Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   care a fost aseara la accident? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/69303-aseara-accident.html)

gelu_r 01-03-08 10:11

care a fost aseara la accident?
 
care stie de s a intamplat aseara cu accidentu cu ATV si CRX???
pana la urma soferu de la crx ce pateste? ca baiatu cu atv a murit..
Dumnezeu sa il odihneasca..

Psycho 01-03-08 10:12

Re: care a fost aseara la accident?
 
?????????

:weirdface::weirdface::weirdface:

gelu_r 01-03-08 10:26

Re: care a fost aseara la accident?
 
da..aseara..s au dus SA SE PLIMBE mai multi..
ca sa zic mai pe scurt..un baiat cu un ATV care tocmai se daduse cu un S classe se intorcea si mergea pe 2 roti..si din spatele lui a venit un CRX rosu..il stie toata lumea..si a franat si a intart in el..
ia sarit casca de pe cap cand a intart in el si cand a cazut sa lovit puternic de asfalt si a murit pe masa de operatie...
cine stie si il cunoaste pe soferul crx ului ..poate imi zice si mie ce o sa se intample cu el...daca scapa sau nu..ca nu a fost vinovat..

pushtiulk 01-03-08 10:38

Re: care a fost aseara la accident?
 
pai daca a intrat in spatele atv-ului e vinovat si daca baiatu cu atv a murit nu prea are cum sa scape, este omor din culpa. tu de ce crezi ca baiatu cu crx-ul nu este vinovat? R.I.P pt baiatu cu atv. inca o data inconstienta face victime.

gelu_r 01-03-08 10:58

Re: care a fost aseara la accident?
 
am inteles ca au zis ca la politie abiatu cu atv e vinovat ca venea dinspre padure..navea atv inmatriculat etc..era o panta mica..dupa care urcai la loc..si el a luato mai cu larg asa..si cand a intrat inapoi pe mijlocu drumului probabil cel cu CRX nu la vazut sau la vazut in ultimu moment..in fine cine a mai fost aseara poate explica mai bine..

26WRC 01-03-08 11:11

Re: care a fost aseara la accident?
 
e vorba despre 88FMD?

gelu_r 01-03-08 15:55

Re: care a fost aseara la accident?
 
chiar nu m am uitat la numar...e un CRX rosu..ala care bate multe masini si venea mai mereu vineri seara..daca il cunosti intreaba l

tng 02-03-08 20:18

Re: care a fost aseara la accident?
 
nush daca o sa aflii aici prea multe detalii.

din cate stiu eu, baiatul cu atv`u a escaladat nush ce damb si a aparut in fata crx`ului acesta nemai putand sa-l evite... si ca baiatu care conducea atv`u a murit la spital in operatie.
au fost clipe tragice acolo cat timp a durat pana a ajuns salvarea

Dumnezeu sa-l odihneasca

gelu_r 02-03-08 21:41

Re: care a fost aseara la accident?
 
da era strada in panta si dupaia urca la loc..si el a pus frana a dat putin cu spatele si dupaia pelcase pe o roata si mergea usor pe o roata..la stiri au zis ca a aparut din padure si soferul masini mergea regulamentar etc...deci a scapat..
salvarea a venit dupa..cam 40 minute..ca o vazusem eu cand eram in jilava veneam spre buc...

r3mIx 02-03-08 23:53

Re: care a fost aseara la accident?
 
pacat....trebuia sa ma duc si eu dar am avut niste treaba...a fost un prieten si a zis ca era meserie omu cu ATV adik mergea prea bn .... dar daca avea casca legata (din cate am inteles avea doar casca pusa fara sa fie legata) ar fi trait?

George_P. 03-03-08 00:13

Re: care a fost aseara la accident?
 
nu i-a cazut frate nicio casca, daca nu stiti nu stiu ce va mai imbarligati aiurea...

gelu_r 03-03-08 12:33

Re: care a fost aseara la accident?
 
Da Avea Casca Pusa La Misto Nu Era Prinsa..o Avea Si Ia Sarit..vezi Ca N Ai Vazut Tu Bine..probabil Ar Fi Trait Daca Nu Se Lovea La Cap.

Mustang 03-03-08 12:36

Re: care a fost aseara la accident?
 
Daca era pe 2 roti atunci are vina si el. ;)

AureG88 04-03-08 11:40

Re: care a fost aseara la accident?
 
As dori mai multe detalii de la cei care au fost acolo ...il cunosteam pe cel cu atv. Eu stiam ca a fost vb de o calibra nu de un crx..

Kalastar 04-03-08 15:30

Re: care a fost aseara la accident?
 
era super meserias pe atv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

din pacate asta e... dumnezeu sa il odihneasca, era un baiat foarte tare! super om!

sugar_baby 05-03-08 10:13

Re: care a fost aseara la accident?
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 1395754)
nu i-a cazut frate nicio casca, daca nu stiti nu stiu ce va mai imbarligati aiurea...

A avut CASCA DE CATE ORI TREBUIE SA REPET ...CASCA A CAZUT IN MOMENTUL IMPACTULUI....
AM FOST ACOLO DECI STIU MAI BINE. CAT DESPRE TIPUL CARE L-A LOVIT MAI NOU NU SE MAI STIE NIMIC DE LA ACCIDENT .VA ROG ,VALY BAIATUL CARE A MURIT CU ATV-UL IMI ERA PRIETEN ..PARINTII SI PRIETENII SUNT TERMINATI PENTRU NICI PANA ASTAZI NU AU AFLAT CE S-A INTAMPLAT CU BAIATUL LOR IN ACEEA SEARA.CINE IL CUNOSTE PE VINOVAT SAU ARE CEVA DE SPUS DESPRE ASTA E RUGAT SA-MI DEA UN MESAJ PE PRIVAT..
VA ROG ATAT EU CAT SI FAMILIA LUI...R.I.P VALY BRICEAG :(( :(( :((

sugar_baby 05-03-08 10:14

Re: care a fost aseara la accident?
 
Quote:

Originally Posted by Kalastar (Post 1399270)
era super meserias pe atv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

din pacate asta e... dumnezeu sa il odihneasca, era un baiat foarte tare! super om!

ATV-UL ERA VIATA LUI...SI PENTRU EL A MURIT :(((((((

sugar_baby 05-03-08 10:17

Re: care a fost aseara la accident?
 
Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 1395477)
da era strada in panta si dupaia urca la loc..si el a pus frana a dat putin cu spatele si dupaia pelcase pe o roata si mergea usor pe o roata..la stiri au zis ca a aparut din padure si soferul masini mergea regulamentar etc...deci a scapat..
salvarea a venit dupa..cam 40 minute..ca o vazusem eu cand eram in jilava veneam spre buc...

nu e tocmai asa...o ambulanta a venit dinspre giurgiu cam la 10 min dupa accident.ce ai vazut tu era o salvare care venea din Bucuresti din pacate prea tarziu...Valy nu a avut nici o sansa. impactul a fost mortal :(( R.I.P VALY BRICEAG

gelu_r 05-03-08 13:10

Re: care a fost aseara la accident?
 
sia cuma ce vor sa faca parinti lui? sa bage la puscarie un sofer care dupa parereea mea nu a fost vinovat..
e pacat ca a murit asa tanar si dintr o prostie dar a murit dintro prostie facuta de el..
am inteles ca avea multi bani taicasu era om de afaceri in giurgiu..dati pe protv.ro si cautati accident cu atv si gasiti un filmulet cu ce facea el cu atv..

shadowro 09-03-08 23:32

Re: care a fost aseara la accident?
 
pana la urma era crx sau calibra ?

Bmw_E30dak 10-03-08 12:59

Re: care a fost aseara la accident?
 
RIP... odihneasca-se in pace



http://www.protv.ro/stiri/eveniment/...-accident.html


All times are GMT +2. The time now is 08:34.

- Copyright 2026 4Tuning