Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   TunerWar 2008 @ Harrisburg (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/69355-tunerwar-2008-harrisburg.html)

RoSonic 01-03-08 19:48

TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
179 Attachment(s)
TUNERWAR 2008

Data: 16 Februarie 2008
Locatie: Harrisburg, PA
Vizionare placuta ;)!

crysty05 01-03-08 20:19

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
cele mai ***** masini si motoare da golfu ala e moartea mea.. si galeben.. mori langa el:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:

maryo86 01-03-08 20:53

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Super masini!!!! E si m3-ul acolo!!!! Superb!!

DaNy>DmN 01-03-08 20:57

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Doamne ce frumos :shock:, foarte tari sunt: pontiacul gto , golfu galben , rx-7le carbon dar si celelate ..... astea mi-au atras atentia:-)

ionutz.xu 01-03-08 21:16

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
oi traii si eu sa ma pozez langa o masina dasta???:((:((:((

acs13 01-03-08 21:37

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
cand ma fac mare acolo o sa-mi expun si eu masina................................in parcare:-P:-P ce credeati????:-?

ArCaDa 01-03-08 21:41

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
foarte tare....golfu e cel mai tare....si celalalte sunt frumoase dar unele sunt umpic cam incarcate..orcum smecher :-)

Victor_WRC 01-03-08 21:55

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Nene nu mai pot stau de 20 de minute cu gura cascata ca fraieru si ma uit la fiecare poza si nu mai pot ma doare capu cat de marfa pot fi masinile astea si mai ales ce paintjob au pe ele .:dribble::dribble::dribble::yikes::yikes:

GopPo 01-03-08 21:56

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
smecherieeeeeeeeeeeeeee
golfu ala galben e mortal......ala albastru e bataie de joc:))

dodo04ro 01-03-08 22:01

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
deci m5-ul mov e superb, cat si de motoru ala hayabusa.... :D

claubmw92 01-03-08 22:16

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
sunt super masinile (in special BMW)

Highman 01-03-08 22:29

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
super....sa vedem si pe la noi asa ceva....ce vis frumos......PONTIAC-ul GTO e cu 10 clase deasupra la oricare din masinilea alea...

cristiano304 01-03-08 23:09

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
:yikes:ce nas da sa vad si la romania asa ceva poate la pensie :D golful galben smecher rau da nici rx-7,si sa nu uitam M-urile sooper belea:shock:si restu masinilor toate is ..no comment:lol:

xtrim 02-03-08 00:40

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Belea ! ! ! Masinile ca masinile , ca sunt super ....Dar paintjob-ul e criminal ! ! ! Multzi bani , multa munca si mult suflet toate la un loc rezulta cate o bijuterie de tuning :P :D ....

Risc 02-03-08 13:09

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Un astfel d tuning show aj vrea si in Romania:P:X

mareo 02-03-08 14:17

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
un show superb..fara cuvinte:D

RUDY20140TDI 02-03-08 15:10

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Ce tare este BMW ala M5 alb

quick_silver 02-03-08 16:23

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Doamne cum poate arata mk4 ala galben :dribble::dribble::dribble:

WOLFI3 02-03-08 16:36

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Vaii baietzilor...super ii totu!!! Visul meu e sa particip si io la un eveniment cu acest nivel...poate voi sterge numa prafu de pe asini da ORICUM...la prima vedere credeam ca golful galben este al lui SANDU, un baiat din Oradea cu un super magazin de muzica desigur pt. masini;))

CocoT 28 02-03-08 16:41

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Foarte frumoase!...

al3cs89 02-03-08 18:22

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
belea masinile astea !!!golf 4 ala galben e tare rau!!

bogdan gba 02-03-08 18:45

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Moamaa!!! Cred k daca as fi acolo nu as stii langa ce masina sa ma pozez. MORTALE toate masinile!!! Visul oricaruia dintre noi...

Gigi_V 02-03-08 20:18

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
cred ca vom aveam si noi ceva cat de cat asemanator pe 15 si 16 luna asta la romexpo !!! voi ce parere aveti ???sau va iesi mai ceva ?:D

Marius_mym89 02-03-08 21:04

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
pfuuuuu....pot sa stau 2 ore sa ma uit la poze si tot nu m-as plictisii....golf-ul ala galben si M3-ul ala argintiu m-au lasat masca...:yikes:

B-64-MVP 02-03-08 22:35

mama ce razboi cred ca a fost acolo


golfu ala albastru mi se pare belea rau

virusel 03-03-08 08:39

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Ce sa mai sunt modificate cu gust .... as vrea sa vad in romania cateva din masinile astea:D

gunball 03-03-08 08:58

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
mamaaaa...ce as da sa fie si la noi asa ceva, dar ce vrei sa faci..asta e romania

Fixius 03-03-08 09:23

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
frumos, show...

TuningBoy 03-03-08 13:31

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
romanii nostri au participat?:D

UNLORD 03-03-08 16:19

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
CSL-ul, RX-7-le: cele mai misto! Golfurile sunt prea exagerat tunate (ala albastru sucks) si am mai vazut "mazete" pe acolo.

DeMeN7u 04-03-08 09:31

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Superbe masinile .. astept sa vad asa ceva si in Romania :D

karvasanu 04-03-08 23:45

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
golfu galben rupe toate normele...o masina care probabil e destinata doar showurilor...asa ceva nu cred ca risca nimeni sa scoata pe strada :)


All times are GMT +2. The time now is 11:42.

- Copyright 2026 4Tuning