunt luate de pe site de la www.4tuning.ro 1 la mana doi la mana pozele sunt luate de la o petrecere din data de 17.12 2005Midnight racers de la constanta tinuta in clubul No Limit constanta si nici una din cele care apar in acele poze si nici unul din cei care apar in acele poze nu are de-a face cu articolul

Mintiti cu nerusinare Dovada ?!

https://www.4tuning.ro/gal/displayima...bum=398&pos=26

https://www.4tuning.ro/gal/displayima...bum=398&pos=37

https://www.4tuning.ro/gal/displayima...bum=398&pos=77

Sper ca acest Post sa ramana .... si am rugamintea sa scoateti acest articol



Psycho 07-03-08 07:55

Re: Cai de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
http://www.cancan.ro/2008-03-07/Noi-...nationale.html

Aveti aici si " senzationalul " link :))

dati mai departe sa vada lumea

dogarel2 07-03-08 07:56

Re: Cai de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Mai Spoof te-ai angajat impreuna cu stresu'a PM?

sonykel 07-03-08 07:57

Re: Cai de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
ana bee.... :shock: cata ingeniozitate :lol:

YZF-PWR 07-03-08 07:57

Re: Cai de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
ce retarzi , presa minte ca deobicei

RoSonic 07-03-08 09:52

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Problema e ca asta-i profilul ziarului.... e un tabloid.... asa sunt toate articolele.
inventii, facaturi, inscenari sau articole platite de diversi pentru a-i vedea lumea...

Psycho 07-03-08 10:03

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
care se pricepe la chestii din astea se poate face ceva legal ?!

quick_5hifter 07-03-08 11:03

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Se poate face....fapta se cheama calomnie prin presa, din pacate nu mai este incriminata ca infractiune din 2006. Partea lezata (respectivul director divortat etc.) prin articol poate formula o actiune civila si poate pretinde atat de la comitent (reporter) cat si de la prepus (ziarul respectiv) despagubiri civile. Actiunea poate fi formulata doar de partea lezata, nu si de un alt tert.
O actiune din partea unui reprezentant 4tuning ar fi respinsa fara discutie, pentru lipsa de interes. E vorba de niste poze de la o petrecere, care au fost facute publice...nu vad ce v-ati ambalat asa...cu ce a fost lezat 4tuning din acest motiv? Pozele nu au fost inregistrate nicaieri pentru drept de autor, creatie etc. deci nu numai ca lipseste interesul, dar nu exista nici temei legal.

Sugestie (ca sa-i faceti de ras pe cei de la Cancan):
1)contactati-i chiar pe ei, ca sa va acorde un "drept la replica" (desi nu e vorba de voi, in plan principal), dar sa fie totul filmat, ca altfel riscati sa nu primiti acest drept la replica;
2)impreuna cu un post TV national, mergeti la sediul lor cu toate "probele" la imprimanta, impreuna cu ziarul respectiv, si cereti-le socoteala (asta numai ca sa-i faceti un pic de ras, desi lumea stie ca nu-i duce mintea decat la mizerii pe care oamenii seriosi nu le-ar citi nici pe veceu, in gara sau la padure).

zS3S 07-03-08 12:13

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
ce chestie dom'le...am ajuns la ziar.Rog un reprezentant al ziarului sa vina sa dau o "exclusivitate",dupa cum se vede in poza ,pot dezvalui ca in genuchi in fata mea era Alina Plugaru care pe atunci era o necunoscuta si eu o"initiam" in arta desamantarii castravetelui,desigur si Spoof era cu cateva domnisoare ,fiind erau aduse pt a tine companie unor domni din Al Qaieda care venisera sa cumpere cateva vapoare ramase din flota lui Basescu pt a le deturna in cateva porturi americane...

ct77pia 07-03-08 12:28

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
la protv cu ele

simplu 07-03-08 12:29

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Un sambure de adevar exista...daca nu lucrati sau nu a-ti lucrat in domeniu va rog sa nu comentati...dar credeti-ma ca nu e ceva neobisnuit...

Sindrom 07-03-08 13:14

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
can can , libertatea, ziarul....pai daca ajungeti sa credeti ce scrie acolo....scuzati-mi cuvintele dar tre sa fii cam batut in cap. duceti-va cu metrou sa vedeti ce categorie de oameni citeste libertatea can can si restu...

26WRC 07-03-08 14:22

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
na belea... de unde si'au gasit ei sa ia poze pt articol :)):))


ps. marlboro filter plus rulesss :D

d3vilish_lips 07-03-08 21:20

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
mda mah si m`au facut si "hostes" ...sunt niste nesimtiti

keemo 07-03-08 21:40

Re: Cai de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1406213)
http://www.cancan.ro/2008-03-07/Noi-...nationale.html

Aveti aici si " senzationalul " link :))

dati mai departe sa vada lumea

BUSTED........

26WRC 07-03-08 21:42

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Quote:

Originally Posted by ct77pia (Post 1406809)
la protv cu ele

la otv se ajunge mai usor:) si vede si mai multa lume decat la pro:))

Psycho 07-03-08 21:52

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
nu am gasit nici o adresa de contact de la astia de la otv .. care nu are ce face si gaseste dati un mail :)

DoDo NSL 07-03-08 22:25

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
wow :))) sa vedeti striri senzationale :D si numa bine ... mai facem si reclama la 4tuning :D deci..sa cautam nr lu` Dan Diaconescu :D

aleks 11-03-08 16:27

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips (Post 1408033)
mda mah si m`au facut si "hostes" ...sunt niste nesimtiti

ha ha, eram convins ca n-o sa rezisti fara sa comentezi, "houstesou" ce esti tu :lol:

bmwm5 13-03-08 10:01

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
a fost lazarus cu lamborghini-ul la mine la servici.poate ii gasesc numarul de telefon in dosar

Psycho 13-03-08 10:36

Re: Cei de la CANCAN prinsi cu māta in sac Mint Cu NERUSINARE
 
ia vezi ar fii interesant :)


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning