![]() |
TunerWar 2008 @ Harrisburg
179 Attachment(s)
TUNERWAR 2008 Vizionare placuta ;)!Data: 16 Februarie 2008 |
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
cele mai ***** masini si motoare da golfu ala e moartea mea.. si galeben.. mori langa el:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Super masini!!!! E si m3-ul acolo!!!! Superb!!
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Doamne ce frumos :shock:, foarte tari sunt: pontiacul gto , golfu galben , rx-7le carbon dar si celelate ..... astea mi-au atras atentia:-)
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
oi traii si eu sa ma pozez langa o masina dasta???:((:((:((
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
cand ma fac mare acolo o sa-mi expun si eu masina................................in parcare:-P:-P ce credeati????:-?
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
foarte tare....golfu e cel mai tare....si celalalte sunt frumoase dar unele sunt umpic cam incarcate..orcum smecher :-)
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Nene nu mai pot stau de 20 de minute cu gura cascata ca fraieru si ma uit la fiecare poza si nu mai pot ma doare capu cat de marfa pot fi masinile astea si mai ales ce paintjob au pe ele .:dribble::dribble::dribble::yikes::yikes:
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
smecherieeeeeeeeeeeeeee
golfu ala galben e mortal......ala albastru e bataie de joc:)) |
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
deci m5-ul mov e superb, cat si de motoru ala hayabusa.... :D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
sunt super masinile (in special BMW)
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
super....sa vedem si pe la noi asa ceva....ce vis frumos......PONTIAC-ul GTO e cu 10 clase deasupra la oricare din masinilea alea...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
:yikes:ce nas da sa vad si la romania asa ceva poate la pensie :D golful galben smecher rau da nici rx-7,si sa nu uitam M-urile sooper belea:shock:si restu masinilor toate is ..no comment:lol:
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Belea ! ! ! Masinile ca masinile , ca sunt super ....Dar paintjob-ul e criminal ! ! ! Multzi bani , multa munca si mult suflet toate la un loc rezulta cate o bijuterie de tuning :P :D ....
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Un astfel d tuning show aj vrea si in Romania:P:X
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
un show superb..fara cuvinte:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Ce tare este BMW ala M5 alb
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Doamne cum poate arata mk4 ala galben :dribble::dribble::dribble:
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Vaii baietzilor...super ii totu!!! Visul meu e sa particip si io la un eveniment cu acest nivel...poate voi sterge numa prafu de pe asini da ORICUM...la prima vedere credeam ca golful galben este al lui SANDU, un baiat din Oradea cu un super magazin de muzica desigur pt. masini;))
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Foarte frumoase!...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
belea masinile astea !!!golf 4 ala galben e tare rau!!
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Moamaa!!! Cred k daca as fi acolo nu as stii langa ce masina sa ma pozez. MORTALE toate masinile!!! Visul oricaruia dintre noi...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
cred ca vom aveam si noi ceva cat de cat asemanator pe 15 si 16 luna asta la romexpo !!! voi ce parere aveti ???sau va iesi mai ceva ?:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
pfuuuuu....pot sa stau 2 ore sa ma uit la poze si tot nu m-as plictisii....golf-ul ala galben si M3-ul ala argintiu m-au lasat masca...:yikes:
|
mama ce razboi cred ca a fost acolo
golfu ala albastru mi se pare belea rau |
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Ce sa mai sunt modificate cu gust .... as vrea sa vad in romania cateva din masinile astea:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
mamaaaa...ce as da sa fie si la noi asa ceva, dar ce vrei sa faci..asta e romania
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
frumos, show...
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
romanii nostri au participat?:D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
CSL-ul, RX-7-le: cele mai misto! Golfurile sunt prea exagerat tunate (ala albastru sucks) si am mai vazut "mazete" pe acolo.
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Superbe masinile .. astept sa vad asa ceva si in Romania :D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
golfu galben rupe toate normele...o masina care probabil e destinata doar showurilor...asa ceva nu cred ca risca nimeni sa scoata pe strada :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:42. |
- Copyright 2026 4Tuning