Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 330ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/69220-e46-330ci.html)

golf II 29-02-08 13:47

E46 - 330ci
 
5 Attachment(s)
de curand am intrat in posesia unei asemenea masini...deocamdata e stock... vor urma si o serie de modificari

laurentiu_tim 29-02-08 14:27

Re: E46- 330ci
 
Doamen fereste frumusete de masina super combinatia coupe 3.000 cmc :twisted:,sa ai parte de ea

Y O B 29-02-08 17:31

Re: E46 - 330ci
 
Daca faci si din asta ce ai facut din Golf o sa iasa ceva super tare. Sa o stapanesti sanatos
si fara incidente.

GolfuletzS 29-02-08 17:34

Re: E46 - 330ci
 
sa o faca ca golf 2 :D

hehe cine stie cunoaste

golf II 29-02-08 18:16

Re: E46 - 330ci
 
o sa fie si mai tare...

Ms de urari... din pacate va rata 4Tuning Days dar venim cu o alta surpriza...

dragos002 29-02-08 18:35

Re: E46 - 330ci
 
Super masina... sa o faci cel putin la fel de tare ca golfu... BAFTA

69WRX 29-02-08 23:17

Re: E46 - 330ci
 
superba :D

Patrulei 01-03-08 12:26

Re: E46 - 330ci
 
Foarte frumoasa masina si stock nu am ce zice.Lasa k poate ne incanti cu ea la alt show:PAbia astept sa vad 5`u ala:Pde zici k`i fluture:P;)Bafta la proiect;)

f.intruder 02-03-08 13:59

Re: E46 - 330ci
 
frumoasa masina,felicitari si spor la treaba
p.s. se pare ca a "copilarit " cu a mea...dupa nr :lol:

Y O B 04-03-08 20:07

Re: E46 - 330ci
 
Surpriza va fi cumva Gti??

golf II 05-03-08 18:59

Re: E46 - 330ci
 
se pare k da... e din Wiesbaden

2. surpriza va fi tare ...

golf II 05-03-08 19:00

Re: E46 - 330ci
 
1 Attachment(s)
si din interior

Coss_min 05-03-08 20:19

Re: E46 - 330ci
 
Am vazut-o prin oras e superba sa ai grija de ea:D

steaua23 06-03-08 11:11

Re: E46 - 330ci
 
Frumoasa foc. Cat mai face una asemantoare ? ca si pe mine tot la asa ceva ma bate gandul, dar cu motor ceva mai mic ...

golf II 07-03-08 19:49

Re: E46 - 330ci
 
preturile variza foarte mult... depinde de optiuni km an motor....

claudiu_e30 07-03-08 22:51

Re: E46 - 330ci
 
F.Frumoasa masina.Sper sa iasa ceva si mai frumos din ea.

steaua23 11-03-08 09:46

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by golf II (Post 1407821)
preturile variza foarte mult... depinde de optiuni km an motor....

ma refeream la una echipa ca a ta, dar un 318/220 ci ... in rest pe cat se poate identica ... de asta te intrebam.

f.intruder 13-03-08 14:11

Re: E46 - 330ci
 
sant diferente de pret la oricare model
depinde de km,dotari,stare tehnica si optica ,etc
daca nu ai pretentii si vrei doar sa fie bmw indiferent de starea celor de mai sus
iesi mai ieftin ....si ai bmw:paper:

golf II 18-03-08 08:18

Re: E46 - 330ci
 
la o masina k BMW e greu sa dai un pret... fiecare masina are pretul ei...

steaua23 18-03-08 10:15

Re: E46 - 330ci
 
OK. O sa vad la momentul respectiv.
Mai am si eu o intrebare ... ca de mult ma gandeam la asta la e46.
Climatronic-ul, la modelul cu navigatie mare este pus in locul scrumierei. La modelul tau poti sa-l muti acolo, sau ai nevoie de de modificar majore ? Adica locul unde intra scrumiera e egal cu cel unde sta climatronic-ul ? Asta pentru a monta o unitate 2Din in bord

69WRX 18-03-08 10:56

Re: E46 - 330ci
 
am vazut pe alte forumuri e46 cu unitatea de climatronic mutat mai jos..ca la modelele cu navi...si nu par modificari facute ;) poate trebuie doar suport

golf II 24-03-08 19:28

Re: E46 - 330ci
 
se potriveste exakt... fara modificari...

golf II 04-04-08 22:46

Re: E46 - 330ci
 
jantele de 17 din pozele de mai sus sunt de vanzare... model M originale ... pret negociabil

FUL VIUS 05-04-08 17:48

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by golf II (Post 1466430)
jantele de 17 din pozele de mai sus sunt de vanzare... model M originale ... pret negociabil

sal!!ce pret au jantele?cu tot cu gume!!

golf II 05-04-08 18:26

Re: E46 - 330ci
 
s-au vandut...

dragos002 05-04-08 20:34

Re: E46 - 330ci
 
Poze noi cu masina ?????

olariumarius 16-04-08 21:08

Re: E46 - 330ci
 
asteptam poze cu masina .. am auzit ca ti-au venit jantele si suspenisa ;;) :D:D

golf II 19-04-08 20:38

Re: E46 - 330ci
 
4 Attachment(s)
poze cu noile jante de la Schmidt... 8,5x19 fata si 9,5x19 spatele

laurentiu_tim 19-04-08 20:57

Re: E46 - 330ci
 
jesus cum arata :shock: superb :shock:

dragos002 19-04-08 21:27

Re: E46 - 330ci
 
Super vin jantele.. .kitu il lasi tot asta ?

golf II 19-04-08 21:31

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1493428)
Super vin jantele.. .kitu il lasi tot asta ?

o sa urmeze o suspensie sport... kit-ul ramane acesta... de asta am dat atatia bani in plus pt M

Hame 22-04-08 16:10

Re: E46 - 330ci
 
Parerea mea este ca exteriorul arata foarte bine asa, cu kit-ul M... Ce mai ai de gand sa ii mai faci ?

golf II 03-05-08 22:21

Re: E46 - 330ci
 
urmeaza suspensia...

golf II 11-06-08 12:51

Re: E46 - 330ci
 
4 Attachment(s)
poze noi cu arcuri 60/40 de la KAW ... nu prea multumit de cat a coborat fata... dar deocamdata o sa ramana asa...

steaua23 11-06-08 14:06

Re: E46 - 330ci
 
Arata super.
Da ... teoretic ... arcurile -60 pe fata nu ar trebuii sa fie foarte joase ? eu stiu ca am pus pe a mea -40 si a coborat destul

UNLORD 11-06-08 17:16

Re: E46 - 330ci
 
F. misto masina. Btw ai volan de M3?

golf II 11-06-08 17:42

Re: E46 - 330ci
 
1 Attachment(s)
e volan M nu e de M3

masina este de vanzare ....

http://www.***********/vsdetalii.php?...3Fnonmod%253D1

olariumarius 18-06-08 00:00

Re: E46 - 330ci
 
e adevarat ce se aude ?? masina este de vanzare ???

MARI_NSL 18-06-08 00:09

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by olariumarius (Post 1597582)
e adevarat ce se aude ?? masina este de vanzare ???

pai tu nu vezi ca a scris si omu mai sus ca masina este de vanzare ....

mixed 18-06-08 00:45

Re: E46 - 330ci
 
hai ca asta ii chiar tare :))

da voi doi nu sunteti frati ?

olariuandrei si olariumarius :D


All times are GMT +2. The time now is 08:09.

- Copyright 2026 4Tuning