![]() |
E46 - 330ci
5 Attachment(s)
de curand am intrat in posesia unei asemenea masini...deocamdata e stock... vor urma si o serie de modificari
|
Re: E46- 330ci
Doamen fereste frumusete de masina super combinatia coupe 3.000 cmc :twisted:,sa ai parte de ea
|
Re: E46 - 330ci
Daca faci si din asta ce ai facut din Golf o sa iasa ceva super tare. Sa o stapanesti sanatos
si fara incidente. |
Re: E46 - 330ci
sa o faca ca golf 2 :D
hehe cine stie cunoaste |
Re: E46 - 330ci
o sa fie si mai tare...
Ms de urari... din pacate va rata 4Tuning Days dar venim cu o alta surpriza... |
Re: E46 - 330ci
Super masina... sa o faci cel putin la fel de tare ca golfu... BAFTA
|
Re: E46 - 330ci
superba :D
|
Re: E46 - 330ci
Foarte frumoasa masina si stock nu am ce zice.Lasa k poate ne incanti cu ea la alt show:PAbia astept sa vad 5`u ala:Pde zici k`i fluture:P;)Bafta la proiect;)
|
Re: E46 - 330ci
frumoasa masina,felicitari si spor la treaba
p.s. se pare ca a "copilarit " cu a mea...dupa nr :lol: |
Re: E46 - 330ci
Surpriza va fi cumva Gti??
|
Re: E46 - 330ci
se pare k da... e din Wiesbaden
2. surpriza va fi tare ... |
Re: E46 - 330ci
1 Attachment(s)
si din interior
|
Re: E46 - 330ci
Am vazut-o prin oras e superba sa ai grija de ea:D
|
Re: E46 - 330ci
Frumoasa foc. Cat mai face una asemantoare ? ca si pe mine tot la asa ceva ma bate gandul, dar cu motor ceva mai mic ...
|
Re: E46 - 330ci
preturile variza foarte mult... depinde de optiuni km an motor....
|
Re: E46 - 330ci
F.Frumoasa masina.Sper sa iasa ceva si mai frumos din ea.
|
Re: E46 - 330ci
Quote:
|
Re: E46 - 330ci
sant diferente de pret la oricare model
depinde de km,dotari,stare tehnica si optica ,etc daca nu ai pretentii si vrei doar sa fie bmw indiferent de starea celor de mai sus iesi mai ieftin ....si ai bmw:paper: |
Re: E46 - 330ci
la o masina k BMW e greu sa dai un pret... fiecare masina are pretul ei...
|
Re: E46 - 330ci
OK. O sa vad la momentul respectiv.
Mai am si eu o intrebare ... ca de mult ma gandeam la asta la e46. Climatronic-ul, la modelul cu navigatie mare este pus in locul scrumierei. La modelul tau poti sa-l muti acolo, sau ai nevoie de de modificar majore ? Adica locul unde intra scrumiera e egal cu cel unde sta climatronic-ul ? Asta pentru a monta o unitate 2Din in bord |
Re: E46 - 330ci
am vazut pe alte forumuri e46 cu unitatea de climatronic mutat mai jos..ca la modelele cu navi...si nu par modificari facute ;) poate trebuie doar suport
|
Re: E46 - 330ci
se potriveste exakt... fara modificari...
|
Re: E46 - 330ci
jantele de 17 din pozele de mai sus sunt de vanzare... model M originale ... pret negociabil
|
Re: E46 - 330ci
Quote:
|
Re: E46 - 330ci
s-au vandut...
|
Re: E46 - 330ci
Poze noi cu masina ?????
|
Re: E46 - 330ci
asteptam poze cu masina .. am auzit ca ti-au venit jantele si suspenisa ;;) :D:D
|
Re: E46 - 330ci
4 Attachment(s)
poze cu noile jante de la Schmidt... 8,5x19 fata si 9,5x19 spatele
|
Re: E46 - 330ci
jesus cum arata :shock: superb :shock:
|
Re: E46 - 330ci
Super vin jantele.. .kitu il lasi tot asta ?
|
Re: E46 - 330ci
Quote:
|
Re: E46 - 330ci
Parerea mea este ca exteriorul arata foarte bine asa, cu kit-ul M... Ce mai ai de gand sa ii mai faci ?
|
Re: E46 - 330ci
urmeaza suspensia...
|
Re: E46 - 330ci
4 Attachment(s)
poze noi cu arcuri 60/40 de la KAW ... nu prea multumit de cat a coborat fata... dar deocamdata o sa ramana asa...
|
Re: E46 - 330ci
Arata super.
Da ... teoretic ... arcurile -60 pe fata nu ar trebuii sa fie foarte joase ? eu stiu ca am pus pe a mea -40 si a coborat destul |
Re: E46 - 330ci
F. misto masina. Btw ai volan de M3?
|
Re: E46 - 330ci
1 Attachment(s)
e volan M nu e de M3
masina este de vanzare .... http://www.***********/vsdetalii.php?...3Fnonmod%253D1 |
Re: E46 - 330ci
e adevarat ce se aude ?? masina este de vanzare ???
|
Re: E46 - 330ci
Quote:
|
Re: E46 - 330ci
hai ca asta ii chiar tare :))
da voi doi nu sunteti frati ? olariuandrei si olariumarius :D |
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning