![]() |
Paris Tuning et Racing Show 2008
13 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...7fa0d55621.jpg
Paris Tuning et Racing Show 2008 29 feb-3 mar Prima zi de Paris Tuning et Racing Show incepe fara surprize pentru francezi, care se asteptau la mai multe premiere. Pana pe 3 martie, vizitatorii pot admira tot soiul de masini tari, printre care Mazda CX7GT de la MTK, VW Touareg Blanc de la Parotech, BMW M3 DM Performance, BMW M3 Design Dynamix, Maxda RX8 Prorider, Fiat 500 Addx si pick-up-ul Mini by Pioneer. |
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
foarte bine arata tuareg-ul in alb matt e superb si mini-ul arata la fel de bine
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
au doamneeee ce tare e TT`ul :yikes::yikes::yikes:
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Mama cat de tari sunt masinile astea.Dar alpinedub(mercedes) e mortal.
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
e inegalabil, eu o frumusete touaregul :D, stil , bv lor
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
frumos...frumos!!
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
si mazda e criminala
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Destul de tari masinutele astea!
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Super tari... Foarte misto combinatia de culori la TT. Superbe flacarile de pe el. Si mi se pare tare de tot "avionul" ala de la Alpine. Va dati seama cum se aude in el?
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
superb TT-ul!!
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
teme de viitor :)) oare cand o sa iasa lumea cu asa masini pe strada ? =))
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
unele dintre ele s ar putea chiar sa le vezi .... :)
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Fiatul e acceptabil, TT-ul e prea colorat, in rest masinile sunt pocite, iar pe cx7 l-am comfundat cu opel.
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
super tare tuareg-ul
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
e tare salonul asta..dar nu se compara cu 4tuning days :D
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Touaregu e cel mai tare...il prinde prea bine culoarea....nici Mini nu arata rau...frumos:-P
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
perfect deacord cu tine
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Tare TT-ul facut in stilul hot rod :)
Oricum toate masinile arata bine :shock: |
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
pffaii .... tt-ul ala in doua nuantze (portocaliu & negru) e mortalll rau.....:yikes::yikes:
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
frumoase titiurile
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
imi place tuaregul.......dar e mic copil p langa ce o sa fie la 4Tuning Days.....:-D
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
suuperbe toate masiile:D mai ales TT`uriile
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
frumos salonu
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
mai avem doar 13 zile pana vedem si la noi asa ceva :)) 4 tuning days :D
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
NENE CATA JANTELE PE Mercedes vreau si eu la Fiesta la fel de mari :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
foarte frumos touaregu , da bine culoarea mata pe el
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
ce frumos e Touaregu` ... tuning finutz...si albu` e superb !
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
nu ar fi o mare surpriza sa le vedem si la noi la salon ???:D
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
ce buburuza :P
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
alb mat :O superba culoare
|
Re: Paris Tuning et Racing Show 2008
Tot timpu VW va fi ceva frumos...mai ales daca sunt si modificate cu gust.E frumos si Mini-ul nu zic nu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:33. |
- Copyright 2026 4Tuning